Jump to content

Tohman

Kasutajad
 • Content count

  183
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Tohman

 • Rank
  Kasutaja
 1. JÕUTÕSTMINE

  Tere, ehk oleks võimalik saada see kava jaotatuna nii kolmeks kui ka neljaks meiliaadressile menoz@hot.ee. Ette tänades, T.
 2. Talendi"jaht"

  Ma ise kartsin sama, kuid üllatus sai seekord positiivne.. Olin veendunud, et jutt saab alguse steroididest ja lõpeb sellega, et mida rohkem muskleid, seda vähem mõistust vms Seekord üllatasid kommenteerijad mind positiivselt.. kes ütles, et luuavarrest ei tule pauku?
 3. Talendi"jaht"

  Oi kurja
 4. ManU vs Barcelona

  Kusjuures ligikaudu kolm ta oli.. 2.72 barca, viik oli 3.5, manu 2.55 ma ei mäleta, aga nii olid vist BWin's Algul oli mõlemal võrdselt, aga siis ilmselt seepärast, et Barcal olid mõned põhivennad puudu, langetati
 5. ManU vs Barcelona

  Jess, Barca võttis oma
 6. Mitu treeningut päevas.

  Loe närvisüsteemi kohta, siis saad aru, miks on parem teha 1 tunnine trenn kui 2 pooletunnist trenni.
 7. Aita Mr. Mesi europarlamenti

  ennäe ignoranti
 8. PÄEVA NAEL, PEDEPIDU!

  No kuule, minu jaoks on lausa vastuvõetamatu, kui kaenla all mingi karvatuustakas on, eks igaühel ole oma piirid.. Kui keegi käib sellepärast solaariumis, et hoida nahk korras ja kerge jume peal, siis mis seal halba on? Pealegi, liiga palju head pole muidugi hea, ka naiste puhul.. Ma lihtsalt ei saa aru, kui kergetest pisiasjadest kujunevad võnkumatud stereotüübid - musternäide kitsarinnalisusest.. Ah ma ei viitsi enam
 9. Aita Mr. Mesi europarlamenti

  Marihuana on hallitanud õis.. Kanep ise on taim edit: inimesed on läinud sõnakasutusega mugavaks, samuti ei kontrollita sõnakasutust järgnevate sõnade puhul: peale-pärast; enne-ennem; õieti-õigesti jne rääkimata veel sõnade väärkasutamisest..
 10. PÄEVA NAEL, PEDEPIDU!

  Võtsid sõnad suust
 11. PÄEVA NAEL, PEDEPIDU!

  Umbes selline loogika tõesti, et mehed, kes enda eest hoolt kannavad on homoseksuaalsete kalduvustega.. Kui naised suhtuvad meestesse niiviisi, siis pole ime, et mingi "jube tark" naine annab välja artikleid, kus hoiatab erinevate meeste eest, oleks pidanud hoiatama ka enda eest hoolitseva mehe eest.. Naised vist suudavad igal teemal viriseda ja nuriseda..(ei tahtnud üldistada, aga nimesid ka ei nimeta) Kastisüsteemiga oleks paras Indiasse kolida, for real edit: Tahtsin veel lisada, et "gay" oled sa vaid, siis kui sul on sedalaadi kalduvused, mitte kui sa enda eet hoolitsed.. Palun olge tiba tolerantsemad ja mitte nii madalalaubalised.. Vastik, millised eelarvamused.
 12. JÕUTÕSTMINE

  Tere, sooviksin ka jõutõstmise kava 4 päeva peale jaotatuna.. menoz@hot.ee
 13. Ja kui soovite, et naistel poleks valusaid kogemusi ja komplekse, siis olge ise mehed ja ärge tekitage neid..
 14. Minu arvates ka veidi naljakas, et mis mehed siis veel üle jäävad? Jääb mulje, et järjekordne feminist teeb mehi maha.. Kui selle järgi vaadata, siis vaid mõned üksikud naised leiavad ehk mehe, kelle juures midagi "antud sümptomitest" silma ei hakka (esmapilgul muidugi)
 15. FITSHOP TARTU IVO ULMELINE PILDIMÄNG!!! 09.MAI 2009, Võistlus!!!

  Kutsu Iff külla!
×