Jump to content

Sangar

Kasutajad
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Sangar

 1. Keskerakond täiendas oma ridu noorsportlasega

  Kurb,kurb. Inimesed on nii kergelt ära ostetavad:(
 2. Aidake!!!!!Ei oska midagi teha..!!!

  Joosta või rattaga väljas sõita pole võimalik? Varsti lähevad ilmad ilusaks, kes sul keelab välja liikuda?
 3. Palju õnne Marek Kalmus!

  Õnne ja edu!
 4. YouTube videod

  päris lahedad kätekõverdused:) ise jälgin selliseid õpetusi http://www.youtube.com/watch?v=fk_usVg7Fp0 http://www.youtube.com/user/vicsnatural
 5. Negatiivne kogemus toidulisanditega

  Ise kasutan ka herat ja samat viinamarja suhkut+fasti kreatiini. Mõlemat(herat ja suhkut) manustan peale trenni umbes 1,5dl ja nii kolm korda nädalas kokku juba umbes üle poole aasta järjest. Endal pole täheldanud mingeid probleeme peale kerge keha temp. tõusu ja kerge kõhu pöörituse. Mis on ka loogilised tulema peale rasket trenni ja kiiret toidulisandite joomist. Igasugused keerulisemad probleemid peaksid olema vast individuaalsed
 6. verevalumid trapetsil sääretrennist

  Mul tekivad ka õlgadele verevalumid kui ma selle masinaga trapetsit või sääri treenin aga jah ma arvan et parim võimalus nende vältimiseks oleks kanda sellist särki seljas millel puuduvad õmblused õlgade peal või kanda sellist särki mis ei jää kortsu õlapatjade ja õla vahele.
 7. 6 küsimust

  3)Õlgu soovitan teha trossidega. Endal arendab see kõige paremini õlgu 4)Ma ka ei jõudnud väga kätekõverdusi teha kui jõukaga alustasin aga nüüdseks on asi kõvasti paranenud. Soovitan sul kodus ja mujal ikka teha kätekõverdusi ega muud moodi sa ei hakkagi neid jäksama.
 8. Saalihuumor.

  Jah huvitav mis olekus sihuke hääletus ülespandi.
 9. Testosteroon hävitab ajurakke.

  Olen lugenud USA teadusajakirjast et vastupidi. Need kes teevad trenni ja õpivad on nutikamad kui need kes ainult õpivad aga ei tee trenni. See katse viidiläbi USA üliõpilaste seas ja artiklis oli väga põhjalikult ka tõestatud miks see nii on.
 10. jooksmine

  Mina soovitaks sul kergejõustikutrenni minna sest vaevalt ükski hea jooksja on treeninud ennast ise, omast tarkusest, heaks jooksjaks vaid ikka treener on olnud see kes on teda treeninud heaks ja nagu ma sinu jutust aru saan siis sa tahad saada heaks jooksjaks. 15 aastasena pole veel hilja ühineda mingi noorte treeninggrupiga kui sul endal tahtmist jagub.
 11. Trapets

  http://www.exrx.net/Lists/Directory.html Väga kasulik lehekülg
 12. 1)Rannahooajaks hea vormi ja enesetunde saad ainult fitness.ee-st! 2)fitness.ee aitab sul raskusi kergemini ületada!
 13. jõusaal

  Laki tänaval on üks odav jõusaal www.bestselect.ee kuukaart õpilasele 400 kr muidu 450 kr
 14. Küsimus

  Tere, et küsiks mõne teadjama mehe/naise käest kuidas treenida käe seda osa mis asub käe külje peal õla ja küünarnuki vahel et seda kohta rohkem välja tuua. Lisan pildi kah mis kohta ma mõtlen
×