Jump to content

alpina

Kasutajad
 • Content count

  40
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by alpina

 1. Resveratrool

  mikuman 1. Kui sa oleks selle promomise asemel trenni teinud, oleks su kaal ammu langenud juba. 2. Kas sa tõesti usud, et antud toote müüa ei kasuta ainult positiivseid tulemusi/teste et ravimit reklaamida? /Sulaselge ju et tootja uuringud ei ole täiest objektiivsed. (+tundub, et oled seotud selle aine müügiga) 3.Kui juba uuringus leiti, et pikaajaliselt võib-olla on mingi mõju, siis milleks endale sisse ajada mingit jama mille toime ei ole täiesti teada. Järelikult ei tea keegi ka, et see hoopis kahjulik pole. 4.Miks sul on vaja teistele meeleheitlikult tõestada kui "vägev" see on?
 2. Sangommi trenn

  Tiba küll OT aga Mul on üleliigne 32kg pomm.Äkki kellegil tarvis. Hind 250.- Tallinn/Nõmme
 3. Massi lisajad

  Kui toitumine on tegelikult korras, siis on pm võimatu, et serious massiga midagi juurde ei tule. See on ikka päris priske kaloripomm.Mina otsiks viga toitumisest.
 4. linaseemneõli

  Endal on selline toode: http://toidulisandid.ee/prodshow.php?id=26 Maitseelamust just ei paku, aga halb ka ei ole.
 5. Küsimus Maitseta Valgu Kohta

  Ise olen maitsetut valku joonud koos süsivesikute: malto ja dextroga, siis maitseb nagu koorejäätis.
 6. Maitsvad proteiinipulbrid

  Minumeelest just serious mass lahustub hästi(arvestades kogust), ise panen 5-6DL sheikerisse, ning mingeid tükke vms alles ei jää. Tuleb korralikult loksutada.Shokolaadi maitseline on enamvähem ok, meenutab veidi mõrkja kakao maitset. Olen veel proovinud: Whey gold-i maasikamaitset, mis on päris maitsev. Reflex natural whey shokolaadi (ilma kunstlike maitse lõhna jms värgita) maitse ei ole väga hea, meenutab vahvli maitset veits, samas juues vastu ei hakka. Bulkpowders maitsetu valk täiesti ok, meenutab sulanud koorejäätist kui juua koos malto ja dextroga.Ükskord proovisin ilma, siis oli poole halvem . Fit whey maasika ning shokolaadi - samuti väga hea maitsega arvestades hinda (kui lisada maltot ja dextrot).
 7. Pullid pildid netist

  Parem kui alla ärgata sealt . Käsi näeb kahtlane välja
 8. Magnetvöö

  www.kosmodisk.ee
 9. Tooted firmalt bulkpowders

  Hetkel kasutan nende maitsetut valku. Lahustuvus super Maitse hea,nagu sulanud koorejäätisel, absoluutse vastu ei hakka vms. Odav Minumeelest päris okei toode.
 10. Saku õlu, parim enne möödas

  Mulle täiega meeldib , vahelduseks ice-le.Maitse meenutab õrnalt a le coq specialit.Külm peab olema.
 11. Hmm..kas vähe või palju, 500 kcal päevas?

  500 kcal on tass jogurtit päevas
 12. Mida reisil süüa?

  Proteiini bar-e saab edukalt ise ka valmistada . http://www.liftforlife.com/proteinbars.htm
 13. Kumb surub rohkem

  Minuarust on mõttetu vaielda selle üle kumb surub rohkem kuna: 1.Iga inimene on unikaalne, seega väga raske võrrelda treenitud peenikese ja paksu treenimatta surumisvõimet. 2.Geenid määravad liiga palju (leidub tugevaid pakse/kõhnasi inimesi ja vastupidi) oleneb mis paarid antud hetkel kokku satuvad. üldine tulemus ikkagi viik. 3.Keskmiselt treenitud (väga lai mõiste). 4.paks (samuti lai mõiste, kuna samas kaalus & pikkuste inimeste luu lihas peki jms massivahekord on erinev). Ja veel minu vigast loogikat: Mass ju üles surudes ei aita (ilma inertsita) Seega peab paks lisaks kangile ka oma käe küljes töllerdava pekimassi üles lükkama.
 14. Flavor Wave Turbo

  Kui B.A juba mingit imekeetjat reklaamib, siis on midagi kuskilt mäda. Sügavalt kahtlen, et asi reaalset ka nii hästi toimib.
 15. Igakord kuni 1h ja 10 min, mitte rohkem. Trenazööre kasutan võimalikult vähe, hantlite kangide jms ürtan teha.
 16. Ise käin samuti 3x nädalas trennis. Üritan hakkama saada max 1h ja 10min Kuni 6 seeriat suurematele lihastele (rind,selg) 5-7 kordust tulemused kasvavad Minupuhul less is more. Kehaehituselt ektomorf.
 17. Rind

  Seda vähemate seeriate ja harjutuste kava olen teinud u 2 kuud.Enne seda tegin massikava,ning edasijõudnute kava jaotatud 4jaks (siis samalt lehelt).Harjutusi vahetasin pidevalt kuna saal oli täis, ega viitsinud oodata.
 18. Rind

  Sellel on tõepõhi all, nimelt ise algul suurt midagi ei jaganud ning pidevalt kavasi vahetasin. Kui trenni läksin, siis surusin ~55 (max) 7kuud hiljem 82,5 .Kindlasti oleks veel rohkem saanud, aga toitumine ei olnud kohe kindlasti algul paigas (ideaalne pole siiani). Kehaehituselt olen ektomorf. Ise viimaselajal teen rinnale: 2 seeriat rinnalt surumist 5-7 kordust 2 seeriat hantlitega kaldpinnalt surumist 5-7 kordust 2 seeriat nö rööbaspuudel surumist u 10 kordust Trenazööre kasutan võimalikut vähe, üritan kõik hantilte,kangidega jms asendada. Edit: minupuhul aitas harjutuste vähendamine kaasa aregule (vahepeal areng oli väga väike).Samuti käin 4korra asemel 3 korda nädalas trennis.
 19. Peale trenni ?

  Minuarust on vale toimida sõprade soovituste järgi kes tõenäoliselt ise kottigi ei tea mis on toidulisand. Või mida sa toidulisandi all mõtled? Vadakupulber on ka nö toidulisand. Tee neile parem selgeks mis on valgupulber ja süsivesikud. On veel olemas naturaalsed proteiini pulbrid ntx reflex natural whey (ilma kunstlike maitse lõhna jm aineteta). Kindlasti on võimalik saada kätte need ka õigest tavatoidust, aga sellele las vastavad asjatundjad.
 20. mida arvate nendest toidulisanditest?

  Parim milleks? Serious mass on massilisaja, sellest 1,3 kg purgist jätkub vaid ~ 10neks korraks. Proteiin no1 on asjalik, kasuta otsingut sellest palju räägitud. Väga raske on tegelikult vahet teha (kui üldse) 300.- ja 600.- kroonisel valgupulbril. Otsinguga leiad veel palju häid tooteid ja vasused oma küsimustele. Valgupulber ei ole imetegija, nii toitumine kui trenn ja puhkus peavad paigas olema.
 21. Probleem kaaluga.

  Pakun, et asi ikka toitumises kinni. Ise trenni minnes olin ~68kg @ 185cm, nüüd 7 kuud hiljem ~80kg. Sõjaväes ei saagi midagi juurde tulla, sest 3 söögikorda jääb maru väheks, arvestades energiakulu. Pane kirja ka oma treeningkava (algajate istetehtud kavad reeglina ei kõlba kuhugi). Minupuhul aitas massi tõsta jogurt mida igapäev 1kg jõin.
 22. Keegi sooviks valgupulbrit vahetada?

  Kahtlen sügavalt, et keegi viitsib sul jännata selle valgu vahetamisega.Ei ole mõtet lihtsalt nii odava toote puhul (transport + ajakulu). Olen ise proovinud fit whey shokolaadi ja maasika oma(koos süsivesikutega, vb muudab paremaks).Minuarust on maitsed väga head. Fit whey koguse/hinnasuhe ei ole tegelikult väga hea , näide: 2300grammi 100% whey gold standardit maksab umbes 800 (powermanis 795.-) 2300g:700g=3,28 3,28x249eek=817eeki Ehk sama kogus fit wheyd on kallim kui gold standard.(+ transpordi kulud, kui just 3 pakki korraga ei osta).
 23. sinu pikkus ja kaal, vanus?

  7kuud tagasi: 68kg @ 185cm nüüd: 80kg @ 185cm vanus:21
 24. Pullid pildid netist

  Aasta oli siis 1910
×