Jump to content

pkwild618

Kasutajad
 • Content count

  256
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About pkwild618

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 01/08/1994

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male

Kontakteerumise viisid

 • Skype
  herretamm
 1. PayPaliga tasumine FitShopis

  Ilmselgelt siin ignoreeritakse kasutajate probleeme.
 2. Ülikond jõulisele kehaehitusele

  Tehasepoodidest võib häid asju odava hinnaga leida (siis need tooted, millele pole poe üüratusuurt vaheltkasu otsa pandud, aga muidu tehasest tulnud uued tooted). Sain 6 korda odavamalt oma eelmise ja viimase ülikonna (materjal muideks nähtavalt kallim, kui tavalised ülikonnad poes) (kuna see jäi väga ruttu väikeseks, ratsutan praegu customiga ) Mudel loomulikult kõige lühem, mis võtta oli, sest kippusid ka pikkuses pikaks jääma selle numbri juures.
 3. PayPaliga tasumine FitShopis

  Saatsin peale viimast postitust kirja ka. Tean, et teemast juba üksjagu möödas ja PayPali raha niikuinii ära raisatud, aga FIT-e tahaks ikkagi saada Ettetänades <<< Rasmus-Jaak-Ervin Tamm-Jalg-Väravas
 4. Jõusaali tolad...

  Kõik, mis Te jõusaalis teiste asjadega tegelemise kohta olete öelnud, on vale, sest Cosmos kirjutati, et: Saa raisatud tundidest kasu Usu või mitte, aga su pööraselt kiires päevas on ajahetki, mida sa tegelikult täiel määral ära ei kasuta — näiteks kui oled jõusaalis trenažööril. Muuda need argised hetked kvaliteetajaks, millest nii väga puudust tunned, soovitab Vanderkam. Nii et suhtle seal oma töökaaslasega, et tööd lõpuni viia, või klapita trenniaeg boyfriend’i või sõbranna omaga — koos on lõbusam sportida.
 5. PIHITOOL

  Olin argipäevad kodus. Eile käisin sugulaste juures katsikul ja täna õpetasin kolm tundi ühte trumminoote lugema, külmas saunas. Mõtlesin homme kooli minna, aga näed kutsusin palaviku tagasi.
 6. Uskumatud tegelased

  Pole kindel, kui vana videoga tegemist või kas see siit läbi on käinud, kahtlen selles. Kuna YouTubest antud videot ei leidnud, pean kahjuks piirduma Facebooki lingiga. https://www.facebook.com/video/video.php?v=...72&comments
 7. PayPaliga tasumine FitShopis

  Siit aga teine probleem - FITid (571) on kõik kadunud juba.
 8. PayPaliga tasumine FitShopis

  Millisele probleemile ma lahenduse sain? Kusagile kanda mul ikka seda raha pole.
 9. PayPaliga tasumine FitShopis

  Ei, ma saan ju enda kontoga ka maksta, PayPali kontole. Mu kujutus PayPaliga tasumisest siin oligi see, et ma saaksin sellega ülekande teha teisele PayPali kontole, kuna arvepeal on ju Swedbanki number ja PayPaliga send money alt saab ainult teisele PayPali kontole saata minuteada.
 10. PayPaliga tasumine FitShopis

  Saab küll. Kandsin just summa teisele kontole, mis ema krediitkaardiga seotud.
 11. PayPaliga tasumine FitShopis

  Tervist! Ühesõnaga valisin maksemeetodiks PayPali, siis lõi mulle tühja lehe ette ja pärast arvete all oli ainult Swedbanki numbriga arve. Kuidas see siis välja võiks näha? Pangakontole kanda ei saa, kuna alla 18 ja sellel juhul Swedbank ei lase kontot PayPali omaga siduda. Ettetänades Rasmus Tamm
 12. 2 muna + õlu

  Eriti hästi hakkab see lihastele siis, kui seda sama kaloripommi naisele iga õhtu anda.
 13. New in bodyweight training

  To jrx: Ja mis ma siis valesti ütlesin selles lauses? Selline tunne, nagu sul oleks mingid rämedad lapsepõlvetraumad ja nüüd käid ja virised kõigi kallal. Mees, jumala rahulikult võiks rääkida, kui sa sellist jama ei hakkaks ajama. Tegelikult sa räägid üsna agressiivselt. Ja btw: need lapsepõlvetraumad ei oleks niikuinii minu põhjustatud. Mitte ma ei aja jäärapäiselt mingit asja, vaid sa koguaeg muudad enda tekstis minu jutu täpselt vastupidiseks. Sa ei loe üldse.
 14. New in bodyweight training

  Polegi öelnud, et see nii on. Kogu see jutt hakkas pihta selles, et mina ütlesin, et minu eesmärkidele ja vajadustele vastab keharaskusega treening rohkem, millega ei olnud paljud nõus.
 15. New in bodyweight training

  Mulle tundub, et sa ise ajad mingit pada siin. Ajad ühte, ajad teist, ajad kolmandat. Kokku tuleb neljas. Ja mille kohta siis täpsemalt teadusilikku materjali on? Et mulle oleks vaja rohkem jõusaali, mitte keharaskusega treeningut? Kuskil raamatus ütleb, et Rasmuse eesmärk on end jõusaalis hästi tugevaks ajada? Saad aru mees, mul pole seda pauku vajagi. Mida ma teen selle pauguga? Vastupidavust on vaja, mitte seda pauku. Kui ma jooksen, siis pole tähtis, kas mu kiirus on 10km/h suurem või mitte, kui ma selle suurema kiirusega niikuinii ei jaksaks pikka maad joosta. Mida ma teen selle pauguga? Sa võid endal löögi ka ei tea kui tugevaks treenida... Tänaval pole sellest ikka midagi abi. Teed paar lööki ja vajud kokku, oledki läinud. Teine mees tahab jookseb lihtsalt eest ära. Jaksad võibolla järgmise tänavani taga teda ajada, vajud jälle kokku.
×