Jump to content

PointGuard

Kasutajad
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About PointGuard

 • Rank
  Algaja
 1. Sportlandis need täitsa olemas. Ükspäev just uurisin. Valikud on light, medium või siis hard variant. Paki hinnaks 18.90 Olemas oli ka see mitme kaabliga pakk, maksis vist 32 eurtsi. Küsiks ka juurde, et kas selle kummi venitus ka midagi treenib nagu hantli ja kangi tõste või on tegu rohkem sellise venitusharjutuse ja mänguasjaga?
 2. Soojatoidu lett

  Väga hea film on. Juhtusin seda talvel vist TV6 vaatama, mingi 6 tundi oli pikk. Igatahes väga haige, mida meile tegelikult sisse söödetakse. Kes näiteks oleks osanud arvata, et sisuliselt polegi toodet, kuhu sisse ei segata sojauba või maisi. Hea näide oli ka USA toidukaupade hindades. Neljaliikmeline pere ostab igal õhtul 0,99$ maksva eine, ehk siis kokku neli, mis sisaldab 2x suuremat burgerit kui eestis, ilge hunnik soolakartuleid ja liiter jooki. Kõhu saab täis ja enamgi veel, suisa rasvuma ajab. Samas poes maksis kilo porgandit üle dollari. Seda hinnavahet ja toidu valmistamise aega kokku arvestades, pole ameerikas isegi mõeldav igapäevane toidutegemine, eriti kui töötad päevas 10-12 tundi, et liisitud elu elada. Soovitan vaadata seda filmi.
 3. Peksa saamine

  peksuteemaline film"Never Back Down" võtab selle teema hästi kokku
 4. Unehäired

  jood kolm õlut enne magamaminekut, magad nagu karu,samas hommikul on ärgata nagu tavaliselt, pole mingit eelmiseõhtu joomatunnet, kui vaid, ehk kurk kuivab
 5. Millega Kreatiini Segada?

  veega ei ole sobilik ?
 6. aivar kuusmaa kükkis ka omal ajal 150-160kg seeriaid teha.
 7. sääre treening

  hmmm, aga mul tekib ka küsimus, et kui seda teha ,hoides hantlit käes, siis kas hoian hantlit paremas käes ja teen paremat säärt, või ei ole see oluline?
 8. Allakäik

  kas see asi nii pole, et keha vajab ikka puhkust ka vahest.tuleb selline paus sisse teha, you know, kopp tuleb ette vahepeal.sügisel siis hea uuesti tuhinaga minna. ja lisaks, suvel ju ujud,mängid mingit palli õues, sõidad jalgrattaga vms
 9. valu õlas

  justnimelt liigestes.endal oli sama mure,kuniks hakkasin ikka korralikult sooja tegema ning õla harjutusi tegin alguses väikeste raskustega,mitte kohe ei ladunud sobivat trenniraskust peale.samas valutasid õlaliigesed ka peale korvpallimängu,eriti kui veel hästipalju viskeid tegin.hiljem asi paranes ja võid kindel olla,et probleemiks on hetkel soojenduse puudumine, või selle ebaefektiivsus.
 10. valgupulber

  minul on Hera 80 tarbides tabanud uus mure-kõht on hirmsalt tyhi kohuaeg.ennem nagu seda asja ei olnud.
 11. Kõrge pulss ja nõrkus

  millised on muidu haigete kurgumandlite sümptonid?
 12. kaalu juurde

  nii,ei hakkand uut teemat tegema pakil on kirjas et sheiki läheb 30g/1dl pulbrit ja 3-4dl vedelikku.kusagil siin oli suur arutelu,et 1teelusikas kuhjaga=5g,siis sheiki läheb 6 teelusikatäit v? kuigi mul millegagi mõõta polnud,tundus,et oli kõvasti üle 100ml ehk 1dli.või kas ma eksin?
 13. aus vastus-millist valku

  selline kiire küsimus,et kes teab,palju seal Telliskivi 50 maksab Hera80 maitseline.Ise mõtlen,et Prismas on 350.- vist,et kas sõit tasub sinna ära või mitte.
 14. Milliseid jalatseid kannate?

  Jõusaalis korvpalliketsid AND1, või Nike plätud(ülakeha päevadel)
×