Jump to content

varvas

Kasutajad
 • Content count

  106
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by varvas


 1. Tervist

  Kõik mehed ja naised, kuna ma Mustamäel suhteliselt uus elanik, siis oskate palun öelda, kus on mustamäel jõusaalid ja mis hinna eest seal ka käia saab :lol:

  Seal nõmmele viiva tee juures on Fittest Club, rohkem eitea ma midagi et oleks kuskil seal kandis.

  Paluks abi :D


 2. hmmm... pealkiri on nagu eksitav. Kuidas saab õppida või õpetada K-1. See on ju liiga, samamoodi nagu on MMA-s UFC või Pride (RIP).... seega nimetagem asju ikka õigete nimedega. Kui kickbox siis ikka kickbox mitte ei räägi K-1. (lisaks.. K-1 on registreeritud kaubamärk, kui ta oleks SPORDIALA siis seda teha ei oleks saanud)

  http://www.revalsport.ee/index.php?page=50& siiski nimetab Reval Sport ka seda oma tunniplaanis K-1 ks. see et ta kickbox on seda ma tean, aga lihtsalt ma viitasin praegu Revali enda antud nimetusele.


 3. Hei hopsti!

  Küsimus suurele ringile, kuidas saaks ühendada jõusaali ja pvõitluskunsti treeningud.

  Neli korda nädalas tahaks taas trenni tegema hakata ja endal oleks plaan siis teha nt 2x nädalas poksi ja siis 2 x nädalas käia jõusaalis. Hommikuti on teemaks ka jooksmine enne tööd nii umbes 45 min.

  Siit küsimused:

  Millist kava jõusaalis kasutada ning kuidas jõusaal poksiga siduda. Et olles aktiivne kahes klubis saan valida poksipäevadeks ükskik millised nädalapäevad. Ning sinna juurde saaks valida siis vabalt ka jõusaali päevad.

  Kas on mõtekas teha 2 nädalat ainult poksi ning kaks nädalat ainult jõusaali, et vahetaks ära.

  Jõusaali eesmärgiks oleks koguda liha luudele.

  Pikkust 1.87, kaalu hetkel 80

  Samas olen mõelnud ka trennid kõik ühte kohta viia, et liituks Reval Spordiga ning hakkaks klassikalise asemel hoopis taipoksi tegema, kui jõusaal seal koos taipoksiga hinna sees. Vanasti vähemalt oli. Siis oleks kõik ühes kohas.


 4. Milline sellise uhke nimega kava ka välja näeb?

  Kas tahd konkreetselt näha seda kava? Omal ajal jagas Kaido "Rusikas" Leesmann neid kavasi ühes teemas. Kava ise on koostatud selleks, et arendada, rinnalt surumist ning ka mingil määral on võimalik kükki edasi viia. Kaval mingisugust "uhket" nime olla ei tohiks. Igal juhul olen ka ise selle kava järgi teinud ja väga broo asi !


 5. Milline sellise uhke nimega kava ka välja näeb?

  Kas tahd konkreetselt näha seda kava? Omal ajal jagas Kaido "Rusikas" Leesmann neid kavasi ühes teemas. Kava ise on koostatud selleks, et arendada, rinnalt surumist ning ka mingil määral on võimalik kükki edasi viia. Kaval mingisugust "uhket" nime olla ei tohiks. Igal juhul olen ka ise selle kava järgi teinud ja väga broo asi !


 6. Kuigi sa varvas oled ilmselt tõeline varvas, tulen ma sulle siiski vastu:

  Järgnevast peaksid ka palju abi saama, seda nimetatakse plüomeetriliseks treeninguks, pane google´o otsingusse "plyometric training" ja leiad artikleid nii, et tapab!!!

  Tänud <_< . Kuigi see link on imelik. Esimese postituse täpsustamiseks, kus ma kükki jamaks nimetasin oli põhjus, see, et see sõna "jama" oli öeldud, kergelt irooniliselt ning ma vaatan, et et ei suutnud irooniapähklit läbi närida. Aga see-selleks. Tahtsin samas ka teada, ka son olemas, ka teisi harjutusi peale küki ja tem aerinevate modifikatsioonide: jõukükk, poolkükk, täiskükk jne. Aga eks vaatab mis Plüomeetriline treening mulle pakub. Aga oskad öelda, paar sõna selle kohta oled teinud ?


 7. Mine mees metsa - raske kükk on just see, mis sind hüppama paneb, tulin just trennist, proovisime täna poistega kahe jala tõukega hüpata maast 130 cm kõrgusele kastile - õnnestus - arvan, et see on tulemus omaette. Loe erialast kirjandust, kükk tõmme ja rinnale võtmine on baas selleks, et kõrgustesse hakkaksid lendama. Neid olen ka mina teinud, plüomeetrilisi asju pole praktiliselt veel puutunudki. Ja veel - just täna lõpetasin artikli "Kuidas hüpata kõrgemale...harjutusi korvpallurile", peaks kohe kohe üles tulema!!! Artikkel sellest kuidas ja mida korvpallur jõusaalis võiks treenida!!!

  Noo hästi paned artiklit ülesse . Küsimus oli see, et kas sa oskad soovitada mingeid muid harjutusi peale SELLE KONKREETSE, mitte mingit jura hakkama ajama .


 8. 50-60 :D see on liiga vähe, pigem 70-80

  Alati saab ju võtta kuldse kesktee. Ehk 60-70 %. Aga samas see mis me siin foorumis praegu sulle numbreid laksame, see on tühine selle kõrval mida sa ise prooviksid. Maximus võib öelda 80 %, Bonsuna kasvõi 100%, aga kui sa ise ei jõua teha kellegi teiste antud numbrite järgi siis nii ongi. Parem proovi ja katseta ise, ega muidu lihas ei kasva !


 9. Ime, e Canadas seda jalkat vaps mängitakse. Puhas hoki riik ju <_< Ime kah, kui Eesti poleks võitnud :D

  Sinu loogika järgi mängitakse Leedus ainult korvpalli, kuigi päris nii see pole, jalgpall on ikkagi maailma enim harrastatud spordiala, seda mängitakse igas riigis isegi Saalomoni saartel on oma koondis. Eestiski on jalgapall enim harrastatud spordiala ja pole seal midagi nii imelikku , et Kanadas vutti mängitakse, head taset näitavad ka Kanada meeste klubid.


 10. arvestades seda, et kanada on 67.kohal ning eesti 120. kohal millegiga fifa tabelis vms.

  väga hea mäng oli, Eesti koondis mängis väga hästi!

  FIFA edetabel ei näita mitte midagi, Eesti oli ka oma omal ajal nata kõrgemal kui Kanada praegu, aga jah see ei näita midagi. Uskumatu oli see, et Zahovaiko värava lõi, seda lihtsalt ei uskunud, teine vend kes ennast tõestas oli Oliver Konsa. Nähes tema laupäevast mängu TVMK ridades Kalju vastu siis poiss rehabiliteeris ennast kuna, laupäeval pani ta ikka palju paska, luhtas üks ühele võimalusi jne. Aga Eesti oli tubli, kogu koosseis oli tasemel ja nii peabki, loodame, et Gruusia kellega järgmine mäng on saab kerge paki, siis vist opi ka juba platsil <_<


 11. Cameltoe on ikka üks mahe ärapanija <_< Iseenesest muidu nali tuleb välja, aga kas on põhjust selliste postitustega siin foorumis esinenud rumalate küsimuste küsijaid alla lasta? :P

  Cameltoe (teadagi mida see sõna sümboliseerib ;) ) on ühe siinse nutika kasutaja varikonto, läbi mille on ju mõnus komöödiat teha, eks? :D

  tuukerahvi mõtled w? see scubamonkey, see jutu stiil tundus tema repertuaarist olema..............

×