Jump to content

Sparta

Kasutajad
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Sparta

 • Rank
  Algaja
 1. https://www.facebook.com/ScienceNaturePage/videos/1370736026391985/?hc_ref=ARRqqOBaAegPj68u5ysTy12uOhquTaFg3Qdd_h2r0kPewlczGViC4vu97tZMPD9ckAw
 2. Olen harjunud peale trenni külma dušši all käima. Teatavasti treenides tuleb hoida lihased soojas, et vigastusi ei tekiks ja lihas paremini areneks. Kuidas mõjub aga lihastele külm dušš pärast treeningut? Käin ka jõudumööda talvel ujumas. Naturaalselt võttes ongi ju loomulik, et looduses sooja vett naljalt ei leidu. Inimese keha harjub külmaga. Ise tunnen küll, et karastamine pigem mobiliseerib keha end tugevdama, sest ta ei tea kunagi, mis teda võib veel tabada. Nii selline ekstreemsus tundub kehale pigem kasulik olevat. Kuid see on minu subjektiivne arvamus.
 3. Vanamees teeb ka trenni :D

  Siin videos võib üht 60 aastast vanameest näha, kes treenib vabas õhus. Pole paha muskulatuur oma vanuse kohta! Not at all!
 4. Ninasarvik tegi kogusmmaks 1010kg!

  Jah ei ole enam ajad, kus mehed seapeki, munajoogi ja kohupiima najal rekordeid tegid. Tänapäeva sport on järjest enam võistlus keemikute vahel. Ehk peaks koos sportlasega autasustama ka keemikuid? Või koguni ainult keemikuid, sest nemad on nüüd tegelikult nende rekordite taga. Karm aga tõsi. Jube mõeldagi, mis tulevikus saama hakkab. Küborgid ja mutandid...
 5. Kätekõverdused

  Ega sa kogemata kabetreeneri juures ei käinud?
 6. Bodypump DVD

  http://btjunkie.org/search?q=body+pump&amp...mp;o=52&t=0
 7. Lurich,Aberg ja Hackenschmidt vs tänapäev

  Sannik oli kindlasti tugev mees, kuid samapalju oli ta show- ja müügimees. Huvitav millal ta seal Jaapanis veel oli?
 8. Lurich,Aberg ja Hackenschmidt vs tänapäev

  Hackenschmidti raamat (ingl. keel. PDF) http://rosstraining.com/blog/2008/06/30/ge...e-russian-lion/ Hack oli ka kuulsa mustkunstniku Houdini sõber http://www.houdini-lives.com/Houdini_Lives...ing_Tricks.html USA president Theodore Roosevelt kutsus ta Valgesse Majja, kus ütles talle: «Kui ma ei oleks Ühendriikide president, tahaksin olla Hackenschmidt!» Mis Ivan Pobbubny võitu Lurichi üle puutub, siis see pole väga kindel - ta võis võita (kuid kas ka ausalt) või ka mitte. Tsaari Venemaal oli reegel, et võitma peab venelane, kui aga võitis mittevenelane, siis pidi see väga tugeb mees olema. Tol ajal olid paljud profimaadlejad ja maadlute promootorid parajad aferistid.
 9. Talisuplus

  Muide, põhjus miks talisuplus peaks naistele atraktiivne olema, on see, et regulaarne tali(kevad-,suvi-,sügis-)suplus muudab naha pruunikamaks. Sama efekt on näiteks eskimodel ja Siberi põlisrahvastel. Külm vesi muudab nahaalust rasvakoostist, vastavalt muutub ka värv. Samuti põletab jäises vees karastamine rasvasid ehk teisisõnu teeb saledamaks.
 10. Kõhulihas ,

  Jah nagu eelnevalt on ära märgitud, siis üldfüüsiline treening on siin kõige parem. Keha on tervik, mitte nii, et kõht elab oma elu, jalg ja taguots oma.
×