Jump to content

AlanBStard

Moderaatorid
 • Content count

  3,896
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

AlanBStard last won the day on October 6 2016

AlanBStard had the most liked content!

Community Reputation

126 Kõrvad kikki - tark mees räägib

About AlanBStard

 • Rank
  Vana tegija
 • Birthday 11/11/1900

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male

Recent Profile Visitors

13,489 profile views
 1. Vitamiinid

  Ja kui inimene on sündinud geenius, siis pole õppimisest kasu!
 2. Ansjuu- blogi

  Ainult pärast nülgimist. Pigem mõned väidavad, et läbi terve naha üldse midagi ei imendu. (Samas ei ole need, kes on veendunud et ioonsed ained üldse läbi naha ei imendu, siiski nõus endale katseks nt tsüaniidi nahale määrima).
 3. Abaluu murd ja trenn

  Georg on mul vahel vigastustega järgi aidanud; ta peab siin blogi: http://forums.fitness.ee/topic/34850-vigastuste-ennetamine-taastusravi-jm/?page=9
 4. Parem on ikka mingi kilone/poolene kott osta ja lusikaga süüa, pisikesed tabletikesed vaevalt midagi teevad.
 5. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

  Väga hea. Peaks ise detailsemalt küsima, ja Lysi käest ka küsima. Ehkki Mölleril on niikuinii veidi parem DHA/EPA suhe.
 6. Madala testosterooni ravi?

  Ilma teadmisteta ei saa üldse midagi teha. Kui nimekirju väga tuunima hakata, siis sinna nimekirja võiks kindlasti lisada veel progesterooni ja keerulistel juhtudel ka ülejäänud põhiöstrogeenid E1 ja E3 (östroon ja östriool). Aga nende E1/E2/E3 suhetega on veel raskem midagi peale hakata kui need on sassis. Ja need on niikuinii juba eksootika.
 7. Madala testosterooni ravi?

  DHT ka, aga seda Eestis mõõta ei saa minu teada.
 8. Valgujookide kvaliteedi usaldatavus

  Hiinas lõppes üks ammune piimasegude mürgise lämmastikuühendi melamiiniga spaikimise juhtum mõnedele osalistele surmanuhtlusega. http://en.wikipedia.org/wiki/2008_Chinese_milk_scandal
 9. Trenn ja rinnad

  Natuke ikka vast saab, püsivaks efektiks suht kulukalt-invasiivselt, rasvaimuga pidada edaspidi lisanduv rasv kadunud rasvarakkude asemel ronima allesjäänud rasvarakkudesse ehk näiteks rindadesse:) Võiks arvata et paiksed "rasvapõletus-," tegelikult rasva verre mobiliseerimise geelid säästavad rasva mittemääritavates kohtades, see efekt peaks küll olema ajutine. Rahvajutud räägivad ka piimanäärme massi kasvatamisest imetamise abivahendina kasutatava lambaläätsega. Mõni ütleb et sai numbri juurde, mõni ütleb et ei saanud. See oleks jälle ajutine.
 10. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

  Röntgen on ainuke võimalus näha oma saba ↑. Asi on seda väärt.
 11. Lihasmass alakaalulisele

  Sa ise oma esialgset väidet küll ühegi uuringuga ei kinnitanud:D Kui pärast meelde tuleb siis vb otsin üles. See Sciencealerti artikkel on hiireuuring. Hiir on minu teada kohastunud süsivesikutel elama, see on üks põhjus, miks hiire toitumisuuringuid ei saa inimesele ekstrapoleerida. Ja teiseks vaatleb ainult üht killukest tuhandetest tervist mõjutavatest asjaoludest, üht kasvutegurit FGF21. Mis iseenesest tundub olevat tore asi, aga analoogselt leptiiniga ütleb probleemide korral kiirelt üles, http://pmid.us/21505329 (see FGF21 paistab üldse funktsionaalsuselt ja käitumiselt ja resistentsusetekkelt väga leptiinisarnane olevat)
 12. Lihasmass alakaalulisele

  Noeitea. Või kohta olen näinud vähemalt üht südamesurmade tillukest vähenemist näitavat vaatlusuuringut. Taimetoitlasegeeni ApoE4 kandjatel võib ehk loomsete rasvadega probleeme olla. Mainitud uuringus ilmselt mattusid ApoE4 kandjad statistiliselt mittekandjate alla.
 13. mis teeb paksuks

  Mõni toit paneb rohkem õgima või muudab (niigi paksusele kalduva inimese) unisemaks (loomupäraselt saledad kipuvad, vastupidi, söögi peale aktiivseks muutuma). Nii et toitaine võib paksuks teha küll.
 14. mis teeb paksuks

  Tahtejõuvaru on piiratud resurss ja individuaalselt väga erinev. Söömiskalduvused on ka väga erinevad. Ideaalmenüü ka eri inimestele erinev. E621 tuli rottidele sööta grammides, et nad õgima panna.
 15. Madala testosterooni ravi?

  Noo, omajagu ikka oled küll:) ...ütleb Myfitnessis enim trenne andnud personaaltreener, või mistan'd oligi:) Seda kindlasti. Muud steroidhormoonid ja tervisenäitajad, ja hea oleks kui pikema aja jooksul. Tulemustele võiks märkused ka juurde kirjutada hetke eluolu, trenni, enesetunde ja tervise kohta. Korralikult tsinki, ingverit, granaatõuna ei tee ka kellelegi paha, sõltumata muudest teguritest. Ja muidugi mainin enda osalusega sündinud sülelast, testoboosterit King of Spades: http://fitshop.fitness.ee/testosteroon/0/readmore/1153/
×