Jump to content

AlanBStard

Moderaatorid
 • Sisu loend

  3 887
 • Liitus

 • Viimati külastanud

 • Päevavõidud

  12

AlanBStard viimane päevavõit oli October 6 2016

AlanBStard's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

125 Kõrvad kikki - tark mees räägib

AlanBStard

 • Tase
  Vana tegija
 • Sünnipäev 11.11.1900

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male

Viimase Profiili Külastajad

12 276 profile views
 1. Lihasmass alakaalulisele

  Sa ise oma esialgset väidet küll ühegi uuringuga ei kinnitanud:D Kui pärast meelde tuleb siis vb otsin üles. See Sciencealerti artikkel on hiireuuring. Hiir on minu teada kohastunud süsivesikutel elama, see on üks põhjus, miks hiire toitumisuuringuid ei saa inimesele ekstrapoleerida. Ja teiseks vaatleb ainult üht killukest tuhandetest tervist mõjutavatest asjaoludest, üht kasvutegurit FGF21. Mis iseenesest tundub olevat tore asi, aga analoogselt leptiiniga ütleb probleemide korral kiirelt üles, http://pmid.us/21505329 (see FGF21 paistab üldse funktsionaalsuselt ja käitumiselt ja resistentsusetekkelt väga leptiinisarnane olevat)
 2. Lihasmass alakaalulisele

  Noeitea. Või kohta olen näinud vähemalt üht südamesurmade tillukest vähenemist näitavat vaatlusuuringut. Taimetoitlasegeeni ApoE4 kandjatel võib ehk loomsete rasvadega probleeme olla. Mainitud uuringus ilmselt mattusid ApoE4 kandjad statistiliselt mittekandjate alla.
 3. mis teeb paksuks

  Mõni toit paneb rohkem õgima või muudab (niigi paksusele kalduva inimese) unisemaks (loomupäraselt saledad kipuvad, vastupidi, söögi peale aktiivseks muutuma). Nii et toitaine võib paksuks teha küll.
 4. mis teeb paksuks

  Tahtejõuvaru on piiratud resurss ja individuaalselt väga erinev. Söömiskalduvused on ka väga erinevad. Ideaalmenüü ka eri inimestele erinev. E621 tuli rottidele sööta grammides, et nad õgima panna.
 5. Noo, omajagu ikka oled küll:) ...ütleb Myfitnessis enim trenne andnud personaaltreener, või mistan'd oligi:) Seda kindlasti. Muud steroidhormoonid ja tervisenäitajad, ja hea oleks kui pikema aja jooksul. Tulemustele võiks märkused ka juurde kirjutada hetke eluolu, trenni, enesetunde ja tervise kohta. Korralikult tsinki, ingverit, granaatõuna ei tee ka kellelegi paha, sõltumata muudest teguritest. Ja muidugi mainin enda osalusega sündinud sülelast, testoboosterit King of Spades: http://fitshop.fitness.ee/testosteroon/0/readmore/1153/
 6. Omega-3 tasuta? (Eesti Ekspressi vahelt pakkumine)

  Pakuvad vist, mitte ei tule automaatselt. Aga postikuluga koos on see tasuta pakk kallim kui apteegist kalaõli ostes.
 7. SKG transformation journey

  Kui T-geeli munadele (ja ainult munadele) määrida, siis tegelikult võrdub. Aga arst sinna pigem keelaks määrida.
 8. Kreatiini sisaldab rinnapiim niikuinii. Ülejäänutega otsi parem kusagilt kokkuvõte, aga erinevalt rasedusajast on imetamisel enamus asju ok. Ja kogused vahel suuremad kui tavainimesel, sest osa kulub piima peale. Lambalääts/trigonella on üks populaarne rinnapiimatoodangu suurendaja, mida samas ka sportlikel eesmärkidel kasutatakse.
 9. SKG transformation journey

  Selle nahka läks ka testost aretatav rasestamisvastane vahend meestele. Iseenesest suurepärane idee, aga kõigil ei tööta. Selle asemel hakati siis aretama progestiiniga asja, mis paljude jaoks on väga halb idee. Sest suured progestiini depooannused on üks keemilise kastreerimise vahend, ja tundlikel mõjuvad ka väikesed annused halvasti. Mingis võrdlevas uuringus oli nt neegrite endogeense testo supressioon steroidikuuril minimaalne ja asiaatidel väga suur. (PS. ilmselgelt testo ei tee viljatuks, süstile järgnev dihüdrotestosterooni puudus teeb).
 10. Hinna alandamine on tore, aga pildid oleks kindlasti paremad.
 11. Müüa BSN Nitrixit 280tb

  Milline versioon?
 12. M: Kodune jõusaali varustus ja raskused.

  Sellist agregaati pole nagu enne näinud, mida see teeb? Vb oleks kasu ka pildist teise nurga all.
 13. M: Curl Bar, raskused ja kõhulihaste pink

  Huvitav kui hästi see kõhulihastepink benjohnsoni aka glute ham raise'i jaoks toimib?
 14. Ülikooli teadur demonstreerib teadmisi :)

  Lulz @ (pool)sünteetilise alfatokoferooli, isoleeritud beetakaroteeni ja sünteetilise foolhappe näidete peale arutelu üles ehitamine. Aga jah, eks just sellised asjad moodustavad nn toidulisandite põhimassi.
 15. Ülikooli teadur demonstreerib teadmisi :)

  Toidulisandite põhimass on kahtlase väärtusega. Aga seda on ka näiteks ravimite põhimass. Osa lisandeid on väga põhjalikult läbimõeldud, varustatud korraliku kirjanduse ülevaate ja mõjumehhanismide kirjeldusega. Osa on üsna teaduse lõikava serva peal. Sealhulgas mõned kaalualandajad. Ei saa öelda, et parem teaduspõhisus annab ka parema turuedu, pigem vastupidi. Üks mu lemmikarendaja on mitu korda pankrotis käinud. Toidulisandeid tarbivad rohkem terviseprobleemidega inimesed, nii et suurem suremus tarbijate seas on igati loogiline. See pereisa ilmselt läheb ka siia kategooriasse. Võrrelda tuleks mõju samasuguste tervisenäitajatega inimestel.
×