AlanBStard

Moderaatorid
 • Sisu loend

  3 887
 • Liitus

 • Viimati külastanud

 • Days Won

  12

AlanBStard last won the day on October 6 2016

AlanBStard had the most liked content!

Kogukonna Reputatsioon

125 Kõrvad kikki - tark mees räägib

AlanBStard

 • Tase
  Vana tegija
 • Sünnipäev 11.11.1900

Profile Information

 • Gender
  Male

Viimase Profiili Külastajad

11 849 profile views
 1. Sa ise oma esialgset väidet küll ühegi uuringuga ei kinnitanud:D Kui pärast meelde tuleb siis vb otsin üles. See Sciencealerti artikkel on hiireuuring. Hiir on minu teada kohastunud süsivesikutel elama, see on üks põhjus, miks hiire toitumisuuringuid ei saa inimesele ekstrapoleerida. Ja teiseks vaatleb ainult üht killukest tuhandetest tervist mõjutavatest asjaoludest, üht kasvutegurit FGF21. Mis iseenesest tundub olevat tore asi, aga analoogselt leptiiniga ütleb probleemide korral kiirelt üles, http://pmid.us/21505329 (see FGF21 paistab üldse funktsionaalsuselt ja käitumiselt ja resistentsusetekkelt väga leptiinisarnane olevat)
 2. Noeitea. Või kohta olen näinud vähemalt üht südamesurmade tillukest vähenemist näitavat vaatlusuuringut. Taimetoitlasegeeni ApoE4 kandjatel võib ehk loomsete rasvadega probleeme olla. Mainitud uuringus ilmselt mattusid ApoE4 kandjad statistiliselt mittekandjate alla.
 3. Mõni toit paneb rohkem õgima või muudab (niigi paksusele kalduva inimese) unisemaks (loomupäraselt saledad kipuvad, vastupidi, söögi peale aktiivseks muutuma). Nii et toitaine võib paksuks teha küll.
 4. Tahtejõuvaru on piiratud resurss ja individuaalselt väga erinev. Söömiskalduvused on ka väga erinevad. Ideaalmenüü ka eri inimestele erinev. E621 tuli rottidele sööta grammides, et nad õgima panna.
 5. Noo, omajagu ikka oled küll:) ...ütleb Myfitnessis enim trenne andnud personaaltreener, või mistan'd oligi:) Seda kindlasti. Muud steroidhormoonid ja tervisenäitajad, ja hea oleks kui pikema aja jooksul. Tulemustele võiks märkused ka juurde kirjutada hetke eluolu, trenni, enesetunde ja tervise kohta. Korralikult tsinki, ingverit, granaatõuna ei tee ka kellelegi paha, sõltumata muudest teguritest. Ja muidugi mainin enda osalusega sündinud sülelast, testoboosterit King of Spades: http://fitshop.fitness.ee/testosteroon/0/readmore/1153/
 6. Pakuvad vist, mitte ei tule automaatselt. Aga postikuluga koos on see tasuta pakk kallim kui apteegist kalaõli ostes.
 7. Kui T-geeli munadele (ja ainult munadele) määrida, siis tegelikult võrdub. Aga arst sinna pigem keelaks määrida.
 8. Kreatiini sisaldab rinnapiim niikuinii. Ülejäänutega otsi parem kusagilt kokkuvõte, aga erinevalt rasedusajast on imetamisel enamus asju ok. Ja kogused vahel suuremad kui tavainimesel, sest osa kulub piima peale. Lambalääts/trigonella on üks populaarne rinnapiimatoodangu suurendaja, mida samas ka sportlikel eesmärkidel kasutatakse.
 9. Selle nahka läks ka testost aretatav rasestamisvastane vahend meestele. Iseenesest suurepärane idee, aga kõigil ei tööta. Selle asemel hakati siis aretama progestiiniga asja, mis paljude jaoks on väga halb idee. Sest suured progestiini depooannused on üks keemilise kastreerimise vahend, ja tundlikel mõjuvad ka väikesed annused halvasti. Mingis võrdlevas uuringus oli nt neegrite endogeense testo supressioon steroidikuuril minimaalne ja asiaatidel väga suur. (PS. ilmselgelt testo ei tee viljatuks, süstile järgnev dihüdrotestosterooni puudus teeb).
 10. Hinna alandamine on tore, aga pildid oleks kindlasti paremad.
 11. Milline versioon?
 12. Sellist agregaati pole nagu enne näinud, mida see teeb? Vb oleks kasu ka pildist teise nurga all.
 13. Huvitav kui hästi see kõhulihastepink benjohnsoni aka glute ham raise'i jaoks toimib?
 14. Lulz @ (pool)sünteetilise alfatokoferooli, isoleeritud beetakaroteeni ja sünteetilise foolhappe näidete peale arutelu üles ehitamine. Aga jah, eks just sellised asjad moodustavad nn toidulisandite põhimassi.
 15. Toidulisandite põhimass on kahtlase väärtusega. Aga seda on ka näiteks ravimite põhimass. Osa lisandeid on väga põhjalikult läbimõeldud, varustatud korraliku kirjanduse ülevaate ja mõjumehhanismide kirjeldusega. Osa on üsna teaduse lõikava serva peal. Sealhulgas mõned kaalualandajad. Ei saa öelda, et parem teaduspõhisus annab ka parema turuedu, pigem vastupidi. Üks mu lemmikarendaja on mitu korda pankrotis käinud. Toidulisandeid tarbivad rohkem terviseprobleemidega inimesed, nii et suurem suremus tarbijate seas on igati loogiline. See pereisa ilmselt läheb ka siia kategooriasse. Võrrelda tuleks mõju samasuguste tervisenäitajatega inimestel.