Jump to content

tipstik

Kasutajad
  • Sisu loend

    19
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

tipstik

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 29.07.1985
  1. THE Olympia weekend 2013

    1. Phil Heath 2. Kai Greene 3. Jay Cutler 4. Mamdouh Elssbiay 5.. Shawn Rhoden 6. Dexter Jackson
  2. 2. Ott Kiivikas kulturismikategoorias -90kg 2. Rain Kuusnõmm klassikalise kulturismi pikkuskategoorias -168cm 3. Raigo Kuusnõmm kulturismikategoorias -75kg 1. Janar Rückenberg klassikalise kulturismis pikkuskategoorias +180cm
  3. Naised Bikiinifitness absoluutne võitja: Anastasija Zerdetskaja Naised bodyfitness absoluutne võitja: Elo Ilumäe Noorte ja juunjorite absoluutne võitja: Siim Kelner Mehed klassikaline kulturism absoluutne võitja: Kaido Allikas Mehed kulturism absoluutne kateooria kohad 1-5 (kuna täpselt ei tea palju absoluudis lavale laseme siis ennustage top 5 paremusjärjestus) 1. Kaido Allikas 2. Eino Ainula 3. Raigo Kuusnõmm 4. Rain Kuusnõmm 5. Ahti Jakson Noored edasijõudnud 1. Marius Lemming 2. Lauri Ööpik Bikini fitness algajad 1. Anastasija Zerdetskaja 2. Kristina Nuut 3. Jekaterina Nikitina 4. Tiina Ollema Bikiini Fitness edasijõudnud 1. Julia Ageeva 2. Aleksandra Laer 3. Õnnela Raudsepp 4. Marju Järvela 5. Olga Jakovleva 6. Kristina Aleksejeva Bodyfitness juuniorid 1. Julia Golubõhh 2. Kaisa Metsla Bodyfitness naised edasijõudnud 1. Elo Ilumäe Klassikaline kulturism algajad 1. Allar Vaet 2. Aleksandr Kononov 3. Ivan Galkin 4. Dmitri Mirkin Klassikaline kulturism edasijõudnud 1. Kaido Allikas Mehed algajad kulturism 1. Eino Ainula 2. Peep Reinart Mehed kulturism edasijõudnud 1. Ahti Jakson 2. Rain Kuusnõmm 3. Raigo Kuusnõmm Juuniorid kulturism algajad 1. Rene Jaanus 2. Aimar Tamm Juuniorid kulturism edasijõudnud 1. Siim Kelner 2. Sten Richard Oskar 3. Siimo Sikut
  4. 34. EMV jõutõstmises 2013: esmakordselt 1000kg!

    Meeste wilks´i parimad: 1.Rast-parim kogusumma 1000 2.Sagor 3.Kraav 4.Erit 5.Kuusnõmm 6.Raus Naiste wilks´i parimad: 1.Bogdanova-parim kogusumma 300 2.Laan 3.Aus
  5. Üle Eestilised jõusaali hinnad.

    Viljandis spordihoone jõusaalis 12.- eur kuu õpilasel, täishinda ei tea fortius maksab 20.- kuu ja ramsi vabaajakeskuses ka kuumaks tuli 12.-eur myfitnessiketis viljandis ja mujal...ülemõistuse miski 28.- eur kuu kui piiranguga aeg oli, õhtupoolne aeg veelgi kallim vist.
  6. Kunagi oli müügil...enam ei ole?
  7. Mingi uus trenni video oli? Müügis on?
  8. Arvan, et Pilateserulliga teed harjutusi kõhulihastele.
  9. Kõik Eesti spordiklubid

    7.nov on läbi. Kes auhinna võitis?
  10. Kõik Eesti spordiklubid

    Õige aadress Status Clubil on Paldiski mnt.96 Tallinn
  11. Kõik Eesti spordiklubid

    Nimekirjast jäi välja veel 2 Viljandimaa jõusaali: Ramsi Vabaajakeskuse jõusaal – Ramsi tee 5 Ramsi Pärsti vald Viljandimaa Viljandi Tere piimatööstuse jõusaal – Raua 6 Viljandi
  12. Kõik Eesti spordiklubid

    HARJUMAA Spordiklubi Aeg – Sütiste 32 Tallinn Arctic Sport Club – Ehitajate tee 114b Tallinn Audentes Fitness – Tondi 84 Tallinn Club26 – Liivalaia 33 Tallinn Fittest Klubi Nõmme – Männiliiva tee 7 Tallinn GymLeco – Teaduspargi 6/1 Tallinn Keila Tervisekeskuse jõusaal – Paldiski mnt.17 Keila Meriton Spordiklubi – Toompuiestee 27 Tallinn MyFitness Rocca al Mare – Haabersti 5 Tallinn MyFitness Kristiine – Tulika põik 3 Tallinn MyFitness Viru – Viru väljak 4 Tallinn Tervisespordiklubi Panacea – Õismäe tee 57a Tallinn Reval-Sport – Aia 20 Tallinn Scala Fitness Club – Tartu mnt.43 Tallinn Spordiklubi SDE (Fitness 4U) – Regati pst.1 Tallinn Status Club – Kopli 35 Tallinn Zelluloosi Spordiklubi – Tartu mnt.80d Tallinn Tulbi Spordiklubi – Tulbi 6 Tallinn Arigato Spordiklubi – Rannamõisa tee 3 Tallinn Nõmme Spordikeskus – Külmallika 15a Tallinn Idakeskus Spordiklubi – Punane 16 Tallinn Mustakivi Spordiklubi – Mahtra 1 Tallinn Loo Kultuurikeskuse jõusaal – Saha tee 7 Loo Harjumaa Kohila Spordikompleksi jõusaal – Kooli 1 Kohila Pirita TOP Spa Hotelli jõusaal – Regati pst.1 Tallinn Radisson Blu Hotel jõusaal – Rävala pst.3 Tallinn Pürovel Spa & Sport jõusaal – Tornimäe 3 Tallinn TARTUMAA Arena Tervise- ja spordiklubi – Betooni 9a Tartu MV Spordiklubi jõusaal – Riia 136a Tartu MyFitness Tartu Lõunakeskus – Ringtee 75 Tartu Elva Nupu Keskuse jõusaal – Kirde 2a Elva Tartu Arctic Sport Club – Anne 44a Tartu PÄRNUMAA MyFitness Pärnu – Aida 5 Pärnu Kimberi Klubi Spordihall – Riia mnt.129 Pärnu Pärnu Tervise Paradiisi jõusaal – Side 14 Pärnu Kilingi-Nõmme Spordihoone jõusaal – Pargi 3 Kilingi-Nõmme Pärnumaa VILJANDIMAA Hope - Jakobsoni 11 Viljandi Viljandi Spordihoone jõusaal – Vaksali 4 Viljandi Viva Sport Fitness – Männimäe tee 4 Viljandi Viljandi Paala viilhalli jõusaal – Suur-Kaare 33a Viljandi Viljandi Sõudebaasi jõusaal – Ranna pst.11 Viljandi Viljandi Päästeameti jõusaal – Riia mnt.6 Viljandi Grand Hotell Viljandi jõusaal – Tartu tn.11 Viljandi Sürgavere Hosteli jõusaal – Sürgavere küla Suure-Jaani vald Viljandimaa VÕRUMAA Võru Profit – Kreutzwaldi 59 Võru Võru Corsa Gym – Oja 1 Võru Antsla jõusaal – Kooli tee 19 Antsla Võrumaa IDA-VIRUMAA MyFitness Narva – Tallinna mnt.19c Narva Jõhvi Spordihalli jõusaal – Hariduse 5a Jõhvi Kohtla-Järve Spordikeskus – Järveküla tee 44 Kohtla-Järve SK Muskel-Sport – Puru tee 39a Kohtla-Järve LÄÄNE-VIRUMAA Rakvere Sirius Club – Laada 20 Rakvere Tamsalu Spordikompleks – Tehnika 2a Tamsalu Lääne-Virumaa Vinni Spordikompleks – Sõpruse 16 Vinni Lääne-Virumaa Rakvere Aqua Hotel & Spa jõusaal – Parkali 4 Rakvere Kadrina Sport – Rakvere tee 14 Kadrina Lääne-Virumaa JÄRVAMAA Paide Hotsport – Tööstuse 20 Paide Paide Spordi- ja Tervisekeskuse jõusaal – Ruubassaare tee 5 Paide Türi ujula jõusaal – Tallinna tn.60 Türi HIIUMAA Kärdla Ingel – Vabrikuväljak 1 Kärdla SAAREMAA Kuressaare Spordikeskuse jõusaal – Vallimaa 16a Kuressaare Saaremaa Spa Hotel Rüütli jõusaal – Pargi 12 Kuressaare SPA Hotelli Meri jõusaal – Pargi 16 Kuressaare Georg Ots Spa Hotelli jõusaal – Tori 2 Kuressaare Saaremaa Spa Hotel Saaremaa Valss – Kastani 20 Kuressaare LÄÄNEMAA Haapsalu Fitclub West – Lihula mnt.10 Haapsalu VALGAMAA Valga Keskstaadioni jõusaal – Kungla 31a Valga Tolli jõusaal – Tolli 1 Valga Tehvandi Spordikeskuse jõusaal – Nüpli küla Otepää vald Valgamaa JÕGEVAMAA Kuremaa Ujula jõusaal – Kuremaa Jõgevamaa RAPLAMAA Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi jõusaal – Viljandi mnt.69 Rapla Rapla Sadolin Spordihoone – Viljandi mnt.69a Rapla Varbola Spordikeskus – Varbola Märjamaa vald Raplamaa Valtu Spordimaja jõusaal – Kaerepere Kehtna vald Raplamaa Järlepa haridus- ja kultuurikeskus (HAKUKE) – Järlepa küla Juuru vald Raplamaa PÕLVAMAA Põlva Spordikeskuse jõusaal – Uus tn.3 Põlva
  13. Mina ennustan nii: 1) Meeste absoluudi top 6 - Ott Kiivikas, Andrei Abrossimov, Janar Rückenberg, Marko Mölder, Nikolai Kornišev, Siim Kelner 2) Bikini Fitnessi absoluutne võitja - Egle Eller - Nabi 3) Noorte ja juuniorite absoluutne võitja kulturismis - Siim Kelner HOMMIKUNE OSA Naised athletic fitness Esta Pilt Noormehed athletic fitness Marius Lemming Juuniorid naised athletic fitness Eli Viielo Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria Ants Varblane ÕHTUNE OSA Noored kulturism absoluutkategooria Marko Mölder Juuniorid kulturism absoluutkategooria Jüri Luhasaar Bikinfitness -168cm Kristina Aleksejeva Bikiniftiness +168cm Egle Eller - Nabi Bodyfitness juuniorid Liis Kristiin Vaher Bodyfitness absoluutkategooria Esta Pilt Klassikaline kulturism absoluutkategooria Janar Rückenberg Kulturism -85kg Andrei Abrossimov Kulturism +85 kg Ott Kiivikas
  14. Niimoodi jäävad poed lihtsalt klientidest ilma kui panevad oma poed varem kinni kui ettenähtud. Mina ise töötan ka teenindus asutuses, vahel ei ole mitu tundi ühtegi klienti aga ega ma selle pärast ei saa uksi varem kinni panna. Ukse peal selleks ongi ajad ju pandud et inimesed teaks kui kaua mingi pood lahti on. Pealegi peab klient sisse saama 5 minutit enne avamist ja 5 minutit peale lahti oleku aegu.
×