Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/01/2013 in all areas

 1. 5 points
  Delavier väidab, et pikemate jäsemetega (siin on siis mõeldud jäsemete ja kere suhet, mitte üldist indiviidi pikkust) inimestel on deep squat'i reeglina raskem sooritada, lisaks kaldub kere rohkem ette et tasakaalu säilitada (vt pilti), mis annab suurema koormuse seljale. Mis kokkuvõttes ei tähenda, et nüüd pikkade jäsemetega indiviidid sügavalt kükkida ei saaks, vaid lihtsalt rohkem mõtestatud tegevust läheb sinna alla et tehnika tööle saada korralikult. Üldiselt, back rounding & buttwink on need millega vaja rohkem tööd teha pikk-koibadel, lisaks ka puusaliigese liikuvuse, hamstring'ide ja hüppeliigesega vaeva näha. Sai võib-olla veidi segane; endal pidevalt kükitehnika parandamine teemaks.
 2. 4 points
  Mul on sama vana tütar. Ma olen kolm aastat teda edutult üritanud saali saada, kuid millestki jääb mu kutsumistes puudu. Mistõttu on tore lugeda, et Sa tahad midagi muuta oma harjumustes. Miks jooksmisest midagi välja ei tulnud? Ma soovitan jõusaali minnes esimesel korral personaaltreeneri tund osta. Saad esmasest "imelikkusest" üle. Ja treener ei pea olema just mingi isane lihasmägi, minu klubis on paar naistreenerit ja nad on pigem sellised sitked ja peenikesed. Nendega võib olla lihtsalt kergem suhelda Sul. Sa teed suure heateo endale, kui treenima hakkad.
 3. 3 points
  Minu tagasihoidlik väljaspool arvestust panus teemasse, 56 kordust: Jalgades veel jõudu oli, aga otsad andis alaselg ja lõpes võhm. Mõlemad, mille arendamisele pole praegu rõhku pannud. Nagu näha, siis poolteist minutit jäi muidu veel varu. Aga v-o proovin veel kuu lõpu poole uuesti.
 4. 3 points
  Ise soovitaksin tegelema hakata jõusaalitreeningutega ja aeroobse tegevusega: ujumine, jooksmine, rühmatreeningud, suusatamine. Miks just jõusaal? -saab "stressi" maandada -annab vormis ja kena välimuse, trimmi -saab tugevaks ja vastupidavaks -saab enesekindlust juurde -leiab sõpru ja "silmarõõme" -võibolla muudab hoiakuid ja ellusuhtumist -hakkab huvituma rohkem tervisealastest tegevustest: toitumine, tervis, jne... Veidi silmailu ka....
 5. 2 points
  Huvitav väljakutse. Eelmisel nädalal tegin varahommikuses bodypumpis 40-e kiloga kükiharjutuse läbi. Minu kükid on sama sügavad kui hr Kirbul viimases videos ja kes bodypumpiga kokku on puutunud, need teavad, et tavaline kükk ei ole pooltki nii karm kui need poolikud kükid. Tekkis täiesti sportlik huvi, kui palju ma neid tavalisi kükke suudaksin järjest teha 60-e kilose kangiga? Kui aega ja viitsimist on, siis võiks ju isegi proovida ning esialgu hr Kirpu püüdma hakata.
 6. 1 point
  Kaunist 1. adventi! Meil on täna kodusolemise päev. Kõlab mõnus jõulumuusika, tassides aurab glögi, õhus on tunda ahjuliha ning piparkookide lõhna, küünlavalgus heidab toale mõnusalt sooja helki, varrastel on järjekordne jõulukingitus ...
 7. 1 point
 8. 1 point
  Leidsin riiulist ühe raamatu, nimelt Frederic Delavier'i "Strength Training Anatomy" ning selle asemel, et kõike ümber kirjutada, tegin ühest leheküljest pildi. Kui nüüd kuidagi saaks selle pildi normaalselt üles laetud ka, siis oleks juba pool võitu. edit: right click ja "open in new tab" ning hädapärast annab teksti isegi lugeda.
 9. 1 point
  rannamõisa on ilus eesti nimi küll, aga kui lugema hakkad siis tegelikult on tooted on läti või leedu omad mida kaugemalt transporditakse, seda suurem on tõenäosus on, et toodet on valesti käideldud
 10. 1 point
 11. 1 point
  Et oleks motivatsiooni ,siis võin parimale mehele (ma välistaks siinkohal juba toetust saavad sportlased) ja naisele omaltpoolt auhinnad välja panna. Naistele kott Puddingut ja meestele kott HPR -i. Detsembri lõpus võtame võistluse kokku ja kuulutame võitjad välja ja paneme ka uue jaanuari võistluse käima.
 12. 1 point
  Pakkuda talumune: Pardimunad 3eur/10tk keskmine kaal munal 80g Pidevalt saadaval suures koguses vutimune 1,2 eur/10tk keskmine kaal 15g Küülikuliha 10eur/kg Kohaletoimetamine, iga reede Tartu ring. Tallinna esialgu vaid cargobussiga, Soovi korral helistada 5128444
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×