Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/25/2013 in all areas

 1. 2 points
  Sportlasena, kel pole alati just suurim eelarve toidulisandite ostuks, olen tahes tahtmata pidanud otsima erinevatest kohtadest odavamaid võimalusi, mis toimiksid hästi, kuid rahakotti enesetapule ei suunaks. vaatasin ringi ning leidsin, et kahjuks ei ole ma enam nii rikas, et osta kasvõi Hera 80 valku, pigem suudan ma tarbida Gold Standard Whey`d tema asemel. Ehk maailmas mitmeid aastaid tuntuim valgubränd on tänasel hetkel Eestis soodsam, kui üle lahe toodang. Näide: suurim pakk Hera80 on 1,45 kg ja siis kilohind 32,76 EUR. suur pütt 2,3 kg Gold Whey`d maksab eestis 60 EUR ümber, mis teeb kilohinnaks 26 EUR ümmarguselt. ehk siis Gold Whey on pea 26% soodsam. Huvitav, millest sellised hinnavahed? Samuti näiteks kreatiinid. 300g Fast kreatiin - 12 EUR, samas samasugust kreatiini 500g pakendis võib eestist leida ka hinnaga 10 EUR. hinnavahe on juba üle kolmandiku ning ligineb 50% peale. Ning brändid sealjuures on suhteliselt võrreldavad maailma mastaabis. Põhitooraine peaks ju mõlemil olema sama ja ka maailmaturu hinnatõusud toorainel peaksid mõjuma mõlematele tootjatele, kuid ühel tootjal tõuseb hind lakke, samas kui teisel tootjal vaid mõned protsendid. Kes veel oskab võrdlusi välja tuua, on oodatud siia teemasse kirjutama
 2. 1 point
  http://nicktumminello.com/2013/09/personal-trainer-myths-best-exercises-for-building-muscle-mass/ 1 ja ainuke vastus küsimusele: there are plenty of exercises options that allow you to apply force to your muscles to stimulate tension, metabolic stress, and muscle damage. And, the best moves for mass are the ones that best fit with your physiology and current movement capability. Sama sobib pooltesse teemadesse, mida siin algatatakse. See on liiga individuaalne, et anda nõu ühelt võhikult teisele.
 3. 1 point
  Mariusel ja mul vorm juba nii hea, et paugud käivad Nõos! http://www.tartupostimees.ee/2086142/politsei-pidas-kinni-tartumaal-pustoliga-paugutanud-mehe
 4. 1 point
  Teen ise ka hetkel 6 korda nädalas trenni saalis. 3 päeva rasked baasharjutused ja suured raskused, järgmised 3 päeva kergem raskus ja isoleerivad harjutused kordustega umbes 15. mõju on hea. kuigi ma ei tee füüsilise koormusega tööd siiski. nagu ülal öeldi, siis kui toidad keha piisavalt ning magad vähemalt 8 tundi jutti, siis ei tohiks probleeme ette tulla. Kui aga isu hakkab mingil hetkel kaduma, tee väike paus sisse trennidesse, sest siis on tegu juba ületreeningu esimeste tunnustega.
 5. 1 point
  Extra Virgin Olive ei kannata tegelikult tugevat kuumutamist. Extra Virgin tähendab, et tegemist on võimalikult "toore" tootega, mis on saadud esmakordse külmpressi teel ja seega on tema koostis ebapuhas. Tema suitsemispunkt on seega madal. Ning kuna küllastunud rasvade osakaal pole väga kõrge, siis võib see aga tervisele kahjulik olla, kui teda liiga kõrgetel temperatuuridel kasutada.. Kuigi "virgin, ehk rafineerimata" rapsiõli samuti kuumutamist ei talu, kohe üldse mitte, siis Eestis on tihedamini müügil rafineeritud variant, mis aga kannatab hästi. Rafineeritud tooted on töödeldud/puhastatud ning seega kuumus nende struktuurile nii halvasti ei mõju, suitsemispunkt on tunduvalt kõrgemal - teisest küljest on neis ka kasulikke aineid vähem. Extra Virgin võiks jääda seega külmtoitude juurde, või kastmetesse mida sooja toidu peale panna. Kookoseõli hakkab ka tegelikult suhteliselt madala temperatuuri juures suitsema. Samas on temas toimuvad struktuursed muudatused siiski piiratud kahjulikkusega kuna nagu öeldi, küllastunud rasvad kannatavad kuumutamist paremini. Isegi kui hakkab suitsema, ei tee kuumus rasvhapetele niipalju kahju. Seega võib kasutada küll, vähemalt allapool max. kuumusega praadimisi kindlasti. Päris kümnete minutite kaupa tal suitseda ei laseks muidugi. Ka siin on tegelikult Virgin ja Rafineeritud variante, viimane on jällegi tervisele vähem kasulik koostise poolest, aga peab kuumusele veidi paremini vastu. Praadimiseks sobib samas ka ülihästi Extra Light Olive Oil, mille suitsemispunkt on väga kõrge.
 6. 1 point
  Rind ise (korvi suurus) trennidest suuremaks ei lähe. Visuaalselt pilt aga läheb palju paremaks küll.
 7. 1 point
  Ei, rind küll väiksemaks ei lähe. Pigem kergelt prinki ja natuke ka suuremaks, sest lihastoonus tissi all paraneb. Nutridatas on süsivesikute osakaal ca 80% vist, et väga hea, kui näitab valke ja rasvasid üle. 80% süsivesikuid soovitatakse maratonlastele Koolis pidime tegema oma toitumisanalüüsi mitme erineva programmiga, siis näitasid kõik asjad kõike üle - isegi vitamiine ja mineraale.
 8. 1 point
  Eks ma nii tavaliselt võistlusi valingi, kus konkurentsi pole seal olen platsis....
 9. 1 point
  Ott, sul on nüüd hea võimalus, konkurente vähe. Jõutõstjad on sel ajal Pärnus.
 10. 1 point
  Üle pika aja ka paar jõutõstjat ETV spordiuudistes :D
 11. 1 point
  Ärge nüüd mehed nalja tehke igasuguste tiitlite jagamisega! Mina olen suhteliselt kindel, et ma kõrbeksin sellel alal ja hoopis hr Tilga sugused rannapoisid võivad mulle seal koti pähe tõmmata. Rannapükstes peaksin ma igas asendis ühtlaselt reljeefne ja pigem sihvakas välja nägema, aga kui minu tricepsid näiteks küljelt hirmsalt punnitavad, siis see oleks juba teine ala. Rannapoiste ridadesse leiaksime uusi võistlejaid pigem suvel Pärnu rannast, mitte klassikute seast. Erinevalt paljudest "kulturismi kummardajatest" toetan seda uut ala kahel käel!
 12. -1 points
  Ma ausalt öeldes ei saa aru, mis selle teema eesmärk on siin foorumis? Kas sa Rain tahad rahvast valgustada? Või siinsetele ostjatele näidata kui rumalad ja pimedad nad on? Minu tutvusringkonnas pole vist ühtegi inimest kes Fitshopi letihinnast alla ei saaks. Minu arust on koht selle teema käsitlemiseks vale.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+02:00
×