Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/04/2012 in all areas

 1. 2 points
  Tervist! Täna toimus siis Revalis järjekordne ühistreening. Ise piirdusin täna aeroobsega, milleks tegin 50 minutit jooksu ning lõppu veidi kõhtu. Homme hakkan tegema superseeriaid. Kuna kaamera oli kaasas, siis sai peale jooksu teistest teami liikmetest tehtud ka paar klippi. Head vaatamist
 2. 2 points
  Kuldreeglid algajale Andke organismile küllaldaselt aega, et vajaliku treenituseni jõuda Alguses tuleb joosta väga aeglaselt, isegi kui see esialgu koomilisena tundub Lugege läbitud minuteid, mitte kilomeetreid Kui tekib hingeldus, katkestage jooks ja kõndige vahepeal. Iga treeningu algul tehke korralik eelsoojendus koos venitusharjutustega Iga treening lõpetage lõdvestavate harjutustega Esialgu peaks igale treeningpäevale järgnema puhkepäev Viimane tugevam toitumine mitte hiljem kui 2 tundi enne treeningut Jälgige täpselt jooksuaega ja pauside kestvust Joostes õige tempoga hakkab organism lõhustama rasvu, mis jätkub ka hiljem töö juures ja kodus. http://www.trimm.ee/article/jooksmine Edu ja vastupidamist
 3. 1 point
  Loodan ,et ei kahetse, et õhtul korra arvuti taha tulid... Ütleme nii ,et ei ole mahavisatud aeg....
 4. 1 point
  Vanem generatsioon ei saagi heast muusikast aru. Täna peale poseerimist 40min stepperil. 585kcal kadus nagu tina tuhka! 16.5km
 5. 1 point
  Näiteks: http://www.organismidiagnostika.ee/eelreg/
 6. 1 point
  Sellel vene režiimil olid ka positiivsed omadused - "õhku" naljalt müüa ei lastud, mitte nii nagu praegu, ükskõik, mis alal. Kui mingit teaduslikku tööd kaitsta tahtsid, siis oponendid tegid ikka mõnikord nii maatasa, et kivi ei jäänud kivi peale, aga kõik see õpetas ja pani põhjalikumalt asja uurima. Ma lihtsalt püüan välja selgitada nõrgad kohad ja nendele tähelepanu juhtida.
 7. 1 point
  Loodan, et selle pildi huumor sulle arusaadav siiski on. Hetkel sirvin seda raamatut. http://www.ncbi.nlm....books/NBK21154/ Eestikeelseid väga lugenud ei ole. Ainult siit sealt sirvinud. Netist neid üldjuhul ei leia, kuid vbl peaksin raamatukogust mõne võtma. Mu ülalolev sinu poolt tsiteeritud lause muidugi nati kehvavõitu. Ilmselgelt on raamatute vahel erinevusi - eriti kuna teadus selles vallas on kiire arenema ja uusi fakte letti lööma. Seega peaksin vast tõesti soovitama spetsiifilisi raamatuid, mitte lihtsalt üldistavalt bioloogiaõpikuid soovitama. Aga eks mu emotsioonid said võitu. Kulturistidel ja treeneritel on kombeks väga palju usaldada oma kogemusi ja erinevaid "praktikas töötavaid" meetodeid, mis kõik väga kena ja tore - kuid kiputakse toimuvat valesti mõistma ning valesid järeldusi kõigile edasi soovitama. A'la võta dieedist süsikad välja ning pekk põleb kiiremini Müüt. Mis juhutub on see, et saadakse kiiresti lahti osast veest kehas vähenenud glükogeenivarude tõttu ja seepärast jääb mulje paranenud rasvapõletusest. Ning vastupidi süskarite lisamisega võetakse tihti paari päevaga mitu senti kõhule juurde ning pilt läheb udusemaks ning järeldatakse valesti, et minnakse "pekki". Selles suhtes hakkab mulle veidi ajudele nende inimestega vaidlemine, kes ei tea rakutasandil toimuvast midagi, kuid on ometigi nii kindlad oma info tõesuses puhtalt "praktika" ja "suurte poiste soovituste" tõttu. Kuna puuduvad vastavad teadmised keerulisemast bioloogilistest funktsioonidest ning proovitakse kehakoostise muutusi ja muud toimuvad ära seletada olemasoleva info ja "loogika" põhjal - mis aga viib liiga tihti katastroofsete vale-arusaamadeni. Sest antud nähtused meie kehas ei ole lihtsalt niisama vaadeldavad ja automaatselt õigete järelduste tegemiseks sobivad. Meil puudub kogu info ilma meditsiinilaborite tehnoloogiata ning kui juurde lisada vaatleja enda teadmiste vähesus... Oh jumal. Ja sellised Paljud need kulturistid ja treenerid on. Ei ole ei varustust, et keha uurida ega teadmisi, et uuritavat mõista. Aga ometigi ollakse nii varmad infot jagama. Õnneks muidugi kõik pole sellised, aga ütleme nii, et väga suur enamus siiski... vähemalt enda kogemuste põhjal arvestades kõiki treenereid kellega ma rääkinud olen. Samas enamik on I-II astme treenerid, kes lihtsalt oma baaskoolitused ära teinud ja kogu moos. Paljud pole sedagi teinud ja on puhtalt oma enda välimuse pärast Treenerid (Ilma tunnistuseta siis). Mnjah... ei ole see "treeneri" mõiste eriti sobiv siinkohal... liiga palju pooletoobiseid, kes kaagutavad sama jama kaasa mis on aastakümneid levinud ilma asju lähemalt mõistmata.
 8. 1 point
  Ega söök söömata ei jää päeva lõikes. Lihtsalt hommikusöögi kaloraaž jagatakse õhtu peale ära, et nautida dieedi ajal täiskõhu tunnet. - Ikka omaette kaif näha peeglist, kuidas pekk põleb ning siis enne magamaminekut pool liitrit jäätist koos võileibadega sisse keerata. Siis Facebook'i logida ja näha, kuidas mõned mehed teevad Update: "Cutting out all sugar, 7 meals a day, bought a set of tupperware, good to go".... Trololololol.... Kahju hakkab meestest. Siis räägitakse kuidas pea valutab kuna süskareid vähe, trenn on raske aga nad peavad vastu ja on "Hardcore". Lol. Kui Hardcore = Tohman, siis ma parem olen Softcore.
 9. 1 point
  Kui sul sääred sellest "suureks ja korralikuks" lähevad, siis hakkan ka sääre treenimise asemel spinnis käima.
 10. 1 point
 11. -1 points
  Kui kogemusi usaldada ja praktikas toiminud asju kasutada, siis milles on probleem? Selles, et nende seletus ei ühti sinu omaga? Sa siis tahad öelda, et süsikavaba dieet ei soodusta rasvapõletust?
 12. -1 points
  Probleem on selles, et praktikas kasutatu ei kehti sarnaselt ühtemoodi kõigile. Kuna ei teata asjade detaile ning täpset töömehhanisme siis osata ka adekvaatselt oma kogemusi jms alati ära kasutada. Lisaks ei olda valmis usaldama alternatiivmetoodikaid. Mis tähendab seda, et liiga palju sunnitakse inimesi tegema teatud asju, mis viib küll tulemusteni, kuid mis ei ole mitte igale inimesele sobivad. A'la IGAÜKS PEAB sööma hommikust. No ega ikka ei pea küll ning mõne inimese puhul saame rääkida konkreetsetest vaimsetest probleemidest kuna mingi tegevuse pealesundimine tekitab tülpinust, väsimust, viha jne. Seega olgugi, et nii saab põhimõtteliselt tulemusi - siis optimaalsest pika-ajalisest arengust ei saa rääkidagi, kui inimene on pidevalt kehvas tujus. Seega on lihtsalt minu jaoks häiriv see, et reklaamitakse igasugu müüte kui ainsana toimivaid meetodeid mida PEAB järgima, et tulemusi saada. Samas kui tuhanded inimesed on korduvalt tõestanud, et nii ei pea kohe mitte käituma. Ning oleks mu enda dieet paar kuud kaugemal siis näitaksin ise oma päevaste mõne toidukorra ning lisa jäätiste ja krõpsude peal saavutatud sixpacki, lol. Ei ole ju mõtet seletada öö ja päeva olemasolu sellega, et päike tõuseb iga päev põhjatust kaevust, kus mingi jumal seda üles lükkab ja kuhu ööseks tagasi vajub vms. 5000 aastat tagasi oleks selline seletus vast normaalne olnud, aga tänapäeval ei võta ju keegi seda tõsiselt. - Olgugi, et öö ja päeva olemasolu "seletati" ära, siis see seletus on tobedus. Samamoodi ka toitumisega. Seletada võid nii, et "kõlab" loogiliselt sõltuvalt kuulava inimese infopagasist ja maailmavaadetest - aga reaalselt on paras lollus. Süsikavaba dieet soodustab rasvade põletust? Ega ikka ei soodusta küll. Või noh - olgem täpsed. Soodustab rasvade põletust, aga toimub ka suurem rasvade salvestamine suurenud rasvade osakaalu tõttu menüüs. Kaloraaž jääb määravaks. Kokkuvõttes võib tulemus isegi kehvem olla kuna paljud ei suuda KETO peal korralikult trenni teha ja tunnevad end loiult isegi peale ketokehade laialdamist kasutuselevõttu kehas. Tihtipeal on seega trenn kehv, lihaste säilimine kehv ja lõpptulemus võib olla kuiv aga pisike. Kui tahad spekuleerida näiteks menüü üle, mis ainult koosneks valkudest siis oleks siinkohal tegemist kerge "konksuga" kuna valkude termogeeniline effekt on kõige suurem oma 20-30% juures. Ehk süsikavaba dieet oma kõrgete valgukogustega "tundub" effektiivsem ka selle pärast, et sama kaloraaži juures põletab keha ainuüksi suurema valgukoguse tõttu rohkem energiat ning rasvapõletus võimendub puhtalt suurema defitsiidi tõttu. Illusioonid ei muud. Kuid tavainimesele, kes ei taipa midagi rakutasandil toimuvast ei mõistagi seda kõike ning näeb ainult LÕPPTULEMUSI ning teeb sellest järeldusi puudulikku informatsiooni omades. Kõik teame milleni see viib eksole.
 13. -1 points
  Huumor kuubis Ei no tõesti ,sa võiksid oma ratast kusagil nurga taga vaikselt omaette leiutada.
 14. -3 points
  Sul pole kumbagi ei baaskoolitust ega treeneri välimust. Ainuke mida sa oma "teadlase karjääri" ajal oled saavutanud on see, et kõik siinses "konnatiigis" on idioodid(Kalmus, Ott, Fred Antson,ROtter jne jne). See on tõesti tõsine vaimne probleem mis ilmselt segab sul ka hommikusööki süüa.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×