Jump to content
inside14

Arnold Schwarzenegger'i jõunäitajad...

Recommended Posts

Tagasi artikli juurde

Olete te kunagi huvi tundnud, et millised olid Arnold´i jõunäitajad tema hiilgeaegadel. Mina olen küll sellele mõelnud ja sellest huvitunud. Palju on nähtud vägevaid pilte ja treeningvideosid, kuid keegi ei ole kunagi rääkinud jõunäitajatest. Lõpuks, pärast mõningast netis tuuslamist õnnestus mul asjale peaaegu, et jälile jõuda. Aga asugem asja kallale. Klassikalise tõstmise võistlus 1963. aasta.Intervjuus Peter McGough´ile (M&F, Juuli 1997, lk. 60) räägib Arnold võistlemisest 1963. a. Graz´i õllesaalis. See oli ilmselt Arnold´i esimene võistlus. Ta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi teab öelda, et kas tol ajal jõutõstmis võistlustel olid ka mingid erilised lisavarustused või on tema tulemused nö. puhtalt, ilma erilise varustuseta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi teab öelda, et kas tol ajal jõutõstmis võistlustel olid ka mingid erilised lisavarustused või on tema tulemused nö. puhtalt, ilma erilise varustuseta?

Varustust peale algsete sidemete ja randmekateta väga polnud. Tõsterihm põhiline vahend. Samas dopingut aeti sisse jällegi kahe suu poolega:d

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõmme ja surumine olid suht head, kükk oli natuke nadim... aga eks siis oli tunduvalt suurem rõhk ülakehal kui alakehal ...

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, seda oli tema jalgadest näha ka.

Ei tea mis ta jalgadel siis oli? Parimatel päevadel olid need ikka vägagi head. Paremad olid ehk siis vaid Tom Platzil aga parem lihasgrupp kulturismis ei maksa s...gi. Üldine pilt on tähtis ja Arnoldi nn pakett oli super! Mehed kes kulturismist midagi ei jaga võik rääkida sel teemadel vaid mida nad valdavad eks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea mis ta jalgadel siis oli? Parimatel päevadel olid need ikka vägagi head. Paremad olid ehk siis vaid Tom Platzil aga parem lihasgrupp kulturismis ei maksa s...gi. Üldine pilt on tähtis ja Arnoldi nn pakett oli super! Mehed kes kulturismist midagi ei jaga võik rääkida sel teemadel vaid mida nad valdavad eks. :)

No jutt käib Arnoldi karjääri algusaegadest ikkagi - siis, kui ta veel jõutõstmisega ka tegeles. Nii palju, kui ma neid algusaja pilte näinud olen, siis olid ikka jalad võrreldes ülakehaga minu arust arengust maas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tolle aja kohta olid tema jalad muidugi eeskujulikud, tänapäeva standardite järgi on need klassiku jalad kulturisti ülakeha küljes. Nii palju, kui jõutõstmisest tean, läheneb küki rekord tänapäeval pigem jõutõmbe omale, mitte surumisele.

Nojah. Ja varustusega küki puhul isegi vastupidi - tippudel on enamasti kükk suurem kui tõmme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi teab öelda, et kas tol ajal jõutõstmis võistlustel olid ka mingid erilised lisavarustused või on tema tulemused nö. puhtalt, ilma erilise varustuseta?

Jutt käib klassikalisest tõstmisest. Arnold tegeles ka klassikalise tõstmisega korralikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×