Jump to content
asdfghjkl

Lisa oma käte ümbermõõdule 45 päevaga üks toll...

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Kuidas teile meeldiks lisada järgmise neljakümne viie päeva jooksul oma käte ümbermõõdule üks toll? Kuna teema „jämedad käed“ on üks populaarsemaid (kui mitte isegi kõige populaarsem), siis peaks järgnev artikkel minema justkui „soe sai“.

Treeningsüsteem või treeningvõte, mida ma kirjeldama hakkan, pole kindlasti uus. Minule tutvustas seda juba aastaid tagasi minu hea sõber Donne Hale. Ta nimetas seda meetodit „Super puhkepausidega“ (Super Rest – Pause) meetodiks. 

Meetod seisneb lühidalt selles, et te teete valitud harjutust 10 se...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub nii, et seal artiklis sisuliselt soovitatakse pikki seeriaid, need väiksed olematud mõnesekundilised puhkepausid seal võib mõtteliselt välja jätta, tulemuseks üks pikk seeria. Pikad seeriad on pump-efekti jaoks. Pump-efekti kohta on kaheti arvemusi olnud kuulda, et mõned ütlevad, et neist pole üldse kasu, mõned täheldavad et on kasu.

Polyquin rõhutab tut-i, et mida pikem see aeg on, seda parem. Seega Polyquini järgi hinnatuna, võiks sedalaadi pikast seeriast kasu olla küll, kuna tut kestusaeg tuleb päris pikk.

(P.S.: see teema/artikkel mulle huvi ei paku, avasin niisama selle testimise mõttes siin aruteluks)

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga visuaalselt kuidas tundub ?

peale vaatamiseg on väga raske mul vahet teha 1-2cm kasvul,mõistus nagu ütleb,et on nagu tulnud midagi juurde,samas tahaksin fakte,ehk reaalset tulemust mõõta mõõteriistaga,mis on maa alla kadunud miskitmoodi-ja ilmselgelt keegi ei tea kodus ,kus see küll olla võiks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
peale vaatamiseg on väga raske mul vahet teha 1-2cm kasvul,mõistus nagu ütleb,et on nagu tulnud midagi juurde,samas tahaksin fakte,ehk reaalset tulemust mõõta mõõteriistaga,mis on maa alla kadunud miskitmoodi-ja ilmselgelt keegi ei tea kodus ,kus see küll olla võiks ;)

Pead kusagilt mõõteriista ikka hankima, rahvas nõuab vastuseid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×