Jump to content
joker

Eesti Tegijad enne ja pärast

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Kas kõik kulturistid ja fitnessid olid suured, ilusad, targad ja osavad, enne kui nad lavalaudadele ja spordimaailma säravasse tippu jõudsid? Oli neil mingid tohutud geneetilised eeldused või kuidas nad üldse spordini jõudsid?

Sedakorda võtsin nõuks siin natuke selgust luua, mis ehk oleks heaks silmaringi laiendajaks ja motiveerijaks tublidele algajatele. Võtsin ühendust mitme Tegijaga, kellelt palusin otsida pilte ajast, mil nad treeningutesse polnud veel pühendunud. Igaühelt on siin järgnevalt lisaks väike kommentaar, kuidas nad jõusaalini on jõudnud.

Siinkohal tänan kõiki siiralt,...

post-2073-1245270726_thumb.jpg

Nii, et Fitness.ee rahvas andke tulla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Artiklist ei märganud niimõningaidki tegjaid.

Esmalt meenus üks tegija Pärnust, seejärel mõned (minujaoks) vähetuntumad tegelased, nagu Voogla ja Uit näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Joker lihtsalt uudishimust küsin,et kas sa oled Mustveest pärit?

Artikkel oli väga huvitav, loodetavasti annab see motivatsiooni paljudele kellel praegu selle puudus peaks olema.

PS: Mr.Mesi vastus ja pildid on lihtsalt liiga head :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Joker lihtsalt uudishimust küsin,et kas sa oled Mustveest pärit?

Artikkel oli väga huvitav, loodetavasti annab see motivatsiooni paljudele kellel praegu selle puudus peaks olema.

PS: Mr.Mesi vastus ja pildid on lihtsalt liiga head :lol: .

No suvevaheajad-nädalavahetused möödusid Mustvee ligidal jah. Täpsemalt siis Kasepää külas. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest oli suurim-parim muutmine Telliskivi tänava müüjal Jurokil :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimest korda külastasin jõusaali Leedus Klaipedas, kus olin merekooli laevaremondi tehases praktikal. Kuna keha reageeris ülikiiresti - 6 kuuga 6cm käe ümbermõõtu juurde ning jala ümbermõõtu tuli 10cm, siis oli selge, et ala sobis mulle."

Nüüd ma siis tean ,miks Argol need käed ja jalad nii jämedad on :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No suvevaheajad-nädalavahetused möödusid Mustvee ligidal jah. Täpsemalt siis Kasepää külas. :D

Väga naljakas olukord, kuna mina olen terve elu seal kylas elanud ja pole ühtegi Jokkerit näinud seal... heh :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest oli suurim-parim muutmine Telliskivi tänava müüjal Jurokil :D

...selline vibalik tundus :lol: L6pmata pikkade k2te ja jalgadega ektomorf... ja nyyd mesomorf :o

Veel v2ga hea...oli Rosin :P

...ja Aktivist n2gi v2lja nagu anoreksik :D Nyyd on ikka korralikult liha luudele saanud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...ja Aktivist n2gi v2lja nagu anoreksik B) Nyyd on ikka korralikult liha luudele saanud :P

Mitte ainult ei näind vaid ka ametlik diagnoos pandi, ja päevamenüü koosnes liitrist jogurtist ja paarist õunast...kui ma õieti mäletan.... Enne seda olin samas kaalus mis praegu, ainult trenni ei teinud rohkem kui kooli kehalises kasvatuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No pagan, Herr Mee kommentaar ajas korralikult naerma:)

Olen ma ainus, kes arvab, et Oti biits keskmisel pildil näeb kuidagi imelik? Praegune on super loomulikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal artikli pildidelt tundub mulle, et suurim areng on toimunud isikul:

LAURA /ROSIN/ REISALU

Treeninud niivähe aastaid, ja muutus hämmastav!

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×