Jump to content
aries

Baruto

Recommended Posts

"Meil käib söömine ala juurde nagu maadleminegi," ütleb 197 sentimeetri pikkune ja 180kilone vägilane Baruto. "Sööme kaks korda päevas, nii pidi kõige rohkem kehakaalu lisanduma."

Sl õhtulehes ytles Baruto sedasi siis.

Kas see 2 korda päevas söömine tõesti annab k6ige rohkem kehakaalu? Miks jõusaalikad 6 korda päevas söövad? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Meil käib söömine ala juurde nagu maadleminegi," ütleb 197 sentimeetri pikkune ja 180kilone vägilane Baruto. "Sööme kaks korda päevas, nii pidi kõige rohkem kehakaalu lisanduma."

Sl õhtulehes ytles Baruto sedasi siis.

Kas see 2 korda päevas söömine tõesti annab k6ige rohkem kehakaalu? Miks jõusaalikad 6 korda päevas söövad? :D

Annab.Ja mitte lihtsalt "kaalu" vaid PEKKI.

Omal ajal (kahjuks) enda peal proovitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Meil käib söömine ala juurde nagu maadleminegi," ütleb 197 sentimeetri pikkune ja 180kilone vägilane Baruto. "Sööme kaks korda päevas, nii pidi kõige rohkem kehakaalu lisanduma."

Sl õhtulehes ytles Baruto sedasi siis.

Kas see 2 korda päevas söömine tõesti annab k6ige rohkem kehakaalu? Miks jõusaalikad 6 korda päevas söövad? :D

hommikusööki ei sööda üldse, ainult lõunal ja õhtul,see teeb ainevahetuse väga aeglasks ja kõik ladestub

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

okei.

aga kui ma ise 66kg 184cm, täitsa heas vormis olen, siis ei tasuks seda proovida?

päris 6llekõhuga vend ma nyyd ei hakka ju välja nägema, kui 75kg tahan saavutada (e siis 9kg kaalu t6usu) ja regulaarselt trenni teen?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
okei.

aga kui ma ise 66kg 184cm, täitsa heas vormis olen, siis ei tasuks seda proovida?

päris 6llekõhuga vend ma nyyd ei hakka ju välja nägema, kui 75kg tahan saavutada (e siis 9kg kaalu t6usu) ja regulaarselt trenni teen?

Ei tasuks jah.

Ainevahetus saab päris hea põntsu sellest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

a huvitav miks need sumokad üldse nii pekised olema peavad? sellest ma saan aru, et massi on vaja, et teine välja tõugata, aga miks neil see mass lihastest ei tohi tulla? see 180 kilo oleks ju lihaste abil ka saavutatav nii pikal mehel...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
a huvitav miks need sumokad üldse nii pekised olema peavad? sellest ma saan aru, et massi on vaja, et teine välja tõugata, aga miks neil see mass lihastest ei tohi tulla? see 180 kilo oleks ju lihaste abil ka saavutatav nii pikal mehel...

On sul aimu, kaua läheks aega, et kasvatada endale mitukümmend kilo lihaseid?

Sumo on ülikontaktne ala ning seda pekikihti on vaja ka tugevate, kehasse (rindkeresse) tulevate löökide talumiseks. Ka on suurt massi vaja, saavutamaks eelist stardikiirendusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On sul aimu, kaua läheks aega, et kasvatada endale mitukümmend kilo lihaseid?

Sumo on ülikontaktne ala ning seda pekikihti on vaja ka tugevate, kehasse (rindkeresse) tulevate löökide talumiseks. Ka on suurt massi vaja, saavutamaks eelist stardikiirendusel.

Suur mass on puudus stardikiirendusel. Siis peaks seda veel suurema jõuga kompenseerima. Siit ka küsimus - kui sumomaadleja nüüd kasvataks oma lihasprotsendi maksimaalseks võimalikuks sellest 180kg (eirates ühiselu reegleid, toidulauda ja treenides jõusaalis), siis kas ta saaks "tavaliste" sumomaadlejate ees märgatava eelise?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suur mass on puudus stardikiirendusel. Siis peaks seda veel suurema jõuga kompenseerima. Siit ka küsimus - kui sumomaadleja nüüd kasvataks oma lihasprotsendi maksimaalseks võimalikuks sellest 180kg (eirates ühiselu reegleid, toidulauda ja treenides jõusaalis), siis kas ta saaks "tavaliste" sumomaadlejate ees märgatava eelise?

Profisumos ei ole reeglite eiramine võimalik ning ka puuduvad seal kaalukategooriad. Amatöörumos pole selline mass vajalik, kuna seal on kaalukategooriad nagu tavamaadluses, va muiduig raskekaal. Ja selle suure massi panebki liikuma suur lihasjõud, seega kiirendus on neil vendadel vägev, soovitan mitte proovida :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teoretiseerin veel edasi. Kui panna kokku 130 kg profimaadleja ja noh, näiteks Coleman. Viimasel on toorest jõudu kindlasti rohkem kui vastasel. Kas siis tal oleks suurema jõu ja kiirendusega oleks edu või saavad otsustavaks siis juba sumomaadleja tehnilised oskused?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teoretiseerin veel edasi. Kui panna kokku 130 kg profimaadleja ja noh, näiteks Coleman. Viimasel on toorest jõudu kindlasti rohkem kui vastasel. Kas siis tal oleks suurema jõu ja kiirendusega oleks edu või saavad otsustavaks siis juba sumomaadleja tehnilised oskused?

Mulle tundub, et maadleja on tehniliselt niivõrd üle, et ta oleks edukam. Vastase enda jõudu ju saavat kusagil aikidos näiteks ära kasutada enda kasuks, ala ,et tehnikat mitte tundev tuleb suure jõuga sind lükkama, siis astud tehnikaga veidi kõrvale ja tõmbad teda veel edasi, siis too lendabki veel suure jõuga ringist välja. Et tehnika ilmselt Colmani sarnasel inimesel saaks saatuslikuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teoretiseerin veel edasi. Kui panna kokku 130 kg profimaadleja ja noh, näiteks Coleman. Viimasel on toorest jõudu kindlasti rohkem kui vastasel. Kas siis tal oleks suurema jõu ja kiirendusega oleks edu või saavad otsustavaks siis juba sumomaadleja tehnilised oskused?

Noh, pole just sama võrdlus aga vaadake ja imestage.. :P Pildikvaliteet küll kehv aga asjab asja ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Royce Gracie vs. Akebono

Ot ma ei saa päris hästi aru milles küsimus?

Coleman vs. sumokas - sumos võidaks sumokas, maadluses ilmselt Coleman, MMA's Coleman...

Eks igaüks on hea ikka selles mis ta treenib ja sumo skillset teistesse võitlusaladesse väga hästi üle ei kandu - liiga spetsiifiline.

Ja profimaadlus... no meil on Brock Lesnar nüüd. Aga ta on ka viimased 2-3 aastat väga usinasti MMA'd treeninud ning mis veel olulisem - tal on ülitugev pärismaadluse taust...

Eks igaüks saab heaks ikka selles, mida ta harjutab:)

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sumokad on rasvased seetõttu, et sumos tuleb kasuks see kui raskuskese on võimalikult madalal. Eelise annab see teatud liikumistel, ntx matši alustamisel põrkavad 2 võistlejat kokku, kus madalama raskuskesega sportlasel on eelis kõrgema raskuskesega sportlase ees. Puhas füüsika :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Coleman vs. sumokas - sumos võidaks sumokas, maadluses ilmselt Coleman, MMA's Coleman...

Üldiselt on paljud,vast isegi enamus sumokaid judo või mõne muu vastava võitluskunsti taustaga,vene,mongoolia ja bulgaaria taustaga sumokad on maadluses olnud vägagi kõvad ...

Ehk siis - ei usu,et Coleman üldse midagi võidaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×