Jump to content
Arnold

Vastus küsimusele, kuidas saan laiad õlad? Ehk neli shokitehnikat lailihase laiendamiseks...

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Aitamaks selga, lailihase arvelt laiemaks muuta, annan (artikli autor) teile neli seljalailihase shokitehnikat, mis teie selga kindlasti „külmaks ei jäta“. Need tehnikad on rasked, võimalik, et isegi valulikud, kuid tulemus ei peaks ka endas pettuda laskma. Nii, et ... proovige neid oma järgmisel seljatreeningul ... kui julgete!!!

Mulle on alai meeldinud lailihast poseerida, seda treeningul tunnetada ja „täis pumbata“. Loomulikult, ka teisi lihaseid on hea täidlasena tunnetada. Näiteks rinna ja biitsepsi „ülespumpamine“ muudab iga mehe koheselt suurem...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korduvalt on küsitud, et kuidas ma saan oma õlgu laiemaks, rinnakorvi suuremaks jne.

Lugege hoolega seda artiklit, ja mis peamine, järgige kiivalt ja regulaarselt antud soovitusi !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas lõuatõmmete negatiive mõeldakse nii:

1. kükipuuris kang ca kaela kõrgusele.

2. võtta seistes laihaardes kangist lõuatõmbe positiivse faasi lõpp-asend, niiet kang jääb kaela kohale, pingutust see ei nõua.

3. tõsta jalad maast, kõverdades sääred

4. laskuda aeglaselt allapoole kuni põlved puudutavad põrandat, nõuab pingutust, negatiivne lõuatõmbe faas

5. tõusta püsti asendisse punktis 2, ei nõua pingutust

6. punkt 3

Kui nii see peaks välja nägema, siis tundub veidi kohmetuna teise korduse juurde minek, kuidas seal põlvili asendist küll üles koperdada end taas, tekib mingi kobelev paus ma arvan.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×