Jump to content
Annika Pärtel

Jari Mentula- Heavyweigth bodybuilder Finland

Recommended Posts

Varsti ilmub ka treeningartikkel koos video ja galeriiga - kohe kui Mr.Bull vastab mu väiksele e-mailile.

post-2073-1207339377_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on küsimus, miks tee sellist asja fännate? Kõht oli mehel nagu rasedal naisel, tehnika harjutustel nagu mingil jõmmil või rullnokkal. Näidake parem midagi intelligentset. Arvamus. Punkt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

igaüks tegeleb sellega, mis talle meeldib. võiksid aru saada, et maailm ei ole roosa paik, kus kõik kõigile meeldivad. Mulle näiteks ei istu keha augustamised. So what? kas ma lähen kuskile neediomanike foorumisse ütlema, et cmn, kutid milleks auke teha..

EI LÄHE

Iga kingsepp jäägu oma liistude juurde ja ärgu teiste liistudesse oma nina toppigu.

Väike minupoolne viisakas mõtteavaldus :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike täpsustus, mehe pikkus ei ole 169 cm päris kindlasti. Mina olen tema kõrval laval seisnud ja tegemist on minust ikka pikema mehega, pakun pikkust sinna 180 cm ülespoole. Muidu jah 169cm kasvuga oleks see ikka jube kaal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väike täpsustus, mehe pikkus ei ole 169 cm päris kindlasti. Mina olen tema kõrval laval seisnud ja tegemist on minust ikka pikema mehega, pakun pikkust sinna 180 cm ülespoole. Muidu jah 169cm kasvuga oleks see ikka jube kaal.

Minu arvates on naljakas, et inimesega on tehtud treeningvideo(kindlasti ka suhtlesit temaga pikemalt, mõtlen Jokerit) ja siiamaani ei ole keegi kindel, kui pikk ta on? :D Sry, kui kellegile nüüd liiga tegin, aga ikkagi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aktivist tegi ta enda lehelt copy/paste vist kui ma ei eksi.

Ju seal olid siis andmed valed juba ja ei osanud isegi mõelda sellele, rääkimata küsimisest :D Mina olen 182cm pikk, mingi võrdluse ikka saab. Ja eks alati annab vast Jari enda käest ka üle küsida.

Mees vahepeal ikka kasvanud ka jah ... vo lehel olidki sp nati vanad andmed :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aktivist tegi ta enda lehelt copy/paste vist kui ma ei eksi.

Ju seal olid siis andmed valed juba ja ei osanud isegi mõelda sellele, rääkimata küsimisest :P Mina olen 182cm pikk, mingi võrdluse ikka saab. Ja eks alati annab vast Jari enda käest ka üle küsida.

Mees vahepeal ikka kasvanud ka jah ... vo lehel olidki sp nati vanad andmed :D

Ok, mis ma ikka oskan öelda, et "väike inimlik viga" ja naeran kaasa :D Irw, mis tal on seal mingid andmed alles pubeka east v(vahepeal kasvanud)? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, mis ma ikka oskan öelda, et "väike inimlik viga" ja naeran kaasa :P Irw, mis tal on seal mingid andmed alles pubeka east v(vahepeal kasvanud)? :D

Kui kõvasti igasugust "keemiat" endale sisse ajada, äkki see kasvatab lisaks lihastele keha ka pikemaks? :D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×