Jump to content
matti

Kõige odavam anaboolikum!!!

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Üle maailma erinevates jõusaalides on tuhandeid tegelasi, kes üritavad nõrkemiseni lisada oma „raamile“ massi ja jõudu. Tahate teada kõige odavamat ja võib-olla ka kõige efektiivsemat võimalust kuidas seda teha? KÜKKIGE!!!

Olen tegelenud, näinud ja kokku puutunud inimestega, kes on küll treeninud, kuid pole saavutanud s...agi kui nad ei kükkinud. Tean treenijaid (mõistagi naturaalsed), kes on kolme kuuga kogunud 8 – 9 kg kehakaalu, peale seda kui nad on tõsiselt kükkima hakanud, muidugi ka sööma. Selleks ei ole palju vaja, vaid 7 – 8 põhilist harjutust, mille ümb...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida rahvas asjast arvab?

Endal on lähemal ajal plaanis see kasutusele võtta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on plaanis enda trennid talveks 4 baasharjutuse peale üles ehitada, esialgne plaan on siis selline:

MASSIKAVA TALVEKS :huh:

E:KÜKK jalg: reie esiosa,säär ja trapets !Kükki vähemalt 6 seeriat+ soojendus!

T:aeroobne

K:JÕUTÕMME jalg: reie taguosa,säär

N:SURUMINE rind, õlg kergelt(põhiliselt tagumine ja külgmine delta) ja trapets

R: selg: lailihas

L:aeroobne

P:SVUNGIMINE õlavars: triitseps ja biitseps,hommikul kerge jooks

kükkimisega ei ole veel kunagi 100% andnud, veel vähem 110%, kuna tihtipeale ei ole kindlat julgestajat ja juba mitmel korral on viimaste kordustega hakkand väga järsult jõud otsa saama ning ilma julgestusteta kohe selili :)

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on plaanis enda trennid talveks 4 baasharjutuse peale üles ehitada, esialgne plaan on siis selline:

MASSIKAVA TALVEKS :)

E:KÜKK jalg: reie esiosa,säär ja trapets !Kükki vähemalt 6 seeriat+ soojendus!

T:aeroobne

K:JÕUTÕMME jalg: reie taguosa,säär

N: selg: lailihas

R:SURUMINE rind, õlg kergelt(põhiliselt tagumine ja külgmine delta) ja trapets

L:aeroobne

P:SVUNGIMINE õlavars: triitseps ja biitseps,hommikul kerge jooks

Ma soovitaksin sul neljapäeva ja reede ära vahetada...siis saab selg rohkem taastuda

Muudetud kasutaja DarremCharles poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1- 2 päeva nädalas peab kindlasti puhkuseks jätma, muidu oled varsti ületreeningus ja peale lihaste vajavad taastumist veel liigesed ning närvisüsteem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise kavaga soovitaks mina teha jõutõmmet ja kükki vaheldumis üle nädala VÕI siis näiteks vahetada kuu aja kaupa ja teha kolm trenni nädalas mitte neli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1- 2 päeva nädalas peab kindlasti puhkuseks jätma, muidu oled varsti ületreeningus ja peale lihaste vajavad taastumist veel liigesed ning närvisüsteem.

põhimõtteliselt need aeroobsed ongi puhkused, kuna ma teen aeroobse all ainult kerge metsajooksu südamele! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellise kavaga soovitaks mina teha jõutõmmet ja kükki vaheldumis üle nädala VÕI siis näiteks vahetada kuu aja kaupa ja teha kolm trenni nädalas mitte neli.

kükki ei tahaks ükski nädal välja jätta, kuna jala treening on kõige tähtsam hetkel :)

siiamaani olen 5 korda nädalas natuke kergema kavaga teind ja pole mingeid probleeme ületreenitusega...

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma teen praegu Smolovi kükiprogrammi, esimesest faasist 8 trenni tehtud ja 4 veel ees. Kava näeb välja selline:

1. päev

Kükk, selg (5 harjutust x 3 seeriat), säär (2x3), kõht (1x3)

2. Päev

Kükk, rind (5x3), biitseps (3x3), kõht (1x3)

3. Päev

Kükk, õlg (4x3), triitseps (3x3), kõht (1x3)

Trenni teen üle päeva, trenni kestus 1h15min kuni 1,5h.

Alguses olid raskused hirmuäratavad, aga siiamaani olen kõik kordused vastavalt kavale ära suutnud teha, kuigi viimaste seeriate ajal on jalad täiesti tundetud.

Peale kükikava lõppu võtan käsile 3-kuulise jõutõmbekava.

PS. Suured tänud Janarile artiklite eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav et seda räägitakse jah aga minuarust pole 1-2 tundi rasket trenni võrreldav raske füüsilise tööga mida tuleb teha 5-6 päeva nädalas ja 8-12 tundi päevas ja siis ka ei vinguta. kuigi ma teen max rasket trenni ja pingutan on see ikkagi minuarvates puhkus võrreldes mõne füüsilise tööga...mida kunagi tehtud on...

Järelikult sa siis ainult üks võimalus. Sa ei pinguta piisavalt trennis. Treeningu puhul on oluline superkompensatsioon ehk ületaastumine. Mingi suvalise füüsilise töö puhul aga mitte. Seda peaks ka arvestama. Ja üleüldse, sa võrdled 1-2 tundi treeningut 8-12 tunni füüsilise tööga. Kus on loogika?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav et seda räägitakse jah aga minuarust pole 1-2 tundi rasket trenni võrreldav raske füüsilise tööga mida tuleb teha 5-6 päeva nädalas ja 8-12 tundi päevas ja siis ka ei vinguta. kuigi ma teen max rasket trenni ja pingutan on see ikkagi minuarvates puhkus võrreldes mõne füüsilise tööga...mida kunagi tehtud on...

Huvitav, miks need 8 - 12 tundi rasket tööd päevas tegevad mehed võistlusi ei võida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sest nad on liiga väsinud haha :)

Pigem selle pärast,et neil puudub see eesmärk.Töömehele on tähtis eelkõige töö ära teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=252988

Vjatšeslav Košelevile tuleb ausammas püstitada, arvavad Estonia kaevanduse kaevurid. Ränga töö kõrvalt tolmus ja külmas, 63 meetri sügavusel maa all, suudab ta võita suurema osa jooksuvõistlusi, kus osaleb. Käik kaevandusse kinnitas: Košelev väärib ausammast!

On võimalik, kuigi see on haruldus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vot! pinguta kuidas tahe trennis ikkagi see 1-2 tunnikest on mõnus võrreldes ränga füüsilise tööga näiteks see kaevandus. kaevanuses ma ei peaks ilmsel paar tundi vastu!

kaks tundi jõusaali trenni on minuarust kergem kui kaks tundi mõnda saekaatritööd näiteks teha, kus pead liinil laudu lappama. aga noh saal on anaeroobne, füüsiline töö aga pigem aeroobne. trennis saab puhata peale seeriat, tööl aga pisike puhkepaus on kahetunnitagant. füüsiline töö üldiselt on minuarust palju tapvam võtab ikka rohkem läbi kui kangitrenn

Enamus töid on kergemad,kui seda on mõtestatud jõusaalitreening.Kuid siin on ka erandeid,väga raskeks võib pidada näiteks metsalangetamist,sest seal pead ka raskeid palke tõstma ja tassima.

Paar tundi ja jalad ja selg on jummala pehmed.Regulaarne metsalangetamine kasvatab lihast päris hästi,seda tean omast kogemusest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vot! pinguta kuidas tahe trennis ikkagi see 1-2 tunnikest on mõnus võrreldes ränga füüsilise tööga näiteks see kaevandus. kaevanuses ma ei peaks ilmsel paar tundi vastu!

kaks tundi jõusaali trenni on minuarust kergem kui kaks tundi mõnda saekaatritööd näiteks teha, kus pead liinil laudu lappama. aga noh saal on anaeroobne, füüsiline töö aga pigem aeroobne. trennis saab puhata peale seeriat, tööl aga pisike puhkepaus on kahetunnitagant. füüsiline töö üldiselt on minuarust palju tapvam võtab ikka rohkem läbi kui kangitrenn

Kle ma treeniks sind 45min ja annaks 1min pausid ka, aga peale seda sa loivaksid vaevaliselt minema!! :lol: Tuleb valja et sa ikka pole korralikku trenni teinud! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vot! pinguta kuidas tahe trennis ikkagi see 1-2 tunnikest on mõnus võrreldes ränga füüsilise tööga näiteks see kaevandus. kaevanuses ma ei peaks ilmsel paar tundi vastu!

kaks tundi jõusaali trenni on minuarust kergem kui kaks tundi mõnda saekaatritööd näiteks teha, kus pead liinil laudu lappama. aga noh saal on anaeroobne, füüsiline töö aga pigem aeroobne. trennis saab puhata peale seeriat, tööl aga pisike puhkepaus on kahetunnitagant. füüsiline töö üldiselt on minuarust palju tapvam võtab ikka rohkem läbi kui kangitrenn

Sa ajad segi kaks asja, mida ei saa võrrelda! Kuna ajad sellist jahu välja, siis eeldan ,et sa pole elus kumbagi (füüsilist tööd ja jõusaali) teinud...

Mina annan saalis endast kõik mis torust tuleb, kuid kui seal niisama passimas ja jutustamas käija , siis muidugi ei väsi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See 20-korduseline kükk on väljamõeldud sellise tüübi poolt nagu Jeff Anderson hüüdnimega "Muscle Nerd". Harjutuse tuumaks on testosterooni tootmise lakke viimine organismile räige ülekoormuse tekkitamise läbi. Päris efektiivne on.

Ma olen hakkanud viimasel ajal hindama klassikalise tõstmise harjutusi, neist teen ühte - kangi rinnale rebimine. Minu arvates peaks massikavas olema kindlasti üks ülakeha tugevalt koormav kombineeritud harjutus: nt jõutõmme, klassikaline tõukamine, klassikaline rebimine, kangi rinnale rebimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See 20-korduseline kükk on väljamõeldud sellise tüübi poolt nagu Jeff Anderson hüüdnimega "Muscle Nerd". Harjutuse tuumaks on testosterooni tootmise lakke viimine organismile räige ülekoormuse tekkitamise läbi. Päris efektiivne on.

Ma olen hakkanud viimasel ajal hindama klassikalise tõstmise harjutusi, neist teen ühte - kangi rinnale rebimine. Minu arvates peaks massikavas olema kindlasti üks ülakeha tugevalt koormav kombineeritud harjutus: nt jõutõmme, klassikaline tõukamine, klassikaline rebimine, kangi rinnale rebimine.

Tegelikult pole olemas sellist asja,nagu kangi rinnale rebimine,on olemas kangi rinnale võtmine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×