Jump to content
Laura Reisalu

Treeninglaager - Euro Elite Champions Camp

Recommended Posts

Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu treeninglaager - Euro Elite Champions Camp

Toimumise aeg ja koht: 16.07.2007 – 22.07.2007, Võsu

Treeninglaagri maksumus: 3100.- EEK

Pakett sisaldab:

• Majutus (7 ööd) hotellis „Rannaliiv“ www.rannaliiv.ee või „Männisalu“ www.mannisalu.ee

• Toitlustamine kolm korda päevas Rootsi lauas – menüü on kohandatud kulturistide vajadustele (menüü koostas Ott Kiivikas)

• Tasuta toidulisandid põhitoidukordade vahepeal (piiramatus koguses firmadelt Fast ja Universal)

• Treeninglaagri särk

• Ainulaadne võimalus treenida ja veeta vaba aega koos maailma amatöörkulturismi tippudega nagu:

1. Aleksei Shabunia (Valgevene) - 7x Valgevene Absoluutne meister, Maailmameistrivõistluste 3. koht 2004 a raskekaal, paljude rahvusvaheliste turniiride absoluutne võitja.

2. Rolandas Pocius (Leedu) - Mitmekordne Leedu Absoluutne meister, Euroopa Meister raskekaalus 1999 a, Maailmameistrivõistluste 2x hõbe 2004, 2006 - raskekaal.

3. Hristomir Hristov (Bulgaaria) - Euroopa meister ja Maailmameister -70kg kategoorias, MM ja EM mitmekordne medalivõitja, võistlenud ka proffide seas.

4. Robert Pietrokowitz (Poola) – Maailmameister aastal 2006, Euroopa meister aastal 2007. Paljude rahvusvaheliste turniiride medaliomanik.

5. Radoslav Slodkiewitz (Poola) – Mitmekordne medaliomanik nii Euroopa kui Maailmameistrivõistlustel, paljude rahvusvaheliste turniiride medaliomanik.

6. Lukas Ozladil (Tsehhi) – Absoluutne Euroopa meister 2005 a, Maailmameistrivõistluste hõbe 2006 a.

7. Ott Kiivikas – 8x Eesti Absoluutne meister, Euroopa Meistrivõistluste hõbe 2005a., Maailmameistrivõistluste 5. koht 2004a.

8. Oma nõusoleku koolitamiseks on andnud Rafael Santoña – Maailma Kulturismiliidu president (Hispaania), Aksel Brauer (Austria), Pavel Filleborn; Poola, Tšehhi, Venemaa, Soome, Rootsi, Norra jpt Kulturismiliitude presidendid.

• Kavas on ühised saunaõhtud, võistlused, mängud, kepikõnd, ekskursioon ja palju muud.

Päevakava:

8:00 äratus, hommikuvõimlemine, suplus meres

8:30 – 9:30 hommikusöök (Rootsi laud)

10:00 – 11:00 loeng/koolitus

11:30 – 13:00 treening jõusaalis

13:00 – 14:00 lõunasöök (Rootsi laud)

14:00 – 18:00 vaba aeg (rand, mängud jms.)

18:00 – 19:00 õhtusöök (Rootsi laud)

19:00 – ... vaba aeg

21:00 – ... ajalootund (ühtne võistluspiltide vaatamine ja analüüsimine)

Üritusest osalemise soovi korral palume raha üle kanda hiljemalt 10. juuniks 2007 (pühapäev). Hansapanga a/a 1120231185, saaja Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit. Kindlasti märkige ära ka oma nimi. NB! Kiirustage, sest kohtade arv on piiratud! Registreerunuks loetakse inimest, kes on sooritanud ülekande.

Projekti juht: Arnold Tokko - Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu president

Teostajad: Ott Kiivikas, Argo Ader, Indrek Otsus, Rafael Santoña – Maailma Kulturismiliidu president (Hispaania), Pavel Filleborn, Aksel Brauer jt.

Lisainfo: Ott Kiivikas – treeninglaagri juht, tel. 50 488 98, e-mail: ott@kulturism.ee

Laura Reisalu – treeninglaagri sekretär, tel. 56 486 126, e-mail: rosin@fitness.ee

post-4312-1179397831_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kahju et seda varem ei teadnud, nii aasta alguses, puhkused juba paigas ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päevad olid küll juba eelmine aasta paigas, kuid lõplik programm ja paketi maksumuse välja kujundamine võttis oodatust rohkem aega.

Aga küsime nii, et kes on tulijad? Mina olen

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

okei, eks see jäi mul kindlasti kahe silma vahele. aga loodan et järgmise aasta omi kuulutate rohkem, et minusugustele ka meelde jääks...

huvitav, kas 3 päeva paketti ei anna kuidagi organiseerida? äkki saaks kellegagi kahepeale? et ma võtaks esimesed kolm, keegi ülejäänud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olisiko mahdollista saada tuota leiriä koskevaa informaatiota englanniksi (tai suomeksi) ? Voisin laittaa tiedotetta suomalaisille sivustoillekkin, jos tuon saisi vielä muullakin kielellä ;)

Vaikuttaa mielenkiintoiselta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päevad olid küll juba eelmine aasta paigas, kuid lõplik programm ja paketi maksumuse välja kujundamine võttis oodatust rohkem aega.

Aga küsime nii, et kes on tulijad? Mina olen

Ma olen tulija, tahaksin terve aja olla. Üritan raha kuidagi kokku saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.07.2005 – 20.07.2005,hetke seisuga julgen oelda et meil siin iirimaal on 2007 aasta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud tähelepanu eest! Parandame kohe ära

u r welcome ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulen 16 juulil tagasi Nepaalist.

Kas v6ib teiega ka hiljem yhineda? Milline oleks siis hind?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aile! Üleval enne keegi avaldas soovi olla 13-16 kasutaja (gmaster), temaga jagage ise see pakett ära) meil on siiski vaid nädalane paketti müümise huvi, sest 1 ja paari päeva kaupa nn. tilgutamine on keeruline kohti täis saada. Küll aga võivad inimesed ise teada anda siin foorumis, mis päevadel keegi olla saab või tahab ja siis juba kopereeruda ja jagada summa päevade peale lahti ja igaüks maksab nende päevade eest millal ta laagris viibib. Lihtsalt enne laagri algust paluksime esitada nimekirjad kus on näha miliised inimesed on paketi omavahel jaganud, et pärast arusaamatusi ei tuleks. Loodan ,et asi on arusaadav, meie sinna jagamisse ei sekkuks, seda võiksid inimesed omavahel teha, keelatud ei ole seda teha siin foorumis, kus on palju lugejaid ja seega ka lihtsam nn. paarilist leida, kellega päevi jagada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel kysimus...Mul kaks koera. Kui palju hotell koerte eest tahab?

Meid on kokku kaks inimest ja kaks koera.

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veel kysimus...Mul kaks koera. Kui palju hotell koerte eest tahab?

No uuri hotellidest! Äkki nad ei tahagi sinna loomi lubada? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No uuri hotellidest! Äkki nad ei tahagi sinna loomi lubada? ;)

Kontrollin...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

niisiis, endiselt on pakkuda alates seitsmeteistkümnendast kuupäevast kahepeale pakk?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
niisiis, endiselt on pakkuda alates seitsmeteistkümnendast kuupäevast kahepeale pakk?

Jah...

Ma ei l2he loodusesse ilma koerteta. Ma k2in koertega poes, restoranis ja hotellides. Kui vaja s8idavad nad mul lennukiga, rongiga jne.

Hotelliga sain ma kokkuleppele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah...

Ma ei l2he loodusesse ilma koerteta. Ma k2in koertega poes, restoranis ja hotellides. Kui vaja s8idavad nad mul lennukiga, rongiga jne.

Hotelliga sain ma kokkuleppele.

Laagrisse tulles paluksime jätta lemmikloomad koju. Hotelliga võib ju kokkuleppele saada, kuid mis siis juhtuks, kui kõik tahaksid oma lemmikloomad kaasa võtta??? Tegemist on siiski treeninglaagriga ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Laagrisse tulles paluksime jätta lemmikloomad koju. Hotelliga võib ju kokkuleppele saada, kuid mis siis juhtuks, kui kõik tahaksid oma lemmikloomad kaasa võtta??? Tegemist on siiski treeninglaagriga ;)

Ma ei keela teil arendamast oma fantaasiat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aile! Kuna tegemist on nö revolutsioonilise ettevõtmisega- treeninglaagriga, mille sarnast Eestis varem korraldatud ei ole, ja kuhu on saabumas terve hulk tähtsaid ja Eesti kulturismi tuleviku jaoks olulisi isikuid, siis ma kardan, et lemmikloomad ei sobi hästi sellesse konteksti. Mitte et ma ise koeri ei salliks- vastupidi, kuid inimesi on erinevaid ja mõnele ei pruugi nädalane koertega koos viibimine üldsegi istuda. Pealegi- seal on piisavalt tihe programm ja tegemist on pidevalt (loengud, ühised trennid jne jne)- sa ei saaks ju ise ka siis laagrist täit mõnu tunda, kui samal ajal ka koerad tähelepanu nõuavad.

Teine lugu oleks, kui toimuks eelmise aasta laagriga sarnane üritus, kus on kõik nö omad inimesed- siis, ma usun, ei oleks kellegil otseselt koerte vastu midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×