Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Today
  3. Müüa elliptiline trenazöör Spirit XE795. https://www.spiritfitness.com/home-fitness/ellipticals/xe795-elliptical Seade on uus. Müümise põhjus on, et seade ei vasta minu füüsilistele võimetele. Hooratas on minu jaoks liiga raske, kuna olen olnud pikka aega haige ja füüsiliselt nõrk. Hind: 1100.- eur. Asukoht: Lääne-Harju vald, Langa küla. Kontakt: Riina, tel. 5100236.
  4. Yesterday
  5. @teamkarlson

Karlsonite toidulisandi tulevad SIIT!
  6. Last week
  7. Treeningu äpp

Kas keegi oskab soovitada head äppi kodus treenimiseks? Hea, kui oleks tasuta. Aga kui tasuta head asja ei ole, siis võib ka mõni tasuline hea lahendus olla.
  8. Mida uut FITSHOP?

Shoppa SIIN! Päevapakkumisi vaata SIIT!
  9. Pühapäeval, 21. aprillil toimus Kalevi Spordihallis lastefitnessi võistlus Kristina Koroljak OPEN CUP, kus osales 29 last, viies vanuserühmas. Galerii ja protokoll saadaval: 7. – 9. aastaste laste rühmas võistles 4 osalejat: kolmanda koha sai Lisett Isabel Villenthal Lääne-Virumaa Kalev spordiklubist, teise koha Heidi Voor-Voort Happy Dancers spordiklubist ja eskoha võitis Lore-Andra Raud Happy Dancers spordiklubist, treeneriks Angela Absalon. 10. – 11. aastaste laste vanuserühmas oli võistlejaid kokku 5. Kolmanda koha sai Debby-Keira Sepp Happy Dancers spordiklubist, teise koha Milana Knoševa Kristina Koroljak spordiklubist ja esikoht läks Lyneth Hirvelale Spa&Sport spordiklubist, treeneriteks Jaana Junson ja Marica Glišovic. 12. aastaste laste rühmas oli 6 võistlejat: Lerika Reino Kristina Koroljak spordiklubist sai kolmanda koha, teiseks jäi Daria Druntsenko Kristina Koroljak spordiklubist ja võitjaks tuli 12. aastaste laste grupis Anastassia Ussova Kristina Koroljak spordiklubist, treeneriks Kristina Koroljak. 13. aastaste laste rühmas oli võistlejaid samuti kuus: kolmanda koha sai Anita Leilop Happy Dancersi spordiklubist, teise koha sai Annika Absalon samuti Happy Dancersi spordiklubist ning vanuserühma võitjaks tuli Liisbet Randjärv MTÜ Fitness Office, treeneriteks Levo Kirn ja Kristel Saar. 14. – 15. aastaste laste rühmas oli võistlejaid kõige rohkem, kokku kaheksa. Kolmanda koha võitles tugevas konkurentsis välja Johanna Kivimäe Spa & Sport spordiklubist, teise koha sai Olesja Lõpko Kristina Koroljak spordiklubist ning vanuserühma võitjaks osutus Sofia Zapalova Kristina Koroljak spordiklubist, treeneriks Kristina Koroljak. Palju õnne kõikidele võitjatele ja treeneritele!
  10. Mida uut FITSHOP?

http://www.fitness.ee/uudis/7494/fitshop-uudised FitShop Telliskivi avatud E-R 9:00-19:00 L.P. suletud asukoht SIIN FitShop Sparta avatud E-R 10:00-20:00,L. 10:00-17:00, P. 14:00-19:00 asukoht SIIN FitShop Rocca avatud E-R 10:00-20:00 L.P. suletud asukoht SIIN E-Pood FitShop.ee või lühem FSHOP.EE avatud 24/7 SIIN
  11. Väga raskesti loetav, aga ehk harjub ära
  12. http://www.fitness.ee/ sai uue kuue kiida või laida siin! Sinu arvamus on meile tähtis!
  13. Earlier
  14. Mida uut FITSHOP?

15. Mida uut FITSHOP?

16. Andres Reitsnik / YouTube Videoblogi

17. Mida uut FITSHOP?

Vaata 24h pakkumisi SIIN! Vaata FitShopide päevapakkumisi SIIN! Vaata mida Egle soovitab SIIN! JA veel !
  18. Vend Vähk Minimaalne eesmärk masterite MM finaalkoht

Edu sõbrake, pea vastu ja soovin sulle head tulemust ja supervormi, sest see päeva lõpuks maksabki!
  19. Treeneriks õppimine

Eelistaks olla lõpuni natural
  20. Treeneriks õppimine

Neid on nii palju. Kui tahad konkurentide ees eelist, siis soovitan torso täis pumbata steroididega nagu Ader, Kalmus, Jokker jms Inimesed vaatavad , et nii põkk, järelikult teab trennist väga palju.
  21. Treeneriks õppimine

Tere! Olen joudnud oma elus nüüd juba sellisesse punkti kus ma olen hakanud aru saama mis mind tegelikukt huvitab. Tahan õppida treeneriks. Just personaaltreeneriks. Kas keegi oskab mulle nõu anda mida oleks kõige targem teha? Või saaks keegi rääkida enda kogemustest sellel teel. Ootan suure huviga
  22. Spordijook treeningu ajal

Kui sa maratonsportlane ole, kelle treening kestab 3+ tundi pole sul vajadust nende suhktujookide jarele. Söö 2-3 h enne trenni korralikult ja sul pole probleemi.
  23. Spordijook treeningu ajal

Tere Millist spordijoogi pulbrit soovitaksite treeningu ajal tarbimiseks (korvpallitreeningud)? Varem kasutasin Fast Intra toodet, kuid see paistab olema müügilt kadunud. Põhimõtteliselt peaks Fast Intra olema vist eelkõige BCAA joogi pulber? Kuigi paistab, et küllaga teisigi treeningu ajal kasutamiseks mõeldud joogipulbreid, siis Intra ilma süsivesikuteta ning kuna eesmärk ka ca 10kg kaalust maha saada, pidi treeningu ajal süsivesikute tarbimise vältimine sellele kaasa aitama. See viis ka kunagi otsuseni seda tarbima hakata. Võib olla mingil määral ka platseebo, aga tundsin küll, et Intra tarbimine annab kehale treeningu ajal rohkem kosutust kui niisama Värska vee joomine, kuigi eks hind oli suhteliselt krõbe. Mida võiks edasi tarbida?
  24. Mida uut FITSHOP?

Iga nädal täieneb FitShop.ee valik uute toodetegaVaata SIIT mida uut!
  1. Load more activity