Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. Yesterday
  3. Ostan 30 mm. ava läbimõõduga 2x20kg või 2x25kg kangikettad võib pakkuda ka 15 või 10 kg, eelistatult vinüül- või kummikattega ja rinnapingi, mis kannaks 100 kg treenijat ja 150 kg raskust, kangikandurite vahe 45-50 cm, eelistatult ilma kalde- ja muude lisavõimalusteta. Asukoht võiks olla Tallinn või lähiümbrus. Kiire kontakt: 56-388-893
  4. Last week
  5. FitShopis kõik meeste Better Bodies riided -50%! https://fitshop.fitness.ee/soodus_/
  6. Siim Veri Youtubes

Tänud Imre tagasiside eest! Vahepeal tuli ka VLOG torust välja:
  7. Ats Loot YouTubes

Heh - ma tänan
  8. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

Häiriv valu või kangus?!? Vabanes 2 füsioteraapia aega 03.07! Kirjuta või helista! (tavajärjekord nädal-paar)
  9. Earlier
  10. Vend Vähk Kohtumine Van Dammega

25.juuni 2020 On hetki, kus nagu välk selgest taevast avanevad võimalused kohtuda kuulsustega. Teinekord leiad enda ebajumalaid absurdsetest kohtadest nagu ma kohtusin 90-date discojumaluse SASHiga 2009 aasta Mustla jaanipeol. Viimane ootamatu kohtumine kuulsusega leidis aset Tartu Alko1000 poes- just selles samas kultuuripesas, kus müüakse dopingut. Oma vaese mehe toiduotsingutel(ketšup ja pasta) põrkasin ootamatult kokku Van Dammega. Elu täis üllatusi!
  11. Vend Vähk Kohtumine Van Dammega

24.juuni.2020 Head jaani! Loodetavasti te ei söönud üle ja tervis on parimas korras. Just käisime perega sõidus ja tagasi Tartusse jõudes väike sõit Alko1000 poodi. See tuli mulle suure löögina. Teiste produktide vahelt leidsin täiesti ootamatult dopingut! Seda saab kodus ja trennis kasutada ning tulemused on ettearvamatud! Kusjuures kasutajaid vastutusele ei võeta. Kus on anti-dopingu liidu silmad?
  12. Ühe leibkonna inimeste erinev toitumine

Vajalik teema. Väga paljud inimesed soovivad kehakaalu muuta, aga kaebavad, et peavad koos perega sööma samasid asju ja kaalumuutus ei õnnestu. Selles suhtes kindlasti peab tegema valikuid ning küll saab lähikondlastega kompromissi saavutada
  13. M: Tõstekang/rinnapink 120kg

Tee 400€ uus hind
  14. Siim Veri Youtubes

Väga huvitav vaatamine-kuulamine. Eriti huvitav oli muidugi meditsiiniteemaline arutelu.
  15. Siim Veri Youtubes

Taskuhäälingus seekordseks külaliseks Eesti Kulturismi ja Fitnessi liidu president Ergo Metsla. Teemad olid sügavad ja olulised, head kuulamist
  16. Tänud postituse eest! Tänaseks päevaks on väga palju erinevaid võimalusi erinevaid tooteid osta-müüa võrreldes vanade aegadega kus kaupmees oli kunn. Igasuguste põnevate pakkumiste lingi võib ka siin sele teema all üles panna ja saame nii üksteist toetada. Tervitustega, Fitness.ee meeskond
  17. Tere, alustuseks ütlen kohe ära, et kui postitus on foorumi reeglitega vastuolus, siis võib selle ilusti eemaldada. Kui aga seda ei tehta, siis paari sõnaga tutvustan postituse sisu. Nimelt olen aastate jooksul treeningvahendeid otsides külastanud ka antud foorumi ostu-müüginurka, kuid mida ei ole- ei ole postitusi. Õigupoolest neid küll leiab, aga vähe ja üsna harva. Kuna täna on väga paljudel facebookis konto, siis miks mitte teha treeningvahendite järelturu ost-müük lihtsamaks? Selleks lõin grupi, mida märkasin enesele üllatuseks mitte eksisteerivat. Liituma on oodatud kõik, kellel on huvi osta, müüa või vahetada mis tahes treeninguga seotud vahendeid- olgu selleks siis rinnapink või pulsikell. Grupi nimi: Hantlid / kangid / rinnapingid / trenažöörid / treeningvahendid Laisematele ka link: https://www.facebook.com/groups/3601299353229831/ Minu lugupidamine,
  18. ÜKS PARIMAID KAALULANGETAJAID!

Selline kaalulangetaja. Kes ei ole veel proovnud, siis soovitan kindlasti, aga esialgu pool soovituslikust kogusest ja pigem päeva esimeses pooles. https://fitshop.fitness.ee/figuur-rasvapoletus/0/readmore/94/Thermo-Speed-Extreme-/
  19. Hea kaup. Usun, et leiavad peagi uued omanikud
  20. Alles on veel 50mm avaga kettad: 4tk 25kg ketas – 75€/tk, müün min paari kaupa Väiksemate ketaste komplekt 150€ 2tk - 10kg ketas 2tk - 5kg ketas 2tk - 2,5kg ketas 2tk - 1,25kg ketas Lisaks: 2tk hantel 5kg (50mm) koos vedrulukkudega 100€
  21. M: Kangi/hantlikettad 4x20kg

Endiselt alles.
  22. CASTING CALL!

Neid Castingu pakkumisi võiks alati rohkem tulla. Sportlastel hea võimalus silma paista.
  23. M: Tõstekang/rinnapink 120kg

Vanakooli surumispink. Usun, et leiad ostja!
  24. Soodsalt Fat Burnerit

Mäletan seda aega, kui pm kõik seda jooki jõid. Minult ikka küsitakse, et kas see jook toimib ka? Jah, siiani kui ma seda joon, siis paari tunni jooksul on selg märg. Mingisuguse thermoefekti ta annab kindlasti, lisaväärtusena kõik päevased vitamiinid. Minu lemmik punane FB
  25. Koosneb mitmest osast. Pink on reguleeritava seljatoega, otsas jalatrenažöör. Kangialus eraldi osa, mida on vastava kangi jaoks modifitseeritud. Kang ise on kogenud jõumehele vana tuttav raud, 175cm pikk, 5cm diam. otstega. Kettad 2x20kg, 2x15kg, 2x10kg, 2x5kg ja originaal lukud. Maksimaalne käte haardelaius 103cm. Komplekti hind 500€. Info ja muu muhe jutt telefonis 53408633
  1. Load more activity