Jump to content
Rebane

Narkomaffia Mädajuure külas

Recommended Posts

Eesti - 21 sajand. Sügav majanduskriis ja suur masendus rahva seas. Lõuna-Eestis asuv Mädajuure küla on üks neist vähestest, kuhu kriis pole veel märgatavaid haavu suutnud lüüa ning elu käib edasi nagu ennemuiste.

Selline priiskamine on aga meelitanud kohale kahtlaseid tegelasi siit ja sealtpoolt ning külaeided saunas teavad ka rääkida kahtlasest Läti organisatsioonist, mis ümbruskonna väiksemaid külasid on üle võtnud – laupäevaõhtused simmaniüritused suurteks seksorgiateks teinud ning noori elujõus mehi ja naisi narkootikumidega elujõuetuteks mädahunnikuteks muutnud.

Kui ühel külmal jaanuarikuu hommikul vallamaja eest siniseks külmunud alasti vallavanem leiti, kelle selga ehtisid siiliokastena narkosüstlate nõelad, oligi kinnitust saanud fakt et kurjade Lätakate haare oli lõpuks jõudnud ka Mädajuure külla.

Sõda, millel saab olla vaid üks võitja, on välja kuulutatud. Kes jääb peale – külamehed või salapärane Läti narkomaffia?

Külaelanikud on:

Erkko - maffia 7 päeva tapetu - oli külamees

Nesatur - külaelanike 2 päeva hääletus - külamees

taivox - maffia 5 öö hääletus - politsei

Lexusl - külaelanike 4 päeva hääletus - külamees

kimmel - maffia kuuenda öö hääletus - külamees

Kimbu - mittehääletamise tõttu 2 päeva lahkunu - külamees

Mcken - külaelanike 5 päeva hääletus - maffia

Samakamees - maffia 7 päeva tapetu - oli külamees

sukisuki - maffia 4 öö hääletus - külamees

Tzaby - maffia 2 öö hääletus - külamees

LaurL - maffia

bigroncoleman - külaelanike 3 päeva hääletus - külamees

pacman - külaelanike 1 päeva hääletus - külamees

LaizeN - mittehääletamise tõttu 2 päeva lahkunu - arst

marko233 - maffia 1 öö hääletus - külamees

renku - maffia 3 öö hääletus - külamees

rollton- külaelanike 7 päeva tapetu - oli külamees

alessandro - külaelanike 6 päeva hääletus - külamees

smithereens - maffiapealik

Rainerr - mittehääletamise tõttu 2 päeva lahkunu - maffia

Mängu võitis MAFFIA

Mängureeglid:

1. Mäng on jagatud kaheks osaks: päev ja öö. Päeval toimub arutlemine ja hääletus kõigi jaoks, öösel tegutsevad ainult need, kelle roll seda nõuab.

Kuni kestab päev, peab igaüks postitama vähemalt oma hääle forumisse. Kes selle tegemata jätab, eemaldatakse järgneval öösel mängust. Öösel ei tohi postitada mitte keegi!

Öö ja päev ei ole siin mängus võrdsed tavalise öö ja päevaga, vaid nende pikkus määratakse minu poolt, kui eelmine periood (öö või päev) lõpeb.

2. Rollid on järgmised: 4 maffialiiget, 1 politseinik, 1 arst ja 14 külameest.

Külamehed saavad osaleda ainult päeva jooksul peetavates aruteludes ja hääletamises. Hääletatakse foorumipostitusega järgmisel kujul: hääletan: Nimi. Segaduste vältimiseks peab see olema paksus kirjas ning postituse viimases reas. Mitme säärase postituse puhul loeb viimane postitus. Hääletavad kõik mängijad! Kogu jutt, mis tahate öelda (AAMEN, OLEN RÄÄKIND ja muu selline jura) postitage ennem hääletatava nime. Kes eksib selle reegli vastu, saab esimesel korral hoiatuse (ning tema hääl ei lähe arvesse). Teisel korral antud reegli vastu eksinud inimene eemaldatakse öösel mängust.

Maffialiikmed otsustavad öösel, keda tappa. Selleks saadavad nad igaüks mulle öösel e-maili (rebane'at'fitness.ee) ohvri nimega (lisa ka enda kasutajanimi). Maffia võib selle kokkuleppimiseks omavahel suhelda väljaspool teemat – (soovitatavalt e-maili teel, et välistada et kellegi kuri silm foorumis proovib jälgida, mida kasutaja momendil teeb – maffialiikmetel soovitaks peale üksteise tuvastamist jagada omavahel siis ka välja e-mail või MSN millega neil endil kerge suhelda oleks). Maffialiige, kes öösel mulle oma häält ei saada, eemaldatakse mängust.

Politseinik võib öösel ühte külaelanikku kontrollida. Selleks saadab ta mulle öösel e-maili kontrollitava nimega, millele ma vastan kas jaatusega või eitusega selle kohta, kas kontrollitav on maffialiige. Politseinik, kes öösel mulle oma häält ei saada, eemaldatakse mängust.

Arst võib öösel ühte külaelanikku ravida. Selleks saadab ta mulle öösel e-maili kontrollitava nimega. Kui see nimi ühtib selle isikuga, kelle maffia on tappa otsustanud, siis see isik ei sure. Arst ei saa ennast ravida. Arst, kes öösel mulle oma häält ei saada, eemaldatakse mängust.

Rollid on algusest lõpuni salajased. Igaüks võib väita ennast kuuluvat ükskõik millisesse rolli ning püüda teisi selles veenda. Selle tõestamiseks ei või teistele näidata minu saadetud erasõnumit/e-maili. Kes seda teeb, eemaldatakse kohe mängust.

Kui keegi on surnud, avaldatakse minu poolt tema roll. Surnud teemasse postitada ei või! Mittemängijad teemasse postitada ei või! Väljaspool teemat ei tohi mängu teemadel omavahel mitte mingil viisil suhelda mitte keegi teine peale maffialiikmete.

Mängu võidavad külaelanikud, kui kõik maffialiikmed on surnud. Mängu võidab maffia, kui nende arv on võrdne külaelanike arvuga. Mind on võimalik kätte saada e-maili teel rebane'ät'fitness.ee (kui kellelgi on küsimusi, saatke julgelt e-mail) – maffia, arst ning politseinik võiks siis sellel aadressil minuga suhelda. Viikide puhul otsustab surma täring (või siis meie puhul random.org).

Rollid on kõikidele laiali saadetud, kõik peaksid teadma kes nad on ja maffia teab ka juba oma organisatsiooni teisi liikmeid. Kui keegi ei saanud minult erasõnumit, teavitage ming sellest kindlasti ka e-maili või erasõnumi teel!

Fitness.ee pealehel on teema foorumiribalt eemaldatud.

Uuenduste saades uuendan esimest postitust.

Mäng alga!

On esimene päev – päev kestab kuni 09.01 kell 10:00 või seni kuni kõik külaelanikud on foorumis oma hääle andnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kellegile tuleb kindlasti jh kannaga pähe anda.

No ega ma nüüd eelmine kord ainuke paha ei olnud. Ei tasu eriti oma mehi peksma tulla, kaks korda järjest ma ikka paha ei ole:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ega ma nüüd eelmine kord ainuke paha ei olnud. Ei tasu eriti oma mehi peksma tulla, kaks korda järjest ma ikka paha ei ole:-)

Ma ei usu enam ühtegi sinu sõna! :)

Ja selles mängus oled sa praegu ainuke nendest, kes eelmine kord pahad olid. Nii et ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ega ma nüüd eelmine kord ainuke paha ei olnud. Ei tasu eriti oma mehi peksma tulla, kaks korda järjest ma ikka paha ei ole:-)

Jah seda ei oskaks ju keegi arvata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et seekord me suudame välja genereerida, kes on pahad, selleks peaksid aga teisedki siin oma postitustega alustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõenäosus on 1/4.

Tsipa suurem. 2/9

Või jah. Pigem 1/5 .

(Ma ei lugenud politseid ja arsti hea või halva sekka.Lugesin neid neutraalseteks)

Muudetud kasutaja Erkko poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Tsipa suurem. 2/9

Või jah. Pigem 1/5 .

(Ma ei lugenud politseid ja arsti hea või halva sekka.Lugesin neid neutraalseteks)

Rahu rahu, mehed! Kogemus näitab, et kõige suuremad jutumehed on külamutid. Proovime ikka narkovanaisasid nottida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rahu rahu, mehed! Kogemus näitab, et kõige suuremad jutumehed on külamutid. Proovime ikka narkovanaisasid nottida!

No samakamees on kahtlane, hetkel pole sõna võtnud, muidu lendab ikka igasse teemasse kohe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen eelmise mängu süütu ohver. Renku on mõrtsukas!

Kui sind maha koksati, siis miks sa ikka veel siin oled ? :) Asi on kahtlane. Raudselt sind palgati ja nüüd oleks üks neist...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kellegis kasutajanimes võis infos järgis mis ons selles isikus andmetes ei saas külls otsustadas, kes ons maffiasts!!

Rebanes ons nads jus juhuslikults valinuds, vaevalts siins mingits erilists loogikats saabs järgidas.

Kuis siis alesss :D

Agas sees ons kõigests minus arvamus.

Salde jumps ons vägas heas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kellegis kasutajanimes võis infos järgis mis ons selles isikus andmetes ei saas külls otsustadas, kes ons maffiasts!!

Rebanes ons nads jus juhuslikults valinuds, vaevalts siins mingits erilists loogikats saabs järgidas.

Kuis siis alesss :D

Agas sees ons kõigests minus arvamus.

Salde jumps ons vägas heas :)

noniii...keegi tahab varakult hauda minna :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×