Jump to content
Rebane

Fitness.ee foorumi maffiamäng?

Recommended Posts

Olen tähele pannud, et päris palju foorumites mängitakse maffiat (noh, eestis on popp ka see uus Hundimäng - põhimõtteliselt on see tuletatud Maffiast). Kes ühtede ja kes teiste reeglite järgi aga mängitakse.

Seega panen ka plaani välja, et kas ehk ka kellestki siin on tõsine huvi väikene mäng korraldada? Et noh, ma kui küll mitte eriti mittekogenud inimene juhataks esimese mängu sisse. Ja kui rahvale meeldib, miks ka mitte round 2 teha. See kõik muidugi eeldab, et tekib rahvast kellel on isu mängida.

Mängust osalemine eeldaks, et inimesel on arvutile ligipääs olemas vähemalt korraks ööpäevas (kui hääled tulevad kiiremini, saab ka öö/päev vahetuda kiiremini).

Et kui ma saaks siia postituse alla mingi hunnikuma nimesid, siis ma teeks ära.

Eeldus oleks veel siis ka see, et kasutajad kontrolliksid oma e-maili aadresse (foorumi all asuvaid e-maili aadresse) ja need peaksid olema ka õiged.

Tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vaatan et ehk enamus ei tea ja ei julge ka häält tõsta nii et kirjeldan, millega on tegu lühidalt.

Väga sügavalt reeglitsse ei lasku aga...

12 mängija puhul on teeks 3 maffialiiget, 7 külaelaniku, 1 arsti ja 1 politseiniku. Ainukesed kes teavad üksteise identiteeti on maffia. Edasine mängu käik.

Päeval on aega kõigil lõugu laksutada ja ennast süüst puhtaks pesta ning kedagi süüdistada maffiaks olemises (foorumis postitamise näol). Enam hääli saanud kasutaja tõmmatakse järgmine päev oksa.

Öösel suhtleb omavahel maffia (selleks ka vajalik e-mail - oleks tore kui suhtlus käib omavahel seda teed pidi), valib välja ohvri. Peale maffia hääletamist toimetab ka öösel politseinik, kes küsib mängu juhilt (minult) 1 inimese kohta infot, et kas too on maffia või mitte. Öösel toimetab ka arst, kes saadab mängujuhile nime, keda ta kaitseb öise maffiarünnaku eest.

Homikul tõmmatakse oksa siis külameeste poolt pakutud tegelane ja kui arst pole suutnud oma tööd teha, sureb tõenäoliselt ka üks külaelanik.

Ja peale seda hakkab jälle päevane hääletusprotsess pihta.

Kõikide rollid on siis salajased ja kõik võivad väita et on ühed või teised tegelased. Omavahel suhtlemine väljaspool foorumit on keelatud (välja arvatud siis maffia). Nii et kes tahab tiba põnevust ellu, tulge ja mängige. Sohki pole mõtet teha sest noh - lõppkokkuvõttes rikute te siis nii oma kui teist mängurõõmu.

Nii et selline see üldraamides välja näeb. Kui saaks nimed kokku, paneks ehk tiba põhjalikuma reeglistiku üles ja teeks nagu mängu ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pakun teile kõigile parem reaalset maffiat. Steromaffia. Esmalt saate kõik stero-diileriteks. Arvuti taga istumisest mater. kasu ei sünni. Reaalis saate nii pappi, maffiat, politseid, arsti kui , mine tea vahel peab mõne ka ehk oksa tõmbama kes omasid peetima hakkab. :D VÕTKE ÜHENDUST! info@bonsuna.ee :P

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võiksite juba käima lükata, saaks näha kuidas asi välja näeb. tundub päris põnev olevat.

Nagu lugeda võis on vaja 12 mängijat kokku saada. Hetkel on 8 kindlat jah öelnud ( + Rebane ? )

Aga no eks saab ka vähematega, aga siis on minumeelest igavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Nagu lugeda võis on vaja 12 mängijat kokku saada. Hetkel on 8 kindlat jah öelnud ( + Rebane ? )

Aga no eks saab ka vähematega, aga siis on minumeelest igavam.

Oleks ka osaleja. Proovida ju võib =)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×