Jump to content
  1. International

1. Võistlused / Events

Bodybuilding, fitness, strength, power and endurance competitions.

25,771

Ask your questions or answer them here.

1,597

Здесь вы можете cвободно общатса по Русский !!!

1,798

Galleries, videos, articles etc. about competitors.

871

1. Uudiste ja artiklite järelkaja

Uudised ja artiklid on küll põnevad kuid lihtsast kommenteerimisest pealehel ei piisa ning tahaks asja arutada ka foorumis. Selleks ka see koht.

17,773
    2. Üritused, sündmused, koolitused, eksamid

Küsimused, vastused ning teadaanded koolituste, eksamite ning treeneriks olemise/saamise kohta.

1,711

Soovid tutvuda uute inimestega? Otsid treeningpartnerit või elukaaslast? Anna endast teada siin.

413

Soovid läbi viia küsitluse? Palun väga - siin on selleks õige koht!

4,629

Küsida võivad kõik inimesed (ka registreerimata inimesed). Vastata saavad ainult registreerinud inimesed.

18,226

Vaba mõttevahetus mistahes teemadel.

43,263

Oled treener kes otsib tööd? Või oled klubi, kes ootab oma ridadesse värsket verd? Pane oma kuulutus või pakkumine üles siia!

115

1. Algajad

Oled algaja ja ei tea mitte midagi? Artiklid ja teiste soovitused on täis koledaid sõnalühendeid (ATP, GI jne)?
      Kõik me oleme olnud kord algajad, küsi siin julgelt!

28,066

Aeroobika, Fitness ja kõik muu, mis peaks puudutama rohkem naistele määratud alasid.
      Muidugi võivad ka mehed aktiivselt osa võtta.

8,653

1. 2,118

Kõik asjalikud ning maitsvad retseptid (dieet, massikasvatamine jms) leiate just siit.

1,858

Kui teema ei taha sobida antud piiridesse, saad selle lisada siia.

4,563

1. 35,514

Oled lootusetult haige, ära tõmmanud mõne lihase ning soovid nõu saada kuidas kiiremini taastuda, et tagasi treeningute juurde saada. Kurda muret siin!

7,072

Oled kuulnud head müüti kulturismi ja/või fitnessi kohta (küsida võib ka muidugi muud) ja soovid teada kas asi võiks tõele vastata? Esita oma küsimus siin ning koos proovime järele jõuda tõele!

1,472

1. 2

Blogimisvõimalus. Kõigile.

20,391

Foorum võitluskunstidele. Nõuandeid jagab enesekaitse instruktor kasutajanimega MEE.

5,997

1. FitShop

Info FitShop'ide kohta leiad siit. Samuti - kui leidub küsimusi FitShop'is olevate toodete kohta, saab need esitada siin ning FitShop'i töötajad vastavad Teile esimesel võimalusel.

6,448

Kõik, kellel on mingi kange müügi- või ostusoov, võivad selle siin maha teatada.

215

Konkurentide või teiste firmade toodete/teenuste pakkumised.

302

1. Fat Burner Club

Kogemused ja arvamused Fat Burner'ist.

580

Teemad vanast Amazon.ee foorumist.

15,816

Vastuseid annab Marek Kalmus

548

Lähemalt projektist "Kuus Kanget". Küsi julgelt, "Kanged" vastavad.

189

Fitness.ee oksjonid

4,557

1. Uudised ja Info

Ametlikud uudised, uuendused ja informatsioon foorumite kohta.

405

Kõik Fitness.ee'ga seonduv: probleemid, soovid ja ettepanekud uute foorumite tekkimise kohta.

2,698

• Janika Aavamägi

FitCamp 2019 toimub juba 15.-21. juuli taaskord imelises Marguse Spordibaasis!
      · 0 replies
    • Draakon40

tartu ülikooli
      · 0 replies
    • Rain Suursaar

Tere
      Siia hakkan postitama fotoreportaaši 4. novembril Norras Trondheimis toimuvast Fit5 Euroopa meistrivõistlusest.
      Lähipäevil:
      1. Avaldan nimed, kes Eestit esindama lähevad. Kuuldavasti on neid kokku 7
      2. Laen pilte jooksvalt alates lennukile minemisest kuni tagasi tulekuni
      3. Annan endast kõik, et kogu sündmus tuua teieni võimalikult tõetruult ja mahlakalt.

Tänan Martin Münz´i selle suurepärase võimaluse eest

· 0 replies
    • Rebane

Järjekordne foorumiuuendus. Head uudistamist kõigile.
      · 0 replies
    • plax77  »  Rebane

Tere kuidas kuulutust muuta v kustutada ost müügi all ei oska nii keeruline tundub see keskkond`?
      · 0 replies
    • 25.mai 2019   Tere sõbrad!  Aeg lendab ja olen mitu nädalat viimaste võistluste kokkuvõtte tegemist edasi lükanud. Täna on mõnus vihmane ja tuuline õhtupoolik ning saab rahulikult kirjatööga tegeleda. Viimased võistlused toimusid 27.aprillil 2019. Minu elu esimesed võistlused toimusid 27.aprillil 1997 aastal- 22 aastat tagasi. Selle ajaga on palju mutunud. Muutunud on minu unistused, võimalused ja kõik muu sellega seoses. Muutunud on samuti inimesed minu ümber. Võib julgelt öelda, et nendest, kes ümbritsesid mind 22 aastat tagasi igapäevaselt, on tänaseks tutvusringkonda jäänud mõni üksik. Usun, et selline seis on enamikel meist.  Kui 90-datel oli atleetliku keha ehitamise eesmärkideks ühele noorele mehele ennekõike tüdrukutele meeldimine ning mingi staatuse saavutamine eakaaslaste seas, siis tänaseks päevaks tean ja tunnen, et kogu tegevus on suunatud ennekõike millekski sügavamaks. Mitte miski ei ole võimatu! EKV2019 Võistluste korraldamist ja konkurente ma pikalt ülistama ei hakka. Korraldusliku poole pealt oli iseenesest kõik justkui ok, aga väike okas on hinges võistluskulturismi hääbumise pärast amatööride ridades. Ütlen ausalt, et suudaksin järgmiseks aastaks 10-15 uut võistlejat lavale meelitada, kui oleks võimalusi. FANATISM VS PEREKOND Mulle toodi näiteid ühest eesti tegijast, kes on koondanud enda ümber palju tublisid võistlejaid ning tegeleb oma hoolealustega pealtnäha ainult fanatismist. Ausalt, sõbrad, näidake mulle mõnda fanaatikut, kellel on suur pere, ametlikud sissetulekud on olematud ning tormab kohe kõiki aitama kui ainult soovi avaldatakse. Meenub paar vana õpilast, kes hakkasid lausa nõudma tasuta võistlusgrimme, toidulisandeid jne. No eks minagi olen omal ajal jüngrite peale kõvasti aega ning energiat kulutanud, aga leiba see lauale ei toonud. Hetkeseis on selline, et pean tegema valikuid- kas olen koos oma lastega või kulutan kütuseraha mööda linna sõites ning mitu tundi motiveerida inimesi, kelledest osadel ei ole 100% töö tahet. Mingid täiesti võõrad inimesed saadavad mulle oma treeningvideosid ja vormipilte et ma neid kiidaksin või lootuses, et FitLife spordiklubi võtab nad enda noortegruppi, aga see ilus aeg on möödas. Omal ajal oli võimalusi minul endal põhitöö kõrvalt treeninggruppe organiseerida kui ka spordiklubil noori mehi natukenegi toetada. ' DOPING Mnjah... Kes olen mina, et kellegi peale näpuga näidata. Eks on neid dopingupatuseid läbi aegade risti löödud küll ja küll ning võimalik, et osad on saanud enda vitsad ka teadmatusest. Jõuliselt on see sama teema ka mind viimastel aastatel küll kaudselt küll otseselt rünnanud. Minu varasema saavutused on kõik pandud suure küsimärgi alla ning üks härra hiljuti ütles mulle, et vanu kontrolle ei ole võimalik üles otsida ja sellist vormi nagu mina omal ajal tegin, ei ole võimalik naturaalselt saavutada. Millegipärast usun, et siiski on äkki mingi võimalus minu vere näitude põhjal midagi uurida kui arstiteadus edasi areneb. Olen olnud ju aastakümneid veredoonor ning mingi märk on ikka maha jäänud. Kellel võimalik, las uurivad.  Üldises plaanis on muidugi keeruline. Liiga palju on neid inimesi, kes näevad ja teavad, et kuningas(-d ja kuningannad) käib paljalt, aga ei ole seda lapsesuud valgustamaks halli massi pimedusetunneli lõpus. Siinkohal olen 100% nõus Siim Savisaarega ning selline postitus ei tulnud niisama hetkeemotsioonist. Ma ausalt ei kujuta ette, kui sõltumatu on Eesti Antidopingu Liit, kui palju nad teevad koostööd erinevate alaliitudega ning kas neil on õigust sekkuda ja kui suures mahus. Savisaare küllaltki avameelne artikkel:  https://www.ohtuleht.ee/957624/siim-savisaar-sportlane-voib-dopingut-tarvitada-vordlemisi-suures-sudamerahus-sest-hooajavaline-kontroll-on-lahja MIS EDASI? Ikka edasi! Ma olen liiga laisk, et niisama saalis treenida. Mingi suurem point peab olema kui 2-3 korda nädalas midagi liigutada. Püüan olla nii aktiivne kui võimalik. 10 000 sammu päevas on absoluutne miinimum. Väga võimalik, et lähipäevadel on toimumas minu elus suurem muudatus, uued väljakutsed ning siis pean tõsiselt kaaluma, kas ja kuhu edasi liikuda. Viimase hooajaga olen väga rahul ning märkimisväärset vormikaotust ei ole aastatega toimunud. Viimane EM oli muidugi fantastika- isegi pehme sardellivormiga oleksin tulnud EM TOP10, sest mitmes kategoorias oli nii vähe rahvast. Muide, veel 2007 aastal tulin EM 14-daks enda kategoorias ja minust tahapoole jäi veel palju rahvast. Rekordarv võistlejaid on olnud minu kategoorias 33 meest. Sellel aastal(2019)oli sama palju rahvast 3-4 kategooria peale kokku. Kiire täpsustus- arvutasin välja, et saaksin EM-il valida umbes 6 kategooria vahel: CBB-175 cm, -180 cm(Mul ei ole kunagi olnud probleemi ennast tavalises pikkuses 174,... või väljasirutatult 176+cm erinevatesse kategooriatesse paigutada), Master class 40+, kulturism -80 kg, master class kulturism(?), ja kindlasti need uued alad samuti. Olgu öeldud, et masterite klassis ma kindlasti lavale ei lähe. Seal ei ole mul tõesti midagi teha... Kummaline, et need mehed masterites on minu eakaaslased, aga enamikega neist ei ole ma enda hiigelaegadel laval kohtunud. LÕPETUSEKS Erinevalt nii mõnestki teisest fitnessistaarist ei ole ma tavaliselt väga kriitilisi postitusi teinud. Võimalik, et sellest postitusest midagi muutub mitte ainult Eestis, vaid ka IFBB-s üldiselt... Ok, panen siia siis ka paar pilti ühe peagi 42 aastaseks saava pereisa vormist. Kui oleksin neid pilte 15-aastaselt näinud, siis oleksin ilmselt olnud väga uhke ja mis siin salata- häbenema tõesti ei pea!     
    • Jooksvaid igapäevaseid pakkumisi FitShopidest vaata SIIT!   Küsi ja vaata pakkumisi! Liitu Fitshopi messingeri kanaliga SIIN!   Tutvu Nädala brändiga SIIN!   E-Poe päevapakkumine SIIN!
    • Uued eestimaised tootesarjad nüüd kõikidel FitShopide lettidel! E-poes samuti SIIN!  
  • Topics

• Popular Contributors

Nobody has received reputation this week.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online