Jump to content
Weiko

Kätekõverdused.

Recommended Posts

Loodan et keegi maha ei löö ja näpuga ei näita. Aga tekkis küsimus. Olen natuke üle poole aasta endaga vaeva näinud. Toitunud korralikult(kava järgi) ja ka liigutanud ennast (jalgratta sõit). Olen alla saanud 20kg. Ja sooviks nüüd pekipõletamise kõrvale ka väheke lihaseid treenida. Küsimus nimelt tekkis kätekõverduste kohta. Kuidas saada ennast vormi et jõuaks teha kätekõverdusi. Olen täitsa kursis sellega et kõigepealt peab alustama korralikust tehnikast. Aga küsimus ongi selles et kui hetkel ei jõua ühtegi teha aga tahaks jõuda vähemalt sinna maani et suudaks kasvõi 20 korraliku kätekõverdust teha ilma vaevatta. Tean et alternatiiv on ka kangi surumine. Mis suurendab siis võimalusi. Aga sooviks ka sellist lahendust kui ei oma ise vajalikke vahendeid. Või ei ole võimalik jõusaali minna. Aga trenni tahaks teha. Kas oleks valiku variant ka see kui esialgu teha samasid liigutusi vähe kõrgemalt.  Kas sellest on kasu. Hetkel maas tehes ei suuda. Aga sellise ca 80cm kõrguse betoon ploki najal saab juba selline ca 7tk ja 3 seeriat tehtud. Ehk siis sooviks igasugust abi ja nõuandeid. Kuidas sooritust paremaks saada. Kodused lahendused on eriti tere tulnud. Kuna oma töö pärast jõuan suht vähe jõusaali. Aga sooviks ennast ikkagi paremasse vormi saada.

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×