Jump to content
vasakparem

Kodune jõusaali kava

Recommended Posts

Tere, olen jõusaalis käinud umbes pool aastat(enne seda käisin ka, kuid paar aastat tagasii). Läksin tööle ja pole umbes kolm nädalat saanud mitte ühtegi metalli tõsta(v.a tööl, kuid tööliigutused ei ole sellised, mis jõusaalis). KMure selles, et 3-nädalaga on silmnähtavalt lihased kadunud, nüüd leidsin alternatiivi päris jõusaalile, on olemas ainult kang ja hantlid ning kõhulihaste pink, oskab keegi aidata sellise lihtsa kavaga, mida saaksin sügiseni teha, siis on võimalik minna jälle hästi varustatud jõusaali. Sooviks teha rinda,õlgu,käsi,kõhtu. Oleksin väga tänulik. Kava võiks olla 2-3 korda nädalas, mitte väga kaua,. sest olen 8-5 tööl.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen jõusaalis käinud umbes pool aastat(enne seda käisin ka, kuid paar aastat tagasii). Läksin tööle ja pole umbes kolm nädalat saanud mitte ühtegi metalli tõsta(v.a tööl, kuid tööliigutused ei ole sellised, mis jõusaalis). KMure selles, et 3-nädalaga on silmnähtavalt lihased kadunud, nüüd leidsin alternatiivi päris jõusaalile, on olemas ainult kang ja hantlid ning kõhulihaste pink, oskab keegi aidata sellise lihtsa kavaga, mida saaksin sügiseni teha, siis on võimalik minna jälle hästi varustatud jõusaali. Sooviks teha rinda,õlgu,käsi,kõhtu. Oleksin väga tänulik. Kava võiks olla 2-3 korda nädalas, mitte väga kaua,. sest olen 8-5 tööl.

oleks head kiired vastused, sest tahaks täna oma nn koduse treeninuga pihta, võimalik, et olemas on ka sangpommid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükk kangiga turjal või üles tõstetud kätel 3x8

etteasted hantlid käes või kang turjal 3x20

kükk ühe jalaga hantel käes 3x8

üles hüpped kang turjal x50

Oleks alguseks päris hea näiteks paar korda nädalas läbi teha....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rind:

Kätekõverdused jalad kõrgemal

Teemant kätekõverdused

Hantlitega lendamine kõhulihastepingil

Hantlitega surumine kõhulihastepingil

Õlad:

Hantlite tõste ette ( õla esiosa)

Tõste küljele (küljed)

Kummardades lendamine (tagaosa)

Selg:

Kangiga tõmme vastu kõhtu

Tõmme küljele hantlitega kummargil

Jõutõmme kangiga

Õlakehitused hantlitega/kangiga

Biitseps:

Küünarvarre kõverdamine

Küünarvarre kõverdamine neutraalne hoie

Küünarvarre kõverdamine istudes kontsentreeritult

Triitseps:

Prantsuse surumine

Käte kõverdamine tagatoengus

Jalad:

Kükk kangiga

Pöialetõus

etteasted hantlid või kang

Need siis sellised klassikalised harjutused, mida saab kodus kangi/hantlidega teha. www.youtube.com annab sulle kindlasti häid ideid juurde (:

Kui väljas leiad lõuatõmbamiseks paraja toru, siis saad harjutusi veel lisada.

Ja mis oluline, tee kasvõi lhikesed seeriad, aga tundega. Näiteks kätekõverdusi tehes ei kiirusta kuni tahetud number käes, vaid teha ikka keskendunult. Lased nii sügavale kui saad ja surud end üles, sirutades käed välja...

Muudetud kasutaja Looduses6ber poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen jõusaalis käinud umbes pool aastat(enne seda käisin ka, kuid paar aastat tagasii). Läksin tööle ja pole umbes kolm nädalat saanud mitte ühtegi metalli tõsta(v.a tööl, kuid tööliigutused ei ole sellised, mis jõusaalis). KMure selles, et 3-nädalaga on silmnähtavalt lihased kadunud, nüüd leidsin alternatiivi päris jõusaalile, on olemas ainult kang ja hantlid ning kõhulihaste pink, oskab keegi aidata sellise lihtsa kavaga, mida saaksin sügiseni teha, siis on võimalik minna jälle hästi varustatud jõusaali. Sooviks teha rinda,õlgu,käsi,kõhtu. Oleksin väga tänulik. Kava võiks olla 2-3 korda nädalas, mitte väga kaua,. sest olen 8-5 tööl.

Ilmselt kodus siiski väga suurt kangi ei saa olla (kui on, siis alumised naabrid tulevad teevad selle peagi väiksemaks :) ). Suurt osa ülakehast treenivad kodus lõuatõmbed. Kui raskust jääb puudu, siis nt. ise võtan seljakoti ja pistan sinna 10kg ketta sisse ja tõmban lõuga. Tööd saab suur osa ülakehast. Teiseks võtan sama seljakoti, jalad toolidele ja kätekõverdused. Teine suur osa ülakehast tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×