Jump to content
Sign in to follow this  
Precision

Kuidas saada rasva kõhupealt minema?

Recommended Posts

Mina sain kõhurasvast lahti väga lihtsalt peaaegu et ühe kuuga. Ära söö ja tee trenni oli minu moto. Poolteist kuud tegin 6 korda nädalas iga trenni alguses 10 min jooksu ja 10 min sõudmist, siis jätkasin oma tavalise jõutreeninguga ja trenni lõpus 5 min jooksu 5 min sõudmist+ venitamised. Enne trenni söö mida tahad aga natukene/mõõdukalt. Peale trenni panin ühe pooleliitrise eviani vee ja 2-3 banaani, ning rohkem ei söönud. Lihas küll läks väiksemaks, aga pekist sai lahti, enne seda protseduuri kaalusin 78kg pärast 70kg. See oli siuke enne suve vormi spurt :D...aga minu puhul mõjus.

Mina sain kõhurasvast lahti väga lihtsalt peaaegu et ühe kuuga. Ära söö ja tee trenni oli minu moto. Poolteist kuud tegin 6 korda nädalas iga trenni alguses 10 min jooksu ja 10 min sõudmist, siis jätkasin oma tavalise jõutreeninguga ja trenni lõpus 5 min jooksu 5 min sõudmist+ venitamised. Enne trenni söö mida tahad aga natukene/mõõdukalt. Peale trenni panin ühe pooleliitrise eviani vee ja 2-3 banaani, ning rohkem ei söönud. Lihas küll läks väiksemaks, aga pekist sai lahti, enne seda protseduuri kaalusin 78kg pärast 70kg. See oli siuke enne suve vormi spurt :D...aga minu puhul mõjus.

Ja mind tõsiselt kohe huvitab kauaks seda tulemustiis oli?? Minu teadmiste kohaselt kaua see ei püsi.Mis ruttu tuleb see rutu läheb...

sellist tulemust on täpselt niikauaks, kuni hakkad jälle sööma rohkem kui ära kulutad, lihtne ja loogiline ju? :D

see nälgimise asi on suht effektiivne tegelt, aga seda võimaldab ka aint soojade ilmadega teha, sest muidu mul lööb jubeda väsimuse peale. Suvel ise enesest ei taha nii palju süüa. Pigem pressin sööki sisse endale.

Nt. see Lordi solist sõi ainult dieetsokolaadi ja jõi pepsi-lighti või dieeti ja kaotas kolme kuuga 30 kilo! Täiesti mõttetu toit, ma ei sööks seda ka siis, kui mulle seda tasuta pakutaks.

Edited by Vahue

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.