Jump to content
Sign in to follow this  
Abusek

Valgu ost

Recommended Posts

Seoses sellega, et mul saab nüüd kohe-kohe otsa 3kg valgu purk, mõtlesin et seekord proovida Tai-Kane tooteid.

Plaanis oleks osta, proteiini mida võiks võtta peale trenni ja siis veel kaseiini valku, mis on aeglase imendumiseks ja sobiks ennem magama minekut võtta.

Tahtsin teada, kas kaseiini valkudest on kõige parem Whey Lemon või Casein1 (800g) - Evolution?

Peale trenni siis kas Proteiin No 1 (900 g) - Tai Kane või Whey1 (800g) - Evolution.

Kui on kellegil mõned paremad tooted pakkuda siis andke tuld.

Mida keegi soovitab, eriti oleks huvitatud Otti kommentaarist.

Eesmärk on lihasmassi juurde saada, neid massilisajad pole veel proovinud, kas keegi oskab neid ka kommenteerida?

Tänud!

Edited by Abusek

ma panen no1 proteiini olen 3 nädalat pannud kaalust juurde pole eriti saanud panen creatiini ja proteiini koos tai kane tooteid no1 on maasika maitseline vahutab palju kui segad eks se ole maitse asi kumba võtta <_<

Casein1 ja Tai Kane Whey1

aga mina ei soovitaks üldse Tai Kane tooteid

soovitaksin sul osta sama raha eest sealt "teiselt" lehelt,mida ma öelda ei või aga hakkab F tähega <_<

Eks igaüks peab leidma endale sobiva , ei tasu sattuda reklaami ohvriks. Ja lõppude lõpuks määrab inimene ise ära (treenides , puhates ja süües korralikult) kui hästi , kiiresti ja effektiivselt ta kasvab.

jah reklaam on neil usa toodetel kõva taga küll,seda kas ka selle reklaami taga miagi on saab ainult siis teada kui ise järele proovida ning seejärel teiste toodetega võrrelda,millalgi plaanis seda endal teha siiski huvitaks teiste objektiivsed komentaarid.

Ma ütleksin niimodi : kui eesmärk on lihtsalt hea välja näha , siis ostaksin ma toidulisandid amazon.ee poest.

Edited by Makaveli

Ma ütleksin niimodi : kui oled tavaline "pühapäevasportlane" ja eesmärk on lihtsalt hea välja näha , siis ostaksin ma toidulisandid amazon.ee poest.

Ma ei ütleks et ma täitsa tavaline pühapäevasportlane olen, ikkagist 5 korda nädals on mul jõusaal ja võtan asja üsnagi tõsiselt. Siiamaani olen ma kasutanud kunagist firma Fasti tooteid ja viimane suurem anum oli Univerrsal Nutritioni oma. Mõtlesin seekord midagi uut proovida, eks ma arvan kõige parem on kui ma konsulteerin Amazoni poe müüjatega sellel teemal või siiski saab Ott oma poolse kommentaari ka anda.

Oma pika eluea jooksul olen väga palju erinevat stuffi söönud ja oh ime -ime, pole eriti mingit vahet mis firma proteiini süüa. See, et suur usk rohu võimusesse ja kirev pakend koos profi-pildiga mõned mehed ülikiiresti kasvama panevad ... seda oskaks ehk seletada ainult võlur ja senisitiiv Arno Joala.

Aga kui asjadele reaalselt läheneda, siis ... proteiin pole mingi imeravim ja seda pole võimalik imeravimiks muuta - küll aga on ta lihtsalt väga vajalik lihaste kasvuks.

Kui nüüd uskuda ja eeldada seda , mis erinevate firmade pakenditel kirjas, siis koostis on neil kõigil enam-vähem sama. Järelikult on ka toime sama.

Ja kui keegi tõesti jälle vaidleb, et ei ole, siis oleks raskelt huvitatud, millega põhjendatakse. Ei viitsi kuulata mingit arutut lahmimist, et USA-USA, RUSSIA-RUSSIA, SOOME-SOOME või EESTI-EESTI.

Mina näen asja rohkem sellest vaatenurgast - Kui toetad "pühapäevasportlast" Ott Kiivikat ja ta Teami, osta Amazon.ee poes pakutavat, kui mitte, osta muid tooteid.

Joker on rääkinud. <_<

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.