Jump to content
Sign in to follow this  
sweals

RAJU 13 (19. aprill 2014, Saku Suurhall)

Recommended Posts

19. aprillil Tallinnas Saku Suurhallis - Eesti Sportliku Vabavõitluse Liiga võistlus - RAJU 13. Heade Elamuste Kodust saab selleks nädalavahetuseks Teravate Elamuste Kodu!

RAJU 13 @ FACEBOOK

Kes Eesti võitlejatest sel korral areenile astuvad ning millised vastased neid proovile panema tulevad, kinnitame jooksvalt.

Esimese kodumaise sõdalasena on oma osaluse juba kinnitanud Tartu võitleja Lauri ÜLENURM (4-5-0). Lauri kogus endale möödunud sündmusel korraliku portsu uusi fänne ja kaasaelajaid, murdes vastase juba esimeses raundis ning lõpetades sellega pea aasta kestnud muserdava kaotusteseeria. Nii on - rahvas armastab mehi, kes ei anna alla ja rebivad teha tööd seni, kuni eesmärk saab täidetud!

Piletid saabuvad Piletilevisse müügile õigepea, aga VIP-laudu on võimalik broneerida juba TÄNA - nagu paljud tulistest fännidest juba ka teinud on!

Saab olema ka rahvusvaheline HD otseülekanne.

Samuti on pealtvaatajatel võimalik tasuta kaasa elada päevasele rahvusvahelisele amatööride võistlusele (uksed avatakse kell 11.00, matšid algavad kell 11.30).

0j5iB.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kus oleks võimalik VIP laudu broneerida?

Sooviks ka teada VIP laua kohta

VIP-laudadest

Minimalne inimeste arv VIP-lauas on kolm, maksimaalne inimeste arv on viis. Kui seltskond on suurem, siis jaotame selle mitme laua vahel, mille paigutame lähestikku. Kõik lauad on seltskonnapõhiseid - st võõraid ühte lauda ei paigutata. VIP-koha täpse hinna saame öelda siis kui piletimüük avatud - täna vajab see veel natuke arvutamist (eelmised kaks sündmust on VIP-koha hind olnud 50 € (sh KM)).

Broneerimisest

Kuna momendil veel piletid füüsiliselt müüki jõudnud ei ole, siis praegune broneering tähendabki lihtsalt vabas vormis sooviavaldust e-aadressil mma [ät] mma.ee. Kohe kui piletid müügis, võtame teiega esmajärjekorras ühendust, mille järel on teil võimalik valitud kohad välja osta (või loobuda).

Edited by sweals
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

RAJU 13 võitluskaart sai just lisa - Sten SAAREMÄE - möödunud nädalavahetusel amatööride MMA Soome lahtiste meistrivõistluste tiitliomaniku alistanud (sirge käelukk, täpselt sekund enne II raundi lõppu) Tartu võitleja! Steni amatöörkontol on 7 võitu, 4 kaotust ja 1 viik, millest 6 võitu ja 1 viik on võetud käesoleval aastal. Kas matš toimub amatöör- või profiklassis, selgub juba uuel aastal.

RAJU 13 Facebookis

fh82V.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

RAJU 13 piletimüük on alanud. Tavakohad tribüünidel, lähikohad põrandal puuri läheduses nagu ka VIP-kohad. Ja muidugi maasikaks vahukoorega - toetajakohad. Õigepea lisame ka saaliplaani, seniks loe kohtade kirjeldusi Piletilevi lehelt (keri allapoole).

PILETILEVI

Edited by sweals

Share this post


Link to post
Share on other sites

Henri HIIEMÄE (5-2-0) kinnitas eile õhtul oma osaluse sündmusel RAJU 13. Matš toimub A-klassis (3 x 5 minutit, koos küünarnukilöökidega pähe igas distantsis), kaalukategoorias -65,8 kg. Henriga seoses on võitlusspordifännidele veel vägevaid uudiseid tulemas, kuid sellest juba natuke hiljem.

Kui tahate võimsat närvikõdi (mida te ilmselgelt MMA võistlusele tulles ka tahate), siis on teie valik Henri. Saabuval sündmusel esmakordselt A-klassis võistlev pärnakas on terav ja plahvatuslik, kes küll aeg-ajalt jätab oma nooruse tõttu asjad juhuse hooleks (sellest ka närvikõdi), kuid sellele järgnev vigade parandus on alati väga karm - teist võimalust Henri vastasele ei anna. Tiitlid: amatööride MMA Soome lahtiste meistrivõistluste võitja 2013.

FACEBOOK

PILETILEVI

k3P.jpg

Edited by sweals

Share this post


Link to post
Share on other sites

RAJU 13 võitluskaardi tänane täiendus paneb fännid kindlasti juubeldades toolidel kargama - Jüri JÕGISTE! Tänaseks Rajul 2 KO-võitu ja ühe alistusega kaotuse kogunud Jõgiste teravate elamuste pakkumise faktor on laes!

FACEBOOK

PILETILEVI

TNd7u.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Henri HIIEMÄE raudse käe paneb sel korral proovile Leedu üks oma kaalu esivõitlejatest - Saulius BUCIUS. Saulius on väga plahvatuslik võitleja, kelle tugevaim distants on maasvõitlus - üheksast võidust 7 on tulnud läbi alistuse, üks läbi nokaudi ja üks kohtunike otsusega. Tegemist on klassikalise lööja vs maadleja vastasseisuga.

Toeta Henrit ja Eesti vabavõitlust, tule vaata võimsat lahingut: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/?concert=136749

GwFgf.jpg

Kes moodustavad Leedus lisaks Buciusele kaalude -61,2 ja -65,8 esituumiku?
- Artemij Sitenkov (61,2): http://www.sherdog.com/fighter/Artemij-Sitenkov-10155
- Deividas Taurosevicius (65,8): http://www.sherdog.com/fighter/Deividas-Taurosevicius-5729
- Sergej Grecicho (65,8): http://www.sherdog.com/fighter/Sergej-Grecicho-12926
- Viktor Tomasevic (65,8): http://www.sherdog.com/fighter/Viktor-Tomasevic-44259

Edited by sweals

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tule 13. märtsil (neljapäev) koos Raju sportlaste ja Eesti võitlussportlastega verd annetama!

fMFaS.jpg

LOE LISAINFOT!

Sel korral on projekti kaasatud ka Tallinna 32. keskkool ja Tartu Kommertsgümnaasium, kus lisaks vere loovutamisele viivad õpilastele kehalise kasvatuse tunde läbi ning pakuvad vabvõitlusatraktsioone Tallinna spordiklubi 3D TREENING ja Tartu spordiklubi VÕIMLA.

MEIE EESMÄRGIKS ON:
- teadvustada avalikkusele veredoonorluse ja tervislike eluviiside tähtsust,
- kutsuda inimesi üles verd andma ja
- arendada võitlussportide tuntust ja head mainet Eestis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tõnissaar asub võitlema EUMMA tiitlivöö eest
Täna, 22. veebruaril toimub Taanis sportliku vabavõitluse liiga European MMA kaheksas võistlus, kus liiga kergekaalu tiitlivöö peale toimuvas õhtu peamatšis astub üles Eesti vabavõitleja Ott Tõnissaar (7 võitu, 1 kaotus). Tõnissaare vastaseks on Iraani päritolu Ayub Tashkilot (11 võitu, 3 kaotust).
"Terve möödunud aasta tabas mind uute matšide leidmisel hunnik ebaõnne - päris mitu vastu võetud matši jäid minust mitte sõltuvatel põhjustel ära. Detsembrikuu lõpus pakuti võimalust minna vastamisi Põhjamaade edetabelis neljandat kohta hoidva Tashkilotiga," kirjeldab toimuvat matšiks valmistuv Tõnissaar. "See on see tase, kus peaksin täna oma matše pidama. Tugeva soorituse korral avab see kindlasti nii mulle kui ka Eesti MMA-le täiesti uusi võimalusi," lisab Tõnissaar.
Tõnissaar (29) on pidanud kaheksa profimatši, millest võitnud seitse. Seitsmest võidust kuus on saavutatud kas alistuse või tehnilise nokaudiga. 2006. aastal vabavõitlusega algust teinud mehel on lisaks ette näidata Brasiilia jiu-jitsu Euroopa meistrivõistluste avatud kaalu 3. koht (2009) ning samuti 3. koht Eesti meistrivõistlustelt kreeka-rooma maadluses (2013). Oma eelmise matši pidas Tõnissaar Soome liigas The Cage, kus võitis kohtunike otsusega Euroopa tulevikutegijaks peetavat tšetšeeni võitlejat Musa Amagovit. Lisaks on Ott Eesti sportliku vabavõitluse liiga Raju peakorraldaja ja Tartu spordiklubi Võimla MMA võistlusmeeskonna eestvedaja.
Tashkilot (26) on pidanud neliteist profimatši, millest võitnud üksteist. Üheteistkümnest võidust kuus on saavutatud kas alistuse või tehnilise nokaudiga. Samuti kreeka-rooma maadlustaustaga Tashkilot on Põhjamaade kergekaalu edetabelis hetkel 4. kohal (http://www.mmaviking.com/mma-vikings-official-nordic-rankings-dec-2013-2/), kus esimesel ja teisel kohal endised UFC võitlejad Reza Madadi ja Anton Kuivanen. Iraani päritolu võitleja pole kaotanud alates 2011. aasta aprillist ühtegi matši.
Tõnissaarega sõidavad nurgameeskonnana kaasa Tallinna spordiklubi 3D Treening peatreener Priit Mihkelson ning poksitreener ja MMA võistlusgrupi eestvedaja Vallo Hannus.
Sportlik vabavõitlus on võitlussport, mis ühendab endas kolm olümpiaala – poksi, maadluse ja judo – ning teised kahevõitlusalad.

Pildid kaalumisest.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tõnissaar kaotas Taanis Euroopa MMA tiitlimatši
Eile hilisõhtul, 22. veebruaril Taanis toimunud sportliku vabavõitluse võistlusel European MMA 8 kaotas Eesti sportlane Ott Tõnissaar (7 võitu, 2 kaotust) kergekaalu tiitlimatši kohtunike otsusega Taani võitleja Ayub Tashkiloti (12 võitu, 3 kaotust) vastu.
Kohtunikud andsid ühehäälse otsuse tulemusega võidu Tashkilotile ja European MMA tiitlivöö jäi selle tulemusena Taanisse.
"Andsin tugeva lahingu, aga võidu koju toomiseks sellest eile ei piisanud. Päris kõike ei suutnud välja panna, milleks ma tegelikult võimeline olen - Tashkilotil õnnestus oma mäng paremini käima saada. Eestis on professionaalsete võistlejate hulk veel väga väike ning kvaliteetsete sparringpartnerite leidmine on mõnikord üsna keeruline. See on ka üks põhjustest, miks korraldame Raju - Eesti sportlased saavad seeläbi areneda ja suudame ka välisriikides võisteldes matšideks paremini valmistuda," rääkis võistlustest Tõnissaar.
Matši alguses püüdis Tõnissaar vastase jalalöögi ning viis ta seejärel heitega maha, kuid Tashkilotil õnnestus saavutada kontroll ja rünnata korduvalt tagantkägistust. Tõnissaar üritas rünnata jalalukku, mis tundus üsna efektiivselt peal olevat, kuid osutus siiski edutuks. Teise raundi algul läksid sportlased samuti maadlema - mõlemal sportlasel õnnestus saavutada maas vaheldumisi domineeriv positsioon, aga matši lõpule ei viidud. Ka teise raundi lõpus üritas Tõnissaar rünnata jalalukku, kuid seda edutult. Matši viimane raund algas tugevama löökidevahetusega püsti, pärast mida sattus Tõnissaar maadluse tulemusena alla. Raundi lõpuks õnnestus tal end peale maadelda, ent matši lõpp oli käes, enne kui domineerivat asendit efektiivselt kasutada õnnestus.
Tõnissaarega olid nurgameeskonnana Taanis kaasas Tallinna spordiklubi 3D Treening peatreener Priit Mihkelson ning poksitreener ja MMA võistlusgrupi eestvedaja Vallo Hannus.
Eestis saab sportlikku vabavõitlust näha 19. aprillil Tallinnas Saku Suurhallis, kus toimub Eesti Sportliku Vabavõistluse Liiga võistlus RAJU 13. Pileteid üritusele on võimalik osta Piletilevist.
Sportlik vabavõitlus on võitlussport, mis ühendab endas kolm olümpiaala – poksi, maadluse ja judo – ning teised kahevõitlusalad.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Loosime välja 2x1 RAJU 13 lähikoha piletit. Hakka Raju jälgijaks Instagramis, lisa oma kontole Raju või sportliku vabavõitlusega seotud pilt ning pildi juurde võlusõna #mmaraju. Võitjad teeme teatavaks 10. märtsil - head loosiõnne!Share this post


Link to post
Share on other sites

Möödunud nädalavahetusel toimus 3D Liiga, millega sai lukku ka saabuva RAJU õhtuse võitluskaardi amatööride osa. Sel korral astub areenile 3 oma kaalukategooria Eesti parimat!

Õhtu avamatši teeb spordiklubi 3D Treening võitleja Martin SAAR (C -77,1), kelle amatöörkontol on 8 võitu (4 nokauti - 1 alistus - 3 otsust), 1 kaotus ja 1 viik.
5MsGF.jpg

Õhtu teises matšis astub üles spordiklubi VÕIMLA võitleja Alar HUTROV (C -65,8), kelle kontol 7 võitu (3 alistust - 4 otsust), 2 kaotust ja 2 viiki.
C9gnD.jpg

Õhtu kolmandas matšis esindab Eestit spordiklubi Võimla võitleja Sten ANSLAN, kelle kontol 5 võitu (1 nokaut - 2 alistust - 2 otsust), 1 kaotus ja 1 viik.
T98Gv.jpg

Kahjuks on kaardilt väljas Sten SAAREMÄE, kes ootab hiljemalt juunikuus saabuvat käeoperatsiooni. Siiski - Saaremäe treenib praegu tarmukalt (kätt säästva eriprogrammi järgi) ning õigepea saame teda taas, tugevamana kui eikunagi varem, areenil näha! :)

Kõik õhtused matšid saabuval Rajul peetakse välisvõitlejate vastu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raju doonoripäev on täies hoos! :)

GY1bi.jpg

Kasper Keps: "tehtud ja edu teistele tublidele doonoritele ;) "

Kasper on brasiilia jiu-jitsu harrastaja Tartu spordiklubis Võimla. 3D Rull märtsikuus oli eelmine koht kus ta võistles ning tõi koju oma (kaalu)kategoorias esikoha.

Edited by sweals

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lõpuks saime kõik nimekirjad kokku võetud ning Raju doonoripäeva piletivõitjad välja loositud. Sel korral koguni 12 nime :)

RAJU 13 lähikohapiletid (Lähisektor 1) võitsid:
- Mait EHRLICH (Tallinn)
- Egert PILLIROOG (Pärnu)
- Siim PÄRK (Kohtla-Järve)
- Andrei VISHNJOV (Kohtla-Järve)

RAJU 13 tavakohapiletid (Tartu Kommertsgümnaasium) võitsid:
- Minni TREIER
- Dajana TAMMIK
- Priit KUUSK
- Piret TÕLGO

RAJU 13 tavakohapiletid (Tallinna 32. Keskkool) võitsid:
- Mirjam KORBE
- Lisett KRUUSIMÄE
- Gätri TAMMELEHT
- Marek-Martin BAUMANN

Palju õnne! :) Võtame teie kõigiga ise ühendust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×