Jump to content
hhuuggoo

Biolabi toidulisandid

Recommended Posts

Odav hind, teevad toote kõigile kätte saadavaks,

Vahest esimeseks - õppe proteiiniks - sobib hästi. Edaspidi - maitse arenedes - tulevad mängu juba kallimad ja kvaliteetsemad margid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas võib kasu olla ka sellistest toidulisanditest, mida pakub Biolab (Muscle Mass 3, Muscle Pro 7 ja Champion 8)?Need on odavamad ju..Või tuleks ikka kallimaid vaadata?Olen trenni teinud u 5 aastat, selles jõusaali kuskil 2, aga varem pole midagi juurde söönud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jäta need Biolabi asjad siiski sinna kus neid nägid. Biolabil on valmis küll üks toode mis on tehtud muna baasil. Kahjuks ei ole ta endal müügiloaga kaasnevaid pabereid korda IKKA veel ajanud. Nii et seda sa kuskilt osta ei saa. See on ka ainuke valgutoode mida neilt osta tasuks. Vali siis mingi odavam segu Tai-Kane toodetest. Ise söön Protein nr 1-te ja olen väga rahul. Lisaks saad kohe kaks asja ühe hinnaga, kuna toode sisaldab pea 50% kollageen valku mis on vajalik liigeste töökorras hoidmiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida arvate Biolab tootedest : Muscle mass jne?

Hinna poolest on ühed odavamad aga kas odavus on tulnud kvaliteedi arvelt, võrreldes teiste firma toidulisadega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin seda muscle pro 7 koostist.Kõrgtehnoloogiline sojakontsentraat- ja isolaat, lõssipulber, munavalge pulber (albumeen), glükoos, letsitiin, õietolm, guarana, looduslikud lõhna- ja maitseained, vitamiinide-mineraalide kompleks, magustajad (Atsesulfaam-K). 1kg - 212EEK

On teada et sojavalk pole just kõige tõhusam lihasmassi kasvataja ningi lõsspulber on küll hea kuid mitte nii hea et seda kulturistide toidulisandisse. Lõssipulbrit ja munavalgepulbrit ning glükoosi saad eraldi ja mitu korda odavamlt osta ningi lisades maitseks kakod võid endale kodus samasuguse toote kokku panna.

Palju mõtekam oleks sul osta Fastis Hera85-te mis sisaldab palju kasulikumat vadakuvalku ja mille valguprotsent on kõrgem ja mis maksab täpselt sama palju (212EEK) kui soodustusega osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Ükski kreatiin ei anna ilma tugeva treeninu ja õige toitumiseta erilist effekti. Kui need on paigas siis töötavad kõik. Kreatiin on kreatiin.

Tervitades: Marek Kalmus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas vastab tõele et sellest pole midagi kasu?

soetasin omale Muscle Mass 3-e 50%-lise, powerman.ee-st soovitati siit biolab-i toodete kohta küsida. olen tegelenud 4 kuud jõusaaliga ja kaalun 77kg. Küsimus on selles, et kui palju tuleks lisada pulbrit jooki ja kas võtta enne trenni või pärast? eesmärk on ennast vormi saada ja lihasmassi kasvatada. Mida süüa ja mis aegadel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu arvates pole see proteiin parimate killast .Võtsin ise ka seda paar aastat tagasi ningarvan ,et see on tõeliselt sitt proteiin, kuna kui ma ei eksi siis on see sojavalgu lisand,mis imendub väga aeglaselt. Ära seda liiga palju võta muidu on pask lahti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oskab keegi öelda midagi biolabi toodete kohta (näiteks Megaprotein Muscle Pro 7, Megaprotein Champion 8)? oma kogemusi vms. Tegemist on vist eesti toodetega (nagu ma olen aru saanud).

ette tänades...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Süsivesikute hulga järgi on Pro 7 massilisaja ja C8 harilik valk. Mõlemad on sojavalgu baasil tooted. Kui sa põhimõtteline rohusööja oled või vadakut mingil muul põhjusel tarbida ei saa, siis on need just sulle, kui aga mitte, siis jäta soja sinnapaika. Lisaks jubedale maitsele on sojaisolaat meesolenditele kahjulik

Tagatipuks segab biolab sinna sisse mingeid veidraid komponente nagu guarana, mida kasutatakse tavaliselt rasvapõletajate koostises. Ostes proteiini, tahaks oma raha eest saada just proteiini, mitte mingeid kahtlaseid (ja odavaid) ballastaineid.

Kokkuvõttes - säästuproteiinina on ta parem kui mitte midagi, aga mingeid erilisi lootusi taastumisel ja tulemuste osas pole mõtet hellitada.

Pro 7 olen kunagi ise ühe mannergu ära söönud. Rohkem ei taha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milline oleks hea vastus sellele postile, kui paremat saada ei ole siis tuleb süüa seda mida on, parem ikka kui mitte midagi, lihtsalt ei ole noo hea kui vadak.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×