Jump to content
inside14

Kulturist Imre Vähi:"Meie tahe viib meid edasi!"

Recommended Posts

Ma ei tea miks seda siin portaalis pole olnud aga mõtlesin, et püstitaks selle kuskile ja see Imrest siis tema foorumi alla!(Sry kui mingite reeglite vastu eksisin!) Vbl inimsed on huvitatud natuke lähemalt Vend Vähki tundma õppida ja äkki tekib ka küsimusi! Tegu siis intervjuga Imre Vähiga! LINK

Ise küsiks kas pilte pole esimeset võistlusest või kirjeldad natuke oma vormi tolajal, siis olid juba 5 aastat trenni teind!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea miks seda siin portaalis pole olnud aga mõtlesin, et püstitaks selle kuskile ja see Imrest siis tema foorumi alla!(Sry kui mingite reeglite vastu eksisin!) Vbl inimsed on huvitatud natuke lähemalt Vend Vähki tundma õppida ja äkki tekib ka küsimusi! Tegu siis intervjuga Imre Vähiga! LINK

Ise küsiks kas pilte pole esimeset võistlusest või kirjeldad natuke oma vormi tolajal, siis olid juba 5 aastat trenni teind!?

Tere!

Kahjuks on mul oma treeningute algaastatest väga vähe pilte, õigemini alles 1996-1997 sai esimesi pilte tegema hakatud. Mu vennal on üks väga hea foto sellest ajast kui olin veel 18 aastane ning püüan selle mingil ajal veel korraks enda kätte saada ja arvutisse tõmmata ning huvilistele näitamiseks üles riputada. 1997 aasta võistlustest on minul mõni üksik pilt ja need on ka täiesti mõttetud ülesvõtted, mis on äärmiselt kehva kvaliteediga. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×