Jump to content
Arnold

2 K duell - kes keda ?

Recommended Posts

Jube vaadata,kuidas mingi särginiru pärast selline "kisma" käib!;)

Küll te selle ikka kuidagi kätte saate.Pole vaja ju mõttetult teemat läbustada mõttetute särgipostituste pärast,parem klikake paar lehte tagasi ja saate oma vastused!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võibolla te lihtsalt kadedad, et ise särki ei võitnud? ei tasu teistel sellepärast tuju halvemaks teha... pisiasjade üle tasubki siin ilmas kõige rohkem rõõmu tunda. ;) olgem positiivsed

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

irw... hea teema

aga ma vaatan et mõni mees veel ennustab (ja veel valesti) kuigi võistlus on ammu läbi.

ju pole veel kõik kapist välja tulnud.

endal mul juba üks sääne särk on mis võistlejatele jagati

arvatavasti on tegu sama särgiga

aga noh alati kulub ära üks lisa särk millega oma kondist ihu varjata.

eks teise korjan kunagi ära kui tallinnasse juhtun.

loodan et särk pole kiiresti riknev kaup millel on säilivusaeg ja seda saab ka kuu või paari pärast kätte ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma nüüd sain teada, et selle särgi postikulu peab pangaülekandega tegema!Mis see postikulu on ka?

Mul vb tuli enda postkasti ka see kiri,kuid võibolla kustutasin kogematta ära,sain täna venna käest teada kui ta nettis käis.Aga kas seda postkontoris ei saa maksta?Minu mäletamis mõõda kui ma kunagi,teilt ka auhinna võitsin siis maksin küll postkontoris.

Muudetud kasutaja ranger poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NB ! Postkontorisse või postiljoni kätte peategi postikulud maksma , midagi pole muutunud !

See, et mõned aktivistid on teinud maksed otse meie firma arvele , tuleb teadmatusest ja elukogemuste puudumisest, mille pärast on paljud segased ja rumalad teemad siin foorumis alguse saavad ....

Kes on pildil ;)

post-17-1165678462_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×