Jump to content
Arnold

2 K duell - kes keda ?

Recommended Posts

Kuigi hääletasin Kalmuse poolt oli siiski Ott parem.Olin kalmusest näinud ainult ligidalt tehtuid ülakeha pilte ja see avaldas muljet. Kui aga vaadata tervet keha siis Kalmuse jalad on väga nõrgad ja massist jääb ka tema pikkuse puhul puudu.

Üldiselt peale kaklust enam rusikatega ei vehelda ja kohtunike otsus oli igati õige!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
EMV 4-le esimesele mehele aga eliidis polnud see kohustuslik :)

Oot, aga tegemist ju amatööride võistlusega ja sellel ju peaks olema dopingu kontroll? Millestki olen valesti aru saanud? Puhas kulturism?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tea isegi, aga kuulsin et seal pidavat vabatahtlik olema....et kes puhas on see ka läheb kontrolli näitamaks et puhas poiss..aga eks teadjamad kommenteerivad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõikidele Kalmuse fännidele! Loodan, et nüüd hoiate oma teravad kommentaarid endale! Sest teadmised kulturismist kui sellisest teil puuduvad! Kalmusel jalad olid väiksed, rasva rohkem kui Otil jne! Ott näites kes on hetkel eestis number 1!!! Ja ma ise pole mingi Oti ega ei tea kelle fänn!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõikidele Kalmuse fännidele! Loodan, et nüüd hoiate oma teravad kommentaarid endale! Sest teadmised kulturismist kui sellisest teil puuduvad! Kalmusel jalad olid väiksed, rasva rohkem kui Otil jne! Ott näites kes on hetkel eestis number 1!!! Ja ma ise pole mingi Oti ega ei tea kelle fänn!

Kindel see...Igalühel on õigus oma arvamusele/maitsele!Ott võib ju HETKEL nr.1 olla,aga kui Marek omale vormi jälle tagasi saab,see kindlasti muutub! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindel see...Igalühel on õigus oma arvamusele/maitsele!Ott võib ju HETKEL nr.1 olla,aga kui Marek omale vormi jälle tagasi saab,see kindlasti muutub! :)

Eks neid võistlusi tuleb veel..selleks ajaks jõuab Kalmus oma vormi veel taasta aga kas sellest piisab eks siis selgub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, paneks ka mõne mulje selles üritusest siia kirja.

See, et Ott võitis Marekit sellest ma saan aru, kuna Mareki jalg oli üsna kehv, aga see, et Marek viimaseks jäi vot see ei mahu mulle kohe kuidagi pähe.Ma ei saa aru kuidas on võimalik, et suure paksu kõhuga, olematu kuivusega, olematu vabakavaga ja nähtavasti pooleliolevast massitsüklist otse lavale tulnud (vist oli)Norrakas võitis Marekit.

Aga üritus ise oli vahva-eriti Euro Elite avamine-Tokko oli ikka tase :) , vahepeal ta vist ei saanud enam midagi aru, mis toimub :):P:D .Ühesõnaga, kui Eestikate avamisele ja üritusele üldse võiks hindeks tugeva 4 anda, siis Euro Elite avamisele(tsirkusele)-suur 0. Muidu võistlus ise oli OK.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siis kirja esialgsed tulemused T-särkide suhtes (et kes siis täppi pakkus).

Tunnistan - võisid ilmneda mõned vead ja kes oma nime siit ei leia, karjugu mulle kõvast erasõnumi teel. Postitusi oli palju ja võibolla tõesti mõni lihtsalt lipsas kahesilmavahelt läbi.

Minu arvutuste järgi läks loosi 68 särki.

Corrosion

Heix89

Bulk

Bonsuna

salver

barbell

Rihostern

pumper

ranger

rait83

TheGreenManFromMars

gannibal

PuReSuruja

V8

Henry123

zfs

smack

Krizto

smitser

Andu81

AileKuuda

Helen82

henri112

zon

coleman2

inglike

Savage

shreku

karateka

Madis232

Karupoiss

TANK

isapoeg

Axer

madis173

keiko

Renxu

Flex250

Sirkku

Draakon40

muc

fireblade

Aiky

rantel

Schutzstaffel

Codec

Aksel

Veikonegger

Angel-liis

enreico

M.M.

Simmok

algaja17

Levron

Tõnn

timster

dj

Alar

stennu76

-Kristo-

ikaldo

_T_

Crash

Jess13A

Rambo vend

annneli

laurella86

SanderK

stiiv1

kalevp

Ma usun, et Rosin kirjutab täpselt, kus, mis kuidas ja millal õnenstub neid särke kätte saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuis selle särgi siis kaugemalt kandi mehed kätte võiks saada?

Pakuti siin varianti, et koos tellitava kaubaga näiteks. On see võimalik? Kui on, siis võiks isegi väikse tellimuse teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuis selle särgi siis kaugemalt kandi mehed kätte võiks saada?

Pakuti siin varianti, et koos tellitava kaubaga näiteks. On see võimalik? Kui on, siis võiks isegi väikse tellimuse teha.

LINK loe seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×