Jump to content
Arnold

2 K duell - kes keda ?

Recommended Posts

Ma ei osanud midagi ennustada. Aga Ott võitis ja seda selgelt. Ma arvasin küll, et Kalmus on palju suurem, nagu piltidelt paistis, aga tegelt suht võrdne, mõni lihas suurem, teine väiksem. Ott võitis täiesti teenitult. Zürii oli rahvusvaheline, nii et onupojapoliitika kaela tulemust ajada ei saa.

Vabakavade hindamissüsteem on minu arust täitsa normaalne. Ega see enamuse punktidest muidugi moodustama ei peaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka minule tundus piltidelt Kalmus nagu parem aga reaalselt laval oli Kiivikas ikka tunduvalt parem. Kalmuse jalad rikuvad üldmulje ikka väga ära. Tõsised tikud. Muideks see oli minul esimene kulturismi võistlus üldsegi vaatamas käia ja oma võhikliku pilgugagi sain aru, et Kiivikas on ikka parem kui Kalmus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ikka laval seisid Ott ja Marek kõrvuti, siis oli selge, et Ott parem oli. Mareki jalg pole tema ülakeha vääriline ja see ta minui arvates viimaseks jättis.

Aga sellised suured mehed, kes kohale olid tulnud, rabasid mind küll oma vormiga. Kõik olid viimsepeal kuivad. Kui ikka 120-125 kg mehel on nahk nagu paber, siis on see võimas vaatepilt.

Ja onupoja poliitikast siin vaevalt juttu saab olla, kuna tegemist oli siiski rahvusvaheliste kohtunikega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ka minule tundus piltidelt Kalmus nagu parem aga reaalselt laval oli Kiivikas ikka tunduvalt parem. Kalmuse jalad rikuvad üldmulje ikka väga ära. Tõsised tikud. Muideks see oli minul esimene kulturismi võistlus üldsegi vaatamas käia ja oma võhikliku pilgugagi sain aru, et Kiivikas on ikka parem kui Kalmus.

Kus sa neid pilte nägid? Tahaks ka neid näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja onupoja poliitikast siin vaevalt juttu saab olla, kuna tegemist oli siiski rahvusvaheliste kohtunikega.

hahaha hea jutt.

Tokko mõnusalt sebinud oma sõbrad kohtunikeks. Tokko käis ikka mõnusalt koguaeg pugemas. Ja nagu ka kõik rahvas nägi Ifbb president musitas igakord Tokkot ei kedagi muud :) päris hea

aga jah korraldus 0, jube oli kuulata Ergo logisevat ing k.

Eriti naljakas oli, kui tokko tahtis nimetada ühe tähtsa isiku nime aga kahjuks tokko ajuke ei olnud seda meelde jätnud ning siis otsis kortsutatud paberilt selle isiku nime :)

Ja muideks kõva mess oli jah...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hahaha hea jutt.

Tokko mõnusalt sebinud oma sõbrad kohtunikeks. Tokko käis ikka mõnusalt koguaeg pugemas. Ja nagu ka kõik rahvas nägi Ifbb president musitas igakord Tokkot ei kedagi muud :) päris hea

Ja muideks kõva mess oli jah...

Sa ära üle ka nüüd pinguta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mu pakkumine läks ka vähe nihu...kivikas oli tõesti parem nende paari pildi põhjal, mis ma nägin. kalmuse on jalad millegipärast hooletusse jätnud. ei teagi mis põhjus...äkki ise kunagi selgitab:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii. Uudisesse on lisatud ka Eesti Meistrivõistluste ja Euro Elite Tour'i Protokollid.

Kõigil, kellel karm imevigur nimega 'Microsoft Excel' on, saavad neid ka ise imetleda ja uurida, mis punkte, mille eest ning kuhu kohta neid pandud on.

Vaadake läbi, vaadake võistlejate pilte ja otsustage, kas ise oleks suutnud sellise tööga hakkama saada (14 võistlejat paremuse järjekorda - proovige).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Natsi ajab naerma..

Mitte kedagi vist ei koti selle võistluse tulemus, Kalmus on ja jääb paremaks juba tänu sellele, et rahva suu ei valeta :)

T6sijutt!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×