Jump to content
Arnold

2 K duell - kes keda ?

Recommended Posts

Selle tänase uudise taustal (kaks meest ei tule) tahaks ma nüüd oma ennustust meie meeste kohtade osas muuta... aga nagu Rebane ütles ei tohi ja teda põhjused ei huvita... aga nii ei saa ju ennustada...

Mõlemad mehed tõusevad mu ennustuses ühe koha võrra.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jäi natuke arusaamatuks, et kas särgi saavad teise ennustusvõistluse järgi need kes pakuvad kasvõi ühe mehe koha õigesti, või ainult need kes pakuvad mõlema mehe koha õigesti?

Kalmus 11.

Kiivikas 12.

:blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

¨Vaatasin just siin mingeid pilte selles samas foorumis kus olid kaasaarvatud kiivikase ja kalmuse pildid üksteise alla.See asi on ikka väga hull sest mõlemad on väga head.Ütleme nii et nad on mõlemad vaatamist väärt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mul peab siis dokumendi peal olema kirjas g-e-r-l-i ? :huh:

Ma tahaks kõige väiksemat särki! :blink: Aga no suurem kõlbab kah, annan siis mehele!

Parimad soovid ja vastupidavust/tugevat närvi nii Kiivikale kui ka Kalmusele !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

g-e-r-l-i on ju su kasutajanimi, kasutajaks registreerimisel küsiti su nime ka ja kui sa sinna panid mingi suvalise nime, siis tekib sul särgi kätte saamisega raskuseid.Vähemalt mina sain sellest süsteemist nii aru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks ikka pigem postiga selle särgi kätte saada (juhul kui võidan üldse), sest spetsiaalselt särgi pärast Tallinnasse sõita pole küll mõtet.

sama siin ,sest mul ei ole millegiga sinna tulla.kui ültse saan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ei oleks võimalik ennustusvõistluse korraldajatel saata neid särke näitakes ka Tartu ja Pärnu mingisse suuremasse/tuntumasse jõusaali, kust selle särgi võitnud isik siis särgi isikut tõendava dokumendi alusel kätte saaks?

Tartus näiteks Avancia või Arctic sport vms, Pärnu omi kahjuks ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varasematel aegadel on ikka nii olnud, et kui olen midagi võitnud, siis olen helistanud peakontorisse ja andmed andnud või saatnud e-mailiga ja postikulu ise maksnud.

Aga need dokumendi esitamised jne?

Okei ma saan aru, et see vajalik aga vanadele kasutajatele seda?..

Isik teada, niigunii tuhandete eest kaupa aja jooksul tellitud ja mitmeid kordi nimed läbi käinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×