Jump to content
Arnold

2 K duell - kes keda ?

Recommended Posts

Pakun Kiivikas 12 Kalmus 16 (Arusaadavatel põhujustel ei saa ma Kalmust endast ettepoole panna), lihtsalt ennustus - särgiga mul probleeme ei ole.

Mina näiteks ei saa aru, mis see arusaadav põhjus on? Lihtsalt see on loogika vastane, et sina pole numero uno Eestis ? Millele sa pretendeerid kui särki ei taha ja niisama ennustad.. selle asemel tee kindlaks, et ikka sina oled see, kes ettepoole jääb.

Muudetud kasutaja p6kk666 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pakun Kiivikas 12 Kalmus 16 (Arusaadavatel põhujustel ei saa ma Kalmust endast ettepoole panna), lihtsalt ennustus - särgiga mul probleeme ei ole.

sa oleks pidanud pakkuma ikka 10 koha,ja hea oleks kui saaks siis ma saaks särgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin uuriva pilguga üle kõik mehed ja ennustatav tulemus võiks olla:

Kalmus koht 14

Kiivikas koht 17

Ise arvan veel seda kuna meie mehed jäävad tõenäoliselt sinna taha otsa siis kohtunike põhi tähelepanu nendele ei lange ja nende kahe paremusjärjestus ei pruugi tegelikult välja tulla kuna keskendutakse ikka ju esimese kolme valimisele...aga võibolla ma ka eksin:)

Kohad ülespoole on juba väga hea tulemus...loodan südamest ei meie mehed viimased ei oleks...mis ei ole ka välistatud.

Jõudu mõlemale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lisaks t-särkide loosimisele võiks olla mütsi söömis võistlus. Kes on nõus oma mütsi ära sööma kui Ott Kalmust võidab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lisaks t-särkide loosimisele võiks olla mütsi söömis võistlus. Kes on nõus oma mütsi ära sööma kui Ott Kalmust võidab?

Indrek Otsus juba peab 1 mütsi minu pärast ära sööma : )

Kuid mina võin süüa mütsi ära kui Kalmus hoopis Otti võidab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Indrek Otsus juba peab 1 mütsi minu pärast ära sööma : )

Kuid mina võin süüa mütsi ära kui Kalmus hoopis Otti võidab

Võid juba mütsi vaikselt taldrikule panna!:huh:

Eks elame,näeme:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võid juba mütsi vaikselt taldrikule panna!:huh:

Eks elame,näeme:)

Mul jääb küll kohtunike hindamissüsteemist oma arvamus kui Kalmus oma proporsioonist väljas jalgadega (ülakehaga võrreldes peened) Oti ära võidab siis pean tõesti mütsi sööma hakkama : ) Aga respect mõlema mehe ees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul jääb küll kohtunike hindamissüsteemist oma arvamus kui Kalmus oma proporsioonist väljas jalgadega (ülakehaga võrreldes peened) Oti ära võidab siis pean tõesti mütsi sööma hakkama : ) Aga respect mõlema mehe ees.

Millest sa MM räägid? OK. Kalmuse jalad ei ole või-olla kõige tugevam osa, aga Ott, mis tal selle vastu panna on, need MM-i tippvormis kargud? Anna andeks MM, kas sa ikka tead millest sa räägid?

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=104970

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=104972

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=104974

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×