Jump to content
Arnold

2 K duell - kes keda ?

Recommended Posts

:) Ma ei osanud arvatagi, et reklaam t-särgid tänapäeval nii ihaldusväärsed on... :P

Aga parem kui mitte midagi :D kuigi ma ise jäin ilma. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tulemuste järgi jäi oti ja kalmuse vahele nii mõnigi mees, mis viitab sellele, et ott oli seekord vaieldamatult parem. võttes arvesse, et ott ei olnud sugugi "eluvormis" ja kalmus pidi seda juskui olema, siis peaks olema selgemast selgem, kes on nr 1 siin jumalate poolt hüljatud maal. oodatavasti see tiinarite ülevoolav kalmuse vaimustus nüüd mõnevõrra vaibub. kuigi selline seis oli seekord ja on ennegi olnud ei pruugi see edaspidi niimoodi olla! edu mõlemale!

See,et Ott võitis pole minu jaoks mitte mingi näitaja!Minu arvates on Kalmuse lihas mitmed korrad etem,kui Oti oma!See on minu arvamus ja mul on täitsa savi,mida kohtunikud ja teised sellest arvavad!:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurb uudis. Ott ütles mulle eile, et mina jään särgist ilma :) Pole hullu, elan kuidagi üle :P Tegelikult oli Ott eile Marekist tõesti parem ja loodetavasti tulevad nende kahe mehe duellist lähiajal ka pildid ning igaüks saab siis ka neid oma silmaga võrrelda. Kuuldavasti sai Ott ka väga head punktid oma uue võistluskava eest ja IFBB süsteemis on vabakaval väga suur tähtsus.

Marek!

Ära heida meelt! Oled suureks eeskujuks paljudele noortele meestele ning loodetavasti tuleb sul veel võimalusi Otiga koos võistelda kas Eestis või välismaal! Mina tulin ju ka eile Oti järel Eesti MV-l absoluutselt teiseks, aga minul ei ole oma kehakaaluga lootustki Otile vastu saada! Sina eile vähemalt hirmutasid teda! :)

TÄNAN MÕLEMAT EESTI VÄGILAST TOREDA SHOW EEST!

Lugupidamisega, vend Vähk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa....Ott on sõnapidaja mees, ütles mõned päevad tagasi, et särk on sinu...

Õnnesoovid ka siis siin !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arnold on öelnud:

1.Õigesti ennustanutele auhinnaks:

IMM - EECT ja Robocop Fitness.ee - T - Särgid !

2.NB ! Järgmine ennustusmängu faas, võimalus võitta teine särk !

3.Üks õige oleks liiga lihtne - esimene ennustus võistlus on seda - kahte head korraga ei saa

nii et küsimus siis selline :kas saan särgi ka? või sööb keegi oma sõnu . Arnoldi tekstist rõhutaksin sõna teine särk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arnold on öelnud:

1.Õigesti ennustanutele auhinnaks:

IMM - EECT ja Robocop Fitness.ee - T - Särgid !

2.NB ! Järgmine ennustusmängu faas, võimalus võitta teine särk !

3.Üks õige oleks liiga lihtne - esimene ennustus võistlus on seda - kahte head korraga ei saa

nii et küsimus siis selline :kas saan särgi ka? või sööb keegi oma sõnu . Arnoldi tekstist rõhutaksin sõna teine särk.

Need laused panid mind ka algu kahtlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot nõme ongi see, et IFBB süsteemis on vabakaval väga suur tähtsus. Krt kas see on mingi tantsuvõistlus või, et hinnatakse kel ahter paremini liigub ja kes suudab puusa paremini nõksutada jne.

Marek oli laval väga 5 ja loodan, et ta on üle sellest kõigest, mis eile aset leidis. Nii, et mees pane täiega edasi!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot nõme ongi see, et IFBB süsteemis on vabakaval väga suur tähtsus. Krt kas see on mingi tantsuvõistlus või, et hinnatakse kel ahter paremini liigub ja kes suudab puusa paremini nõksutada jne.

Marek oli laval väga 5 ja loodan, et ta on üle sellest kõigest, mis eile aset leidis. Nii, et mees pane täiega edasi!!!!!!!!!

Aga ikkagi ta kaotas juu,see tähendab et pole nii hea kui Ott.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ikkagi ta kaotas juu,see tähendab et pole nii hea kui Ott.

Hehh.....igalühel oma arvamus onju.........aga minu silmis on see juba aastaid olnud üks räpane onupoja business. Nii, et ilu versus vorm on vaataja silmades :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna Ott ja Marek olid võrdsed siis said otsustavaks Otsuse punktid.Ja kalmus ei olnud kindlalt elu parimas vormis,sest mõned päevad enne võistlusi teda nähes oli ta palju paremas vormis kui laval olles .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hehh.....igalühel oma arvamus onju.........aga minu silmis on see juba aastaid olnud üks räpane onupoja business. Nii, et ilu versus vorm on vaataja silmades :)

Eks see ole jh igaühe oma arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabakava on jah rahvale huvitavam jälgida, kuid just selleks ta võikski jääda - rahva meelelahutus numbriks vms, mitte kaalukas osa hindamissüsteemist. Selle eest võiks anda eraldi parima vabakava auhinna vms.

Kulturism ju läbi aegade lihaste ümber "keerelnud", aga nüüd võidab mees, kes liigutab ennast huvitavamalt,

mittes mees, kellel parem lihas on.

Väga nõme süsteem :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks see ole jh igaühe oma arvamus.

Ja siin kohas rääkida........ma ei tea kas sa käisid eile võistlust vaatamas, aga see pilt oli masendav. Osavõtjaid peaaegu polnudki. Mõnes kategoorias 2 mõnes 5. Mis arvud need on sellised???????? Olematud numbrid. Ja kas see mitte ei näita seda, et rahval puudub ausustus sellesse spordialasse kuna seal eesotsas on nii ebaausad ja ........... tead.....ma parem ei ütle midagi kuna mu närvid on tähtsamad, kui mõni JOBU!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja siin kohas rääkida........ma ei tea kas sa käisid eile võistlust vaatamas, aga see pilt oli masendav. Osavõtjaid peaaegu polnudki. Mõnes kategoorias 2 mõnes 5. Mis arvud need on sellised???????? Olematud numbrid. Ja kas see mitte ei näita seda, et rahval puudub ausustus sellesse spordialasse kuna seal eesotsas on nii ebaausad ja ........... tead.....ma parem ei ütle midagi kuna mu närvid on tähtsamad, kui mõni JOBU!!!

ma kahjuks ei käinud vaatamas seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edu mõlemale, olen alati Kalmuse poolt olnud...eks ikka juhtub, tuleb lihtsalt vigadest õppida ja edasi minna. Küll tuleb veel võistlusi. Ärgem hakake nüüd üksteist süüdistama, kes, keda jne. Elus parematki teha, näiteks tenni :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteliselt saab minu särgi panna posti koos kraamiga mida ma tellin. See oleks mugav variant, sest elan Tallinast väga kaugel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabakava on jah rahvale huvitavam jälgida, kuid just selleks ta võikski jääda - rahva meelelahutus numbriks vms, mitte kaalukas osa hindamissüsteemist. Selle eest võiks anda eraldi parima vabakava auhinna vms.

Kulturism ju läbi aegade lihaste ümber "keerelnud", aga nüüd võidab mees, kes liigutab ennast huvitavamalt,

mittes mees, kellel parem lihas on.

Väga nõme süsteem :)

täitsa nõus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Särgist jäin kahjuks ilma :)

Kuid neid viimaseid postitusi lugedes.. jääb Kalmusele soovitada vaid üht : Mine aeroobikasse ja õpi end huvitavalt/põnevamalt liigutama :).... küll siis paremad kohad ka tulevad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×