Jump to content
Arnold

2 K duell - kes keda ?

Recommended Posts

Sa pead silmas seda sama "kuivust", mis sul endal hiljuti oli?

hahha täpselt. Ise on omast arust treener aga ei jaga asja üldse :) ( mõnusalt oskad lihast kaotada )

Muudetud kasutaja martinkallas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rääkige siis kohe siin ka, kuidas võistlus läks ja mis muljed olid. Kahjuks ise Londonist ei hakanud kohale lendama seekord. Ja ka särgile ei kavatse Tallinnasse järgi sõita. Võidetud sheikeri andsite küll üle mu isale ükskord. Kui kirjutan volituse, kas õde võib järgi tulla ?

Muudetud kasutaja g-e-r-l-i poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa pead silmas seda sama "kuivust", mis sul endal hiljuti oli?

Tundsid ennast puudutanuna või ? Valus on tõde tunnistada, et Ott on hetkel kuivem. Ma lihtsalt konstateerin fakti, nähtu põhjal. Ja huvitav kuidas ma viimased 4 aastat (2002-2005) Eesti Meistriks olen tulnud, kui ma midagi ei jaga. Mis puudutab viimast võistlust siis ma pidingi Ostrava jaoks 5 kilo lihast kaotama ja seda meelega, kuivaks ei saanunud sellepärast kuna jäin ajahätta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Midagi pole teha, Ott on tunduvalt kuivem. Nii, et müts jääb mul söömata : )

Pff, kui ainult kuivus loeks,midagi muud on ka ikka vaja :)

Ise niiöelda Eesti Meister ja ajab säärast ila. Ja ära õiska enne õhtut, võistlus pole veel läbi. Niiet võid veel oma mütsi taldrikul hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Härra Morozov, sa ju tead, et loll on see, kes vabandust ei leia. Mõtetu on sul sellisesse võrdlusesse, kes keda, laskuda, eks tulemused ju varsti üleval, siis näeb kes keda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×