Jump to content
Arnold

2 K duell - kes keda ?

Recommended Posts

Vahekokkuvõte:

Kalmus: 78 häält

Kiivikas: 23 häält

Auhinna saab kätte isikut tõendava dokumendi alusel - nii et kõik inimesed, kelle nimi on Qwerty MingePXXXXeSeal - ootaks teid võidu puhul ka sarnase isikut tõendava dokumendiga oma auhinnale järgi :unsure:

Edu mängimisel!

P.S. Gannibalil võib kah õigus olla - järsku ma lugesin midagi valesti.

P.P.S Kõik, kes oma postitust muudavad (mind ei huvita mis põhjusel) langevad 'saagijahist' välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõikidele T-särkide jahtijatele

Parem muretsege endale piletid 25ks kuupäevaks ja minge oma lemmikutele kaasa elama :lol:

Megavõimas šou peaks tulema ja see, et saate endale särki, mis on enamusele teist 2-3 suurust liiga suur ei ole selle puhul kõige tähtsam!!! :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma loodan ka eelkõige, et kõik need fännid - sõltumata sellest, keda nad eelistavad ka ise vaatama tulevad kohapeale. Kuid jah eks ma annan parima, et me 22 särgiga või palju neid hääli oli, piirduma peaksime. Aga Marekule tervisi ja jõudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahekokkuvõte:

Kalmus: 78 häält

Kiivikas: 23 häält

Auhinna saab kätte isikut tõendava dokumendi alusel - nii et kõik inimesed, kelle nimi on Qwerty MingePXXXXeSeal - ootaks teid võidu puhul ka sarnase isikut tõendava dokumendiga oma auhinnale järgi :unsure:

Edu mängimisel!

P.S. Gannibalil võib kah õigus olla - järsku ma lugesin midagi valesti.

P.P.S Kõik, kes oma postitust muudavad (mind ei huvita mis põhjusel) langevad 'saagijahist' välja.

Sel juhul saab särgi ainult Ott Kiivikas ja sedagi juhul, kui ta õigesti ära arvab. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×