Jump to content
jorsik

käärima läinud fatburner

Recommended Posts

Kas kellelgi on veel olnud sellist asja et juba poest ostes on fatburner hapuks läinud? Ma olen mitmest kohast ostnud rohelist ja on kas juba hapnenud või läheb lahtisena päeva jooksul hapnema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks neid väljalaskepartiisid on erinevaid, aga minul õnneks ei ole Fat Burneriga sellist jama olnud. Viimasel ajal olen üldse punast FB-d jooma hakanud, kuna minu jaoks on see maitse parem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miks te ta siis tagasi robocopi ei vii,saaksite sealt uue ja varskema;-)))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kellelgi on veel olnud sellist asja et juba poest ostes on fatburner hapuks läinud? Ma olen mitmest kohast ostnud rohelist ja on kas juba hapnenud või läheb lahtisena päeva jooksul hapnema.

Mul juhtus nii, et ostsin 4 fat burnerit poest kodus märkasin et 2tk neist kuupäeva ületanud :lol: kahjuks viskasin tšeki juba ära ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest on see naljajutt :lol::lol::lol: . Rohelise Fatburneri maitse ongi selline. Olen ostnud nii Kalevi Spordihallist, Laagri ujulast, kui ka poest - ja kõigi maitse on olnud sama. Kui nn käärinud maitse nii vastu on, siis jooge punast või kollast, milles loomulikult vähem L-kreatiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest on see naljajutt :lol::lol::lol: . Rohelise Fatburneri maitse ongi selline. Olen ostnud nii Kalevi Spordihallist, Laagri ujulast, kui ka poest - ja kõigi maitse on olnud sama. Kui nn käärinud maitse nii vastu on, siis jooge punast või kollast, milles loomulikult vähem L-kreatiini.

Naljajutt see pole, isegi olen juhtunud käärinud FB otsa ja maitse on ikka hoopis teine. L-kreatiini seal aga pole mitte, tee asjad selgeks omale, seal on L-karnitiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×