Jump to content
Fredy

Aikido Tartus?

Recommended Posts

Olen võitluskunstide kohapealt suht tume maa, kuna aga ei ole erilist soovi liialt rabeleda tundus just Aikido põnev olevat. Kui kangitrenni kõrvale veel mingit liialt aeroobset trenni teha ei jõuaks ma oma toidukogust lihtsalt endale sisse ajada, millega on praegugi raskusi. Samas aga huvi tuli mõnele võitluskunstile pilk peale heita. Pealegi on alati nalja pakkunud kuidas Steven Seagal filmides teisi võitlejaid külma rahuga nahutab. :(

Räägi vähe lähemalt sellest Klubi Dojin -ist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma siiralt loodan et sa ei saa ka selliseks nagu see seagal ... täitsa imelik vend ju ... ja kui

  • - ai - union/harmony.
  • - ki - universal energy/spirit.
  • - - way.

ta selliseks tegi siis ära sa seda küll õppima mine :(:) ...

aga see selleks ... olen käinud tallinnas vastava võitluskunsti trennis ja nohh ... mulle kui kaksikule oli see liiga rahulik ... vahetasin ju-jutsu vastu välja .... aga ma olen kaksik ka :P. ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma olen ka eks-Aikidokas. 6 aastat, sellest 2 ka treenerina. Mina jätsin selle pooleli, sest minu arvates ei olnud õpitav rakendatav väljaspool väga spetsiifilist trennikonteksti.

Dojin'is on peamiselt venelased, aga mõni eestlane ka. Tartu treener on Miriam Zautina, 1. dan. Aga ausalt öeldes ei ole ma sellel aastal kedagi neist kohanud nii et ei saa kindel olla, kas neil trennid on ikka...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus sa jrx sellega ise tegelesid ja mis mõttes ta rakendatav polnud? Kas see on siis suuremaltjaolt tsirkuse tegemine ja näitemäng, et vastased keeravad end ise pikali?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas rahvatants on tsirkusetegemine ja näitemäng? Või breiktants? Või capoeira? Kindlasti mitte - vahvad hobid kõik ja samamoodi ka Aikido.

Aga jah, vastased keeravad ennast enamvähem ise pikali või täpsemalt öeldes, neid küll pannakse ka pikali natuke, aga see vastupanu ei ole päris. See kuidas täpselt saab mingit võitlusala õppida, et sellest mingit kasu oleks on juba väga palju pikem jutt.

(kui keegi aikidokatest ennast puudutatuna tunneb, siis on meeleldi oodatud mind pikali panema-käsi väänama)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×