Jump to content
Andreaz

Mis nendest arvate?

Recommended Posts

se teine link mis antud oli ma leitsin sealt isegi ühe täiesti normaalse naise ka.

päris hukka pole sis järelikult veel läänd.aga jah se silikon un rõve.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei meeldi. Jubedad ikka. Miks on vaja naistel ennast selliseks ajada :P Ja puhtast treenimisest on siin asi tõesti kaugel! :wub:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
issanda loomaaed on kirju, võid mürki võtta et leidub küllaga friike, kellele ka sellised "naised" meeldivad.

Kusjuures paljudel naiskulturistidel on oma koduleheküljed, kus raha eest saab vaadata alastipilte või videosid, sellega teenivad nad raha steroidide jaoks ning vaatajaid ikka leidub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, ei tea, ma küll siin midagi niiväga jubedat ei näinud. Maitse üle muidugi ei vaielda ja "keemia panemise" kohta teab igaüks ise vastutada, aga selge on see et nende kehade saamiseks on kahtlemata kõvasti tööd tehtud- ja see iseenesest väärib tunnustamist.

Isegi mulle on öeldud, et ära enam trenni tee, muidu lähed varsti suureks (no ise sellest küll kuskiltotsast veel aru ei saa, aga ju siis meeste arvates peab naine olema lihasteta nagu äranälginud modell :P )---a mis mul sellest??? Järelikult oli vale inimene, kes seda ütles ja tuleb otsida uus, keda see ei häiri või kellele see meeldib :wub:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh, ei tea, ma küll siin midagi niiväga jubedat ei näinud. Maitse üle muidugi ei vaielda ja "keemia panemise" kohta teab igaüks ise vastutada, aga selge on see et nende kehade saamiseks on kahtlemata kõvasti tööd tehtud- ja see iseenesest väärib tunnustamist.

Isegi mulle on öeldud, et ära enam trenni tee, muidu lähed varsti suureks (no ise sellest küll kuskiltotsast veel aru ei saa, aga ju siis meeste arvates peab naine olema lihasteta nagu äranälginud modell :P )---a mis mul sellest??? Järelikult oli vale inimene, kes seda ütles ja tuleb otsida uus, keda see ei häiri või kellele see meeldib :wub:

sinusugused naised siis-no naisena mulle sellised ei meeldi üldse(testosteroon on meeste hormoon-sealjuures lihaste kasv sellest tingitult ja östrogeen naishormoon!)

aga kulturistina on ka naiskulturiste olgugi siis keemikud täitsa pull, põnev vaadata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×