Jump to content
meukow

Mida süüa, et lihased kasvaksid ja massi tuleks juurde?

Recommended Posts

Niii ! Probleem selline, et kaalun 62 kg ja rasvaprontsent on umbes 6%. Rinnalt surun 70 kg. Mida peaksin sööma või tegema et tuleks massi juurde ja jõuaksin rohkem suruda ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oi jumal, küsimusi tuleb nagu pussnuge. Kas tõesti inimesed on nii saamatud :/

algajate abc - vaata seda teemat.

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no rahvas ärge blokkige :lol: ... avaldage oma arvamust !!! :)

võta artiklite alt toitumine lahti ja sul lugemist nii, et tapab. Ma ei saa aru, mis arvamust sa tahad. Söö mitmekesiselt, päevas 5-6 toidukorda - rohkem kui tarbid.

....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga tee Mr.Mesi protseduure,pärm,nõges,õlu,sigaretid,küüslauk ega muidu lihas ei kasva. :)

Eriti kurjaks ajavad mesilased... vähemalt 20 korda peab laskma enne trenni mesilastel nõelata, siis saad sama suureks ja tugevaks nagu Mr.Mesi. NB! Mesilaste doosi võid vastavalt kehakaalule muuta, aga alla 20mitte!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niii ! Probleem selline, et kaalun 62 kg ja rasvaprontsent on umbes 6%. Rinnalt surun 70 kg. Mida peaksin sööma või tegema et tuleks massi juurde ja jõuaksin rohkem suruda ?

Järgmine saamatu.. :) Kas on tõesti raske siis otsingut kasutada? Selle jaox see siin on! Sellistest küsimustest on juttu juba olnud nii et vähe pole!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niii ! Probleem selline, et kaalun 62 kg ja rasvaprontsent on umbes 6%. Rinnalt surun 70 kg. Mida peaksin sööma või tegema et tuleks massi juurde ja jõuaksin rohkem suruda ?

Järgmine surujavend.Hakka üldiselt korralikult trenni tegema ja arenda KORRALIKULT kõike lihaseid!Kuhu, ma ei saa tõesti aru te selle rinnaga jõuda tahate?Või on asi lihtsalt selles,et pärast hea rääkida,palju rinnalt läheb,sest ega võhikud peale rinna,biica ja kõhu muid lihaseid ei tunnista?Unusta AINULT oma rind ära ja hakka korralikult kava järgi trenni tegema.Tarbi korralikult valke ja küll see mass ja tulemused ka tulevad.

Edu edaspidiseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järgmine surujavend.Hakka üldiselt korralikult trenni tegema ja arenda KORRALIKULT kõike lihaseid!Kuhu, ma ei saa tõesti aru te selle rinnaga jõuda tahate?Või on asi lihtsalt selles,et pärast hea rääkida,palju rinnalt läheb,sest ega võhikud peale rinna,biica ja kõhu muid lihaseid ei tunnista?Unusta AINULT oma rind ära ja hakka korralikult kava järgi trenni tegema.Tarbi korralikult valke ja küll see mass ja tulemused ka tulevad.

Edu edaspidiseks!

:lol::) Esimesed kaks sõna olid sul hästi ja õigelt öeldud :D Naerda sai vähemalt :D Siin on jah viimasel ajal kõik jubedad surujad koos :D Ei krt nalja peab kah saama :P Aga kui tõsisemalt rääkida, siis jah hakka kava järgi tegema korralikult ja toitumine pane paika, üksi saalis tõmblemisest on vähe! Et jah edu :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kordan küll teisi kuid kordamine on tarkuse ema või midagi taolist ...kasuta otsingut ... sellest palju juttu olnud ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega jah, neid vendi on küll ja küll siin Eestis, kes teisi baasharjutusi ei tunnista ja kelle surumise , tõmbe ja kükkimise näitajad on võrdsed. Tegelikult peaks kükkimise ja surumise vahe olema umbes 50...100 kg, olenevalt kehakaalust muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugupeetud meukow!

Tead, laiskus on raske haigus, aga täitsa ravitav! :(

Võta endale vaevaks otsingusse mõni sõna trükkida :P

Muudetud kasutaja Heix89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sõõ sõõ rsk sõõõõõõõõõõ iga 3 tyunni tagant min5 päevas,sest muidu ei hakka kasvama lihas noh.rohkem kui 5 vbl isegi kui tunned et kõht tyhi lae uus koorem peale :( NB: ära unusta Kükke ka teha!!!!! sest muidu ei kasva liha :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga tee Mr.Mesi protseduure,pärm,nõges,õlu,sigaretid,küüslauk ega muidu lihas ei kasva. :P

See on üks tõsiselt hea video minu arvates :P

Järgmine surujavend.Hakka üldiselt korralikult trenni tegema ja arenda KORRALIKULT kõike lihaseid!Kuhu, ma ei saa tõesti aru te selle rinnaga jõuda tahate?Või on asi lihtsalt selles,et pärast hea rääkida,palju rinnalt läheb,sest ega võhikud peale rinna,biica ja kõhu muid lihaseid ei tunnista?Unusta AINULT oma rind ära ja hakka korralikult kava järgi trenni tegema.Tarbi korralikult valke ja küll see mass ja tulemused ka tulevad.

Edu edaspidiseks!

Kusjuures on inimesi keda ei huvita kõikide lihaste treenimine...mõned peavad treenitud selga,jalgu lausa rõvedateks...ma ei ole nendega samal arvamusel,aga samas ei pea ma neid "surujavendasi" ka võhikuteks :(

Edu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×