Jump to content
jaykobe

ideaalmees

Recommended Posts

Ei teagi kohe, millest alustada. :rolleyes:

M6ned kommenteerijad on mind t2ie kindlusega l... iks nimetanud... Kas ma t88tan? Ei! Mul on elukaaslane ja koerad, kes n6uavad t2helepanu. Mul on kinnisvara, mis vajab samuti energiat ja arvete tasumisi. Yks korter, mis varsti varsti tahab kosmeetilist remonti, teine korter, mis tahab nii uut disaini kui ka kosmeetilist remonti. Maja koos hektari suuruselise maaga, mis tahab j2relvalvet. Uus 32,4 hektarit maad, kus on vaja l6petada detailplaneering ja kus on vaja alustada ehitust88dega. Veel yks maja, mis tahab osaliselt kosmeetilist remonti ja juurdeehituse korraldamist. Peale selle igatsugu autode ja muu tehnikaga seotud probleemid. Purjekas, mis tahab hooldust... jne

Kas ma tahan t88tada? Jah! Ma arvan, et iga inimene peaks mingi moment andma yhiskonnale tagasi. Kas ma pean raha teenima? Ei! Kuid aega on mul v2hev6itu ka ametlikku t88kohta omamata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere. see teema on siit eelnevalt juba l2bi jooksnud ja eelmisest korrast j2i mul meelde kellegi naisterahva vastus mis meeldis mulle kõige enam. tool neiul ei olnud midagi suure musklimäe vastu, sest tema ei näe musklimäge, vaid näeb suurt vaeva ja pühendumust mis on aluseks sellele musklimäele. ühesõnaga, inimene oskab lugu pidada teise inimese suurest pingutusest. vot kui sellise naise omale saaks, lülitaks vabalt kõik teised oma elust välja:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei teagi kohe, millest alustada. :rolleyes:

M6ned kommenteerijad on mind t2ie kindlusega l... iks nimetanud... Kas ma t88tan? Ei! Mul on elukaaslane ja koerad, kes n6uavad t2helepanu. Mul on kinnisvara, mis vajab samuti energiat ja arvete tasumisi. Yks korter, mis varsti varsti tahab kosmeetilist remonti, teine korter, mis tahab nii uut disaini kui ka kosmeetilist remonti. Maja koos hektari suuruselise maaga, mis tahab j2relvalvet. Uus 32,4 hektarit maad, kus on vaja l6petada detailplaneering ja kus on vaja alustada ehitust88dega. Veel yks maja, mis tahab osaliselt kosmeetilist remonti ja juurdeehituse korraldamist. Peale selle igatsugu autode ja muu tehnikaga seotud probleemid. Purjekas, mis tahab hooldust... jne

Kas ma tahan t88tada? Jah! Ma arvan, et iga inimene peaks mingi moment andma yhiskonnale tagasi. Kas ma pean raha teenima? Ei! Kuid aega on mul v2hev6itu ka ametlikku t88kohta omamata.

e-ee ...

kuidas see nüüd oli ...

in vas pertusum congerere, :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere. see teema on siit eelnevalt juba l2bi jooksnud ja eelmisest korrast j2i mul meelde kellegi naisterahva vastus mis meeldis mulle kõige enam. tool neiul ei olnud midagi suure musklimäe vastu, sest tema ei näe musklimäge, vaid näeb suurt vaeva ja pühendumust mis on aluseks sellele musklimäele. ühesõnaga, inimene oskab lugu pidada teise inimese suurest pingutusest. vot kui sellise naise omale saaks, lülitaks vabalt kõik teised oma elust välja:)

Nii on. Tüdruk, kes nii mõelda oskab, on väärt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei teagi kohe, millest alustada. :rolleyes:

M6ned kommenteerijad on mind t2ie kindlusega l... iks nimetanud... Kas ma t88tan? Ei! Mul on elukaaslane ja koerad, kes n6uavad t2helepanu. Mul on kinnisvara, mis vajab samuti energiat ja arvete tasumisi. Yks korter, mis varsti varsti tahab kosmeetilist remonti, teine korter, mis tahab nii uut disaini kui ka kosmeetilist remonti. Maja koos hektari suuruselise maaga, mis tahab j2relvalvet. Uus 32,4 hektarit maad, kus on vaja l6petada detailplaneering ja kus on vaja alustada ehitust88dega. Veel yks maja, mis tahab osaliselt kosmeetilist remonti ja juurdeehituse korraldamist. Peale selle igatsugu autode ja muu tehnikaga seotud probleemid. Purjekas, mis tahab hooldust... jne

Kas ma tahan t88tada? Jah! Ma arvan, et iga inimene peaks mingi moment andma yhiskonnale tagasi. Kas ma pean raha teenima? Ei! Kuid aega on mul v2hev6itu ka ametlikku t88kohta omamata.

Aga ometi leiad sa aja siia kirjutada mega pikkasid/palju postitusi, oma miljoni toimetuse k6rvalt!

Ära seleta midagi et sa niiiiiii buisy oled! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ometi leiad sa aja siia kirjutada mega pikkasid/palju postitusi, oma miljoni toimetuse k6rvalt!

Ära seleta midagi et sa niiiiiii buisy oled! :rolleyes:

Vaba graafik :rolleyes: Vahest saate te minust pikka aega puhata...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei teagi kohe, millest alustada. :rolleyes:

M6ned kommenteerijad on mind t2ie kindlusega l... iks nimetanud... Kas ma t88tan? Ei! Mul on elukaaslane ja koerad, kes n6uavad t2helepanu. Mul on kinnisvara, mis vajab samuti energiat ja arvete tasumisi. Yks korter, mis varsti varsti tahab kosmeetilist remonti, teine korter, mis tahab nii uut disaini kui ka kosmeetilist remonti. Maja koos hektari suuruselise maaga, mis tahab j2relvalvet. Uus 32,4 hektarit maad, kus on vaja l6petada detailplaneering ja kus on vaja alustada ehitust88dega. Veel yks maja, mis tahab osaliselt kosmeetilist remonti ja juurdeehituse korraldamist. Peale selle igatsugu autode ja muu tehnikaga seotud probleemid. Purjekas, mis tahab hooldust... jne

Kas ma tahan t88tada? Jah! Ma arvan, et iga inimene peaks mingi moment andma yhiskonnale tagasi. Kas ma pean raha teenima? Ei! Kuid aega on mul v2hev6itu ka ametlikku t88kohta omamata.

selle arutelu teema on IDEAALMEES !!!!!!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võimekus- ja intelligentsustestid ei ennusta:

tööalast edukust;

häid tööoskusi;

kompetentsust;

õppimisvõimet;

õnnelikku elu.

IQ test on inimese matemaatilis-loogilis intelligentsuse kiirusel põhinev test, mis näitab enamasti inimese kiiret mõtlemist.

IQ ei näita inimese kiiret mõtlemist. Näitab nii loogilise kui ka intuitiivse mõtlemise taset, lühiajalise mälu võimekust, heurismide loomise võimekust jne. Muidugi s.o offtopic teema.

Huvitav on asjaolu, et teemaks oli naiste arvamus ideaalsest mehest, kuid enamus vastuseid on tulnud just meeste poolt ning nendestki on mingi osa IQ-testide teemalised, poliitilised jms.

Teen ettepaneku meestepoolse eetrivaikuse kehtestamiseks ning lasta naistel vastata, muidu saab offtopic postitusi nii palju, et ei jõuagi arutelust midagi teemakohast väljalugeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütlen siis ise mõne kriitilisema sõna.

Kevin Levrone pole ideaalne - biitsepsid on lamedad topeltbiitsepsi poosis.

Markus Ruhl - liiga palju syntholit õlgades ja biitsepsis - üldse väga kahtlane kehaehitus.

Schwarzenegger - jalad ikkagi peenikesed tänu pikkusele.

Kõige lähemale ideaalile oli Flex 93 Mr. Olympial.

Praegast näiteks Darren Charles ja ka Alexey Shabunyal on suht raske mingit viga leida.

Igatahes ideaalse mehe saame kui võtta Ron Coleman:

* vahetada kõhulihased Ahmad Haidariga

* Jay Cutleri reie nelipealihase

* näiteks Kevin Levrone triitsepsi

* ja Arnold Schwarzeneggeri nahavärvi

Aga teisalt miks just naiste arvamus peaks huvitama?

Kas siis mehe enda arvamus milline ta olla tahab ei olegi tähtis?

Mina leian, et mees peaks olema TA ISE mitte ebakindel tossike, kes otsib võimalust teistele meeldimiseks.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok...syydistati teemale mittevastavuses. Kirjutan siis pikemalt, mida ma sellega ytelda tahtsin.

Alustuseks yks anekdoot:

Kysimus:"Kes on targem, kas naine v6i mees?" Vastus: "Naine." Miks? Sest naine ei abielluks kunagi oma sekret2riga selle ilusate jalgade p2rast.

Mehe v6ime olla perekonnapea on yrgne ja v2gagi erutav. Mis annab mehele 6iguse seda austavat nime kanda? Kas see on kerge? Ei ole.

Ma saan aru, et meil on androgyynide ajastu, kuid meie yhiskond ei ole valmis aktsepteerima naist, kui juhti, naist, kui perekonnapead. Baas on olematu. Naised ei ole siin piisavalt ambitsioonikad ja uue p6lvkonna pealekasv v6tab aega. Kas me selle yle tulevikus head meelt tundma hakkame... on isekysimus.

Olen olnud ettev6tja aastat viis. Meie 2rieetika ja l2bitav kadalipp tundub ikka veel rohkem meestele sobiv.

Meeste jutt v6rd6iguslusest tundub Eestis nagu vabandus olla saamatu, vabandus olla rumal, vabandus olla mitteettev6tlik jne. Vabandus, et mitte vastutada mittemillegi eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok...syydistati teemale mittevastavuses. Kirjutan siis pikemalt, mida ma sellega ytelda tahtsin.

Alustuseks yks anekdoot:

Kysimus:"Kes on targem, kas naine v6i mees?" Vastus: "Naine." Miks? Sest naine ei abielluks kunagi oma sekret2riga selle ilusate jalgade p2rast.

Mehe v6ime olla perekonnapea on yrgne ja v2gagi erutav. Mis annab mehele 6iguse seda austavat nime kanda? Kas see on kerge? Ei ole.

Ma saan aru, et meil on androgyynide ajastu, kuid meie yhiskond ei ole valmis aktsepteerima naist, kui juhti, naist, kui perekonnapead. Baas on olematu. Naised ei ole siin piisavalt ambitsioonikad ja uue p6lvkonna pealekasv v6tab aega. Kas me selle yle tulevikus head meelt tundma hakkame... on isekysimus.

Olen olnud ettev6tja aastat viis. Meie 2rieetika ja l2bitav kadalipp tundub ikka veel rohkem meestele sobiv.

Meeste jutt v6rd6iguslusest tundub Eestis nagu vabandus olla saamatu, vabandus olla rumal, vabandus olla mitteettev6tlik jne. Vabandus, et mitte vastutada mittemillegi eest.

Tead, et mees armastab silmadega ja naine kõrvadega. Ja kui ikka naist ilusaks ei suuda juua, siis ei tule ka abielust midagi välja. :rolleyes: Ja sellepärast abiellutaksegi ilusate jalgade pärast. :rolleyes:

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütlen siis ise mõne kriitilisema sõna.

Kevin Levrone pole ideaalne - biitsepsid on lamedad topeltbiitsepsi poosis.

Markus Ruhl - liiga palju syntholit õlgades ja biitsepsis - üldse väga kahtlane kehaehitus.

Schwarzenegger - jalad ikkagi peenikesed tänu pikkusele.

Kõige lähemale ideaalile oli Flex 93 Mr. Olympial.

Praegast näiteks Darren Charles ja ka Alexey Shabunyal on suht raske mingit viga leida.

Igatahes ideaalse mehe saame kui võtta Ron Coleman:

* vahetada kõhulihased Ahmad Haidariga

* Jay Cutleri reie nelipealihase

* näiteks Kevin Levrone triitsepsi

* ja Arnold Schwarzeneggeri nahavärvi

Aga teisalt miks just naiste arvamus peaks huvitama?

Kas siis mehe enda arvamus milline ta olla tahab ei olegi tähtis?

Mina leian, et mees peaks olema TA ISE mitte ebakindel tossike, kes otsib võimalust teistele meeldimiseks.

mai leia cutleris midagi-ronnil näiteks minumeelest kyll jalg parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meeste jutt v6rd6iguslusest tundub Eestis nagu vabandus olla saamatu, vabandus olla rumal, vabandus olla mitteettev6tlik jne. Vabandus, et mitte vastutada mittemillegi eest.

mina olen kuulnud et naised tahavad mingit võrd õiguslikkust mitte meeste jutt see pole?mina olen aru saand et mõned naised tahavad meestega võrdsed olla nigu

ajuvaba teema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina olen kuulnud et naised tahavad mingit võrd õiguslikkust mitte meeste jutt see pole?mina olen aru saand et mõned naised tahavad meestega võrdsed olla nigu

ajuvaba teema

V6rdsus ja v6rd6iguslikkus on kaks erinevat asja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
V6rdsus ja v6rd6iguslikkus on kaks erinevat asja.

Võrdõiguslikus on teoreetiliselt võimalik,aga võrdsus mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja eriti tore, et praktikas on nii võrdõiguslikkus kui võrdsus saavutamatud, :ph34r:

Jumal tänatud, sest minu arust võiks ikka mehed meheks ja naised naiseks jääda. Ma saan aru sellest, et võrdse töö eest tuleks maksta võrdset palka (seda järgitakse vist aga küll ainult õpetajatöö puhul, mistõttu seal nii vähe mehi ongi), aga muus osas võiks sood kenasti eristatavad olla. Aga see on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See feministide teema läheb tihti oma soovidega liiale.

Näitena võib võtta Norra riigi. Seal peab olema firmades juhtivatel kohtadel vähemalt 40% naisi! Seega kui on 10 kompetentset meest juhtivale kohale ning naised ei sobi vastavale alale, siis peab ikkagi 4 meest minema saatma ja võtma naised tööle. Sama lugu on ka parlamendis. Teisest küljest riigis sündivus väheneb pidevalt traditsioonilise peremudeli hävimise tõttu ning riiki tuuakse seetõttu meeletult immigrante pakistanist, iraagist, indiast ja mujalt moslemimaadest. Hetkel riigi pealinnas Oslos on vastavate immigrantide koguaerv juba 22% ning kasvab pidevalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
IQ ei näita inimese kiiret mõtlemist. Näitab nii loogilise kui ka intuitiivse mõtlemise taset, lühiajalise mälu võimekust, heurismide loomise võimekust jne. Muidugi s.o offtopic teema.

Misasja, näitab ikka küll. Olen igalpool netis ja päriselus iq teste lahendanud, nad on ju ajaliselt piiratud! Ise tundsin küll kuidas ajahammas hakkas peale. Kui saaks kauem mõelda, siis ilmselt tuleb skoor üpris kõrge!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See feministide teema läheb tihti oma soovidega liiale.

Näitena võib võtta Norra riigi. Seal peab olema firmades juhtivatel kohtadel vähemalt 40% naisi!

Vaata kuidas diskrimineeritakse naisi, ainult 40%. :ph34r::P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütlen siis ise mõne kriitilisema sõna.

Kevin Levrone pole ideaalne - biitsepsid on lamedad topeltbiitsepsi poosis.

Markus Ruhl - liiga palju syntholit õlgades ja biitsepsis - üldse väga kahtlane kehaehitus.

Schwarzenegger - jalad ikkagi peenikesed tänu pikkusele.

Kõige lähemale ideaalile oli Flex 93 Mr. Olympial.

Praegast näiteks Darren Charles ja ka Alexey Shabunyal on suht raske mingit viga leida.

Igatahes ideaalse mehe saame kui võtta Ron Coleman:

* vahetada kõhulihased Ahmad Haidariga

* Jay Cutleri reie nelipealihase

* näiteks Kevin Levrone triitsepsi

* ja Arnold Schwarzeneggeri nahavärvi

Aga teisalt miks just naiste arvamus peaks huvitama?

Kas siis mehe enda arvamus milline ta olla tahab ei olegi tähtis?

Mina leian, et mees peaks olema TA ISE mitte ebakindel tossike, kes otsib võimalust teistele meeldimiseks.

:ph34r: eks enamus meesterahvaid kes end steroide täis söövad ongi ideaalmehed (Y) nagu ka steroide söövad naised....on ideaalmehed:)

Tõesti, tõesti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×