Jump to content
jaykobe

ideaalmees

Recommended Posts

Midagi sarnast võiks muidugi kirja panna ka naiste kohta.

Edasine diskussioon ideaali teemadel on üsna mõttetu!

OldMan paneb i-le punkti:

Ideaalne naine on seltskonnas kui daam, köögis kui kokk ja voodis kui l..s. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja ma tahtsi tuu näidet Tarkus hindamine VS Jõu hindamine.

Kust otsast sa seda tarkust näed, kui Bushi vaatad? Kunagi sai kuskilt loetud, et Bushi IQ on vaid 91, mis on alla keskmise. Võib-olla Sinuga võrreldes on ta tõesti tark :ph34r:

Muide gorilla IQ on 70-95...kaalu enne hoolikalt, kui Bushi tarkusevooruseks tembeldad :blink:

Muudetud kasutaja MuskulaarKobras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust otsast sa seda tarkust näed, kui Bushi vaatad? Kunagi sai kuskilt loetud, et Bushi IQ on vaid 91, mis on alla keskmise. Võib-olla Sinuga võrreldes on ta tõesti tark :lol:

Muide gorilla IQ on 70-95...kaalu enne hoolikalt, kui Bushi tarkusevooruseks tembeldad :blink:

Võimekus- ja intelligentsustestid ei ennusta:

tööalast edukust;

häid tööoskusi;

kompetentsust;

õppimisvõimet;

õnnelikku elu.

IQ test on inimese matemaatilis-loogilis intelligentsuse kiirusel põhinev test, mis näitab enamasti inimese kiiret mõtlemist.

Loomadele tehtavad IQ testid on hoopis teine asi. :ph34r:

Ja inimene, kes suudab pürgida USA presidentikd peab lihtsalt tark olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge palun ärge rääkige IQ'st kui te midagi ei tea sellest...

Aga OldMani ütluse kohta öeldakse veel seda, et paraku on päriselus naine tihti köögis daam, voodis kokk ja seltskonnas l...s :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuulge palun ärge rääkige IQ'st kui te midagi ei tea sellest...

Aga OldMani ütluse kohta öeldakse veel seda, et paraku on päriselus naine tihti köögis daam, voodis kokk ja seltskonnas l...s :blink:

Vötame siis selle terviseks, et meie unistused päriselu naisest ei täituks! :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paljud siin olijatest elavad oma kitsas "fitness.ee maailmas", kus elu põhi prioriteediks on treenitu keha. Muidugi ma saan aru, et kui inimene on tõeline kõrend, et võiks trenni teha, aga, et keha järgi otsustada keda austada ja keda mitte näitab juba madalalaubalisust.

Kõik inmesed võiks ju muidugi spordiga tegeleda, aga see pole ju esma tähtis.

Kumba te rohkem respecteerite, kas Gerog W. Bushi või Ronnie Colemani?

Hea võrdlus. :ph34r: Isiklikult ei austa eriti kumbagi.

OldMan paneb i-le punkti:

Ideaalne naine on seltskonnas kui daam, köögis kui kokk ja voodis kui l..s. :blink:

Vat ei tea. Oled sa mõne litsiga voodis olnud? Daamid on üldiselt paremad... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga jah, kondikubu jaab klubis seina aarde seisma.

Ega on ka jah selliseid :blink: Kes seisavad ja vahivad, aga kui juba saali tulla siis võiks ikka midagi teha ja proovida ka mitte niisama seista, aga olen ka selliseid näind kes tulevad ja teevad ilusti oma seeriaid ja harjutusi kuigi ennast pole ollagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vat ei tea. Oled sa mõne litsiga voodis olnud? Daamid on üldiselt paremad... :ph34r:

Jah, aga ta ütles, et on daam... :blink:

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja ma tahtsi tuu näidet Tarkus hindamine VS Jõu hindamine.

Ma aravan,et kumbki ei välista teist. Kui tahata on võimalik mõlemad saada. Ka Arnoldil on ju majandusalane doktorikraad :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noo ma ei ole ka pede, aga olen arusaanud et pea kõik tüdrukud vaatavad seda, et sa teeks trenni, et sa tegeleksid mingi spordi alaga:D

aga enamik naisi kelelga voodis olne käinud ikkagist hindavad keha millel on sixpack väljas ja keha on ikka lihastes, et niiöelda oleks mida katsuda et see erutaks naist. :unsure:

toon näiteks selle et 2 aastat tagasi kui hull kont olin sebisin 1 neiuga, ja nüüd oleme me väääga had sõbrad ja ta ütles mulle et 2 aastat tagasi oleks võinud mul ka siuke keha olla nagu praegu :) aga ta hakkas juba siis seda hindama kui hakkasin tegema jõusaali, et vau sa teed midagi et see vägagi positiivne juba :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paljud siin olijatest elavad oma kitsas "fitness.ee maailmas", kus elu põhi prioriteediks on treenitu keha. Muidugi ma saan aru, et kui inimene on tõeline kõrend, et võiks trenni teha, aga, et keha järgi otsustada keda austada ja keda mitte näitab juba madalalaubalisust.

Kõik inmesed võiks ju muidugi spordiga tegeleda, aga see pole ju esma tähtis.

Kumba te rohkem respecteerite, kas Gerog W. Bushi või Ronnie Colemani?

ronnie colemanni set bush on debiiilik :unsure: ja see on tõsi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kumba te rohkem respecteerite, kas Gerog W. Bushi või Ronnie Colemani?

ma peaks ikke puru idioot olema kui ma sellest põõsast midagi head mõtleks ...

Ronnie ees müts maha ... 8 korda olla millegis maailma parim ... tubli inimene ... palju vaeva näinud ja ka palju saavutanud .... mitte et ise sama soovin saavutada ... jõusaal ikka hobi ... aga igastahes on Ronnie rohkem mees kui see shimpans ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea võrdlus. :) Isiklikult ei austa eriti kumbagi.

Vat ei tea. Oled sa mõne litsiga voodis olnud? Daamid on üldiselt paremad... :D

daamid ja paremad olegem ausad ikka ei ole küll, lits naine erutab sind nii kiiresti ja teab mis tahab

mitte nagu daam et ole hell ja ma ei tea ma ei oks aise voodis midagi teha

L..isiga saab ikka õiget seksi :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega on ka jah selliseid :D Kes seisavad ja vahivad, aga kui juba saali tulla siis võiks ikka midagi teha ja proovida ka mitte niisama seista, aga olen ka selliseid näind kes tulevad ja teevad ilusti oma seeriaid ja harjutusi kuigi ennast pole ollagi.

olgem ausad kui ma kondiklibu olin ja see on veel väheöeldud olin :)

mina küll seina ääres ei seisnud vaid rassisin kõvasti et saavutada praegust head vormi :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuulge palun ärge rääkige IQ'st kui te midagi ei tea sellest...

Aga OldMani ütluse kohta öeldakse veel seda, et paraku on päriselus naine tihti köögis daam, voodis kokk ja seltskonnas l...s :unsure:

:D

Kysiti meeste v2limuse kohta...ja vaat kuhu tyybid j6udnud on?

Millistele teaduslikult t6estatud (metodoloogiliselt 6igesti teostatud...) materjalidele te tuginete, h2rra psyhholoog? :P

V6ttes teie pealt snitti v6iks vastata, et minu lemmikmees on t8eline h2rrasmees seltsonnas, koduabiline k88gis, gigolo voodis, kaubanduekspert shopingul, majandusteadlane ja matemaatik b8rsil, t6eline laps vabal ajal ja probleemsetes olukordades asendab minu sydametunnistust. :) Jami!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treenitus on loomulikult atraktiivne :) Samas liigne treenitus...kelle jaoks mis :D Tunnen lugupidamist inimeste vastu, kes järjekindlalt treenivad oma keha...olgu siis eesmärk milline tahes, kuid kui mees on fanaatiline oma tegevustes, mis kasu mul sellisest mehest? Iga äärmus on ikkagi äärmus ja mulle isiklikult mitte sobiv .

Kena mees: teate kyll selline yldlevinud...laiad ölad, kitad puusad, kena sile köht, prink pepu ja ilusad KÄED :P

Sisemise Ilu kohta siin ei kysitud, seega pikemalt ei kommentaari :P

P.S huvitaval kombel on siia vastanud palju enam mehi kui naisi :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Treenitus on loomulikult atraktiivne :) Samas liigne treenitus...kelle jaoks mis :D Tunnen lugupidamist inimeste vastu, kes järjekindlalt treenivad oma keha...olgu siis eesmärk milline tahes, kuid kui mees on fanaatiline oma tegevustes, mis kasu mul sellisest mehest? Iga äärmus on ikkagi äärmus ja mulle isiklikult mitte sobiv .

Kena mees: teate kyll selline yldlevinud...laiad ölad, kitad puusad, kena sile köht, prink pepu ja ilusad KÄED :P

Sisemise Ilu kohta siin ei kysitud, seega pikemalt ei kommentaari :P

P.S huvitaval kombel on siia vastanud palju enam mehi kui naisi :unsure:

Muidugi,kuidagi peame ju naiste arvamust oma kasuks kallutama :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige olulisem on ikka meeldiv iseloom (huumorimeel, isikupära, kombed ja nö tarkus)

Aga lood on küll nii, et suure üllekõhuga mees ei tõmbaks.

Samas hästi musklis ja ükskõik kui treenitud keha ei loe, kui mees ei oska millestki rääkida, ropendab, ei oska endaga midagi muud peale hakata, kui veel rohkem treenida.

Naljakas märkus lihtsalt, et kõik noormehed, keda mul on au olnud tunda, panevad üsna kiiresti oma suure trumbi käiku, et nad käivad jõusaalis vms. Et....sellega ei tasu eputada, esiteks on tavaliselt niigi aru saada ja teiseks tundub, et üritatakse mingeid muid vigu sellega meeleheitlikult tasandada :angry:

nojah ja kui puhtalt keha poolest, siis meeldivad parajalt tugevad käed, lihastes selg, parajalt laiad õlad, super 6pack pole nii oluline. ahjaa, jalgu võiks ka treenida, muidu on keha nagu tikkude otsas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Treenitus on loomulikult atraktiivne :P Samas liigne treenitus...kelle jaoks mis ;) Tunnen lugupidamist inimeste vastu, kes järjekindlalt treenivad oma keha...olgu siis eesmärk milline tahes, kuid kui mees on fanaatiline oma tegevustes, mis kasu mul sellisest mehest? Iga äärmus on ikkagi äärmus ja mulle isiklikult mitte sobiv .

Kena mees: teate kyll selline yldlevinud...laiad ölad, kitad puusad, kena sile köht, prink pepu ja ilusad KÄED :P

Oleneb siiski mehest. Mina hindan oma mehes just seda, et tal on tegevus, mis teda tõsiselt köidab juba aastaid. Mind ei häiri, et kogu isiklik elu keerleb tegelikult trenni, söömise, magamise ja võistluskalendri järgi. Mulle meeldib koos mehega trenni teha, söön samamoodi ja samal ajal ning toetan teda igati võistlusteks valmistumisel. Ma tean, et ta hindab seda ja see on talle oluliseks abiks. Ja ma ei kujutaks oma elu enam teismoodi ettegi :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldivad kehaehituse poolest maratoonarid, suusatajad ja karatekad. Õlad ei tohi kitsad olla ja pepu peab trimmis olema. Spordiga mittetegelejaid ei võta üldse jutule.

Oma mees on aga kõige ilusam: minust kümme senti pikem, paar kilo raskem ja me saame kahepeale kalleid unisex teksaseid osta. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle meeldivad kehaehituse poolest maratoonarid, suusatajad ja karatekad. Õlad ei tohi kitsad olla ja pepu peab trimmis olema. Spordiga mittetegelejaid ei võta üldse jutule.

Oma mees on aga kõige ilusam: minust kümme senti pikem, paar kilo raskem ja me saame kahepeale kalleid unisex teksaseid osta. :angry:

Miis peaks ikka naisest omajagu suurem olema !?Pealegi,kui inimene on 10 senti pikem,siis peaks ta olema ka nii 9-10 kilo raskem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×