Jump to content
ristokru

Seeriad?

Recommended Posts

Tere, tahaks teada et mida teevad seeriad u.4x10? Olen nii aru saanud et 3x3 max. raskustega teeb jõudu ja 4x17 teeb reljeefi? Mis neist teevad massi? Ja mida teeb 4x10? Asi selles et olen ise kiitsakama keha ehitusega ja ei tea mis seeriatega siis sellise keha ehitusega teha ;) Olen trenni nüüd teinud u.9 kuud enam vähem kordustega 4x10.

Tänud kõigile vastajatele!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui sul on selline kehatüüp, siis peaksid jah need massiseeria kordustel suht palju pingutama, et arengut näha. Kõhna kehatüübiga inimeste lihased vajavad just sellist tugevat mõjutamisT!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui sul on selline kehatüüp, siis peaksid jah need massiseeria kordustel suht palju pingutama, et arengut näha. Kõhna kehatüübiga inimeste lihased vajavad just sellist tugevat mõjutamisT!

Ei saanud hästi aru, äkki selgitad rohkem? ;)

Kas peaks mingite muude kordustega tegema? Või on õige sellise keha ehitusega just massi teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

artiklel on ka selle kohta, kus kirjeldab kolme eri tüüpi. Sa oled nüüd 9 kuud massi teinud. Kui rasva % väike siis võid jõudu teha. nt 3 nädalat jõud siis 3 mass ja 3 reljeef

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
artiklel on ka selle kohta, kus kirjeldab kolme eri tüüpi. Sa oled nüüd 9 kuud massi teinud. Kui rasva % väike siis võid jõudu teha. nt 3 nädalat jõud siis 3 mass ja 3 reljeef

Jaa, peaks proovima aga see 9 kuud massi tegemist on toonud nt. biitsepi ümbermõõtu ainult 2cm.

Jube jonnakas keha ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arvatavasti on pigem viga toitumises, samuti peab treening olema korralik, kindlad pausid ( massi ajal 1min reljeef 30 seki ja jõud siis rohkem et tunned 2min~), õigu puhkus on ka väga tähtis. Harjutusi soorita ka aeglaselt ja tehnikaga. Kõige parem kui sa räägikisid nt saalis treeneriga.

endal on biitseps arenenud 4cm mai kuust, aga ise leian ka tihtipeale vigu oma trennist. Üks samm korraga ikka ;)

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
arvatavasti on pigem viga toitumises, samuti peab treening olema korralik, kindlad pausid ( massi ajal 1min reljeef 30 seki ja jõud siis rohkem et tunned 2min~), õigu puhkus on ka väga tähtis. Harjutusi soorita ka aeglaselt ja tehnikaga. Kõige parem kui sa räägikisid nt saalis treeneriga.

endal on biitseps arenenud 4cm mai kuust, aga ise leian ka tihtipeale vigu oma trennist. Üks samm korraga ikka ;)

Räägi rohkem, kuidas sul see õnnestus :D Ma üritan aga eriti midagi. Toitumisega niimoodi et üritan süüa nii palju kui võimalik aga rohkem ei jõua ka :( Kas massi tegemisel on kasvavad lihased kõige kiiremini?

Ma olen igal juhul teinud massi u. 2 või rohkem min. pausidega?

Mida sa mõtled õige puhkuse all?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sa võiks oma näitajad siia kirja panna, vanus jne. teiseks 2 minutit on liiga pikk paus, trenn peab intensiivsem olema. Kõhnema keha ehitusega treeniatel soovitatakse teha vähem kordusi. Enda kogemustest ei oska seda öelda. Massi ajal jah peaks kõige rohkem kasvama. Õige puhkus all mõtlen, et mitte ületreenida, magada piisavalt, lasta lihasel taastuda trennist. Aga ikkagi mine kuhugi jõusaali, kus on treener ja küsi nõu ( eriti oleks vajalik, et ta näitaks harjutuste õiget sooritust, enda poolt lisaks, et jälgi oma harjutuse soorituse kiirust, kui kaua kestab üks seeria, kui teed 8 kordust siis võiks see olla üle 30-40 vähemalt, arvatavasti pead langetama kangi raskust ka ), veel pane endal toitumine paika, uuri netist infot selle kohta.

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sa võiks oma näitajad siia kirja panna, vanus jne. teiseks 2 minutit on liiga pikk paus, trenn peab intensiivsem olema. Kõhnema keha ehitusega treeniatel soovitatakse teha vähem kordusi. Enda kogemustest ei oska seda öelda. Massi ajal jah peaks kõige rohkem kasvama. Õige puhkus all mõtlen, et mitte ületreenida, magada piisavalt, lasta lihasel taastuda trennist. Aga ikkagi mine kuhugi jõusaali, kus on treener ja küsi nõu ( eriti oleks vajalik, et ta näitaks harjutuste õiget sooritust, enda poolt lisaks, et jälgi oma harjutuse soorituse kiirust, kui kaua kestab üks seeria, kui teed 8 kordust siis võiks see olla üle 30-40 vähemalt, arvatavasti pead langetama kangi raskust ka ), veel pane endal toitumine paika, uuri netist infot selle kohta.

Ma panen nt. biitsepi kava:

Seistes kangiga 4x10, 10, 8,7

Seistes kangiga kitsas haare 3x6,6,6

Biitseps istudes hantlitega 4x20

biitseps hantliga 4x12,10,10,10

käevars alt 3x15

Käevars pealt 4x15

Vanus 23 ,183cm, 78 kg varem enne teeningu alustamist 73kg

Harjutusi olen sooritanud vaikselt ja võimalikult puhtalt.

Muudetud kasutaja ristokru poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ma ka mingi spets pole, kes ennustab kohvi paksult. Oska ainult soovitada. Tähtis on enne treeningut teha korralikult soojaks ka. nt sõuda 10 minti... samas teen mina alati ühe kerge seeria lisa soojenduseks ja siis kolm tööseeriat, igal seerial lisan raskust - püramiidi. Korduseid teen 8. Harjutuste vahel võid suurema pausi siis teha 2-3minti ja seeriate vahel 1mint. Minu mõistus ka suht otsas - jõusaali treeneri jutule ikka.

Mõõda ennast igalt poolt mujalt ka. See, et sa tood biitsepsi näite, sellest oletan, et sa eelistad seda lihast teisele. Et ehk oled ületreeninud seda, biitseps töötab ka seljapäeval, rinnapäeval jne. Ja ma oletan, et sul ei ole 1 päev ainult biitseps? Suure osa käe ümbermõõdust annab ka triitseps, see peaks ka siis oleme kätepäeval.

äkki aitab artikel "Rahurikkumine!"

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma panen nt. biitsepi kava:

Seistes kangiga 4x10, 10, 8,7

Seistes kangiga kitsas haare 3x6,6,6

Biitseps istudes hantlitega 4x20

biitseps hantliga 4x12,10,10,10

käevars alt 3x15

Käevars pealt 4x15

Vanus 23 ,183cm, 78 kg varem enne teeningu alustamist 73kg

Harjutusi olen sooritanud vaikselt ja võimalikult puhtalt.

kui tihti sa seda teed ... suht intensiivne ... sul tuleb lihase kohta 22 seeriat per trenn ... see palju .... ja kas ul on kirjas näiteks et 4x10 on seeriad ja siis 10, 8 ,7 on raskused või ??? ..... tee näiteks nii et teed suuremate raskustega kuid vähem harjutusi ... kui sa suudad teha praeguste raskustega 22 seeriat biizale siis suurenda raskuseid nii et kokku tuleb 12-15 seeriat ? .... näiteks ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui tihti sa seda teed ... suht intensiivne ... sul tuleb lihase kohta 22 seeriat per trenn ... see palju .... ja kas ul on kirjas näiteks et 4x10 on seeriad ja siis 10, 8 ,7 on raskused või ??? ..... tee näiteks nii et teed suuremate raskustega kuid vähem harjutusi ... kui sa suudad teha praeguste raskustega 22 seeriat biizale siis suurenda raskuseid nii et kokku tuleb 12-15 seeriat ? .... näiteks ...

Ühesõnaga 4 harjutust biitsepile palju, edaspidi teen 3 harjutust aga seeriad ja kordused jätan samaks?

Biitsepit teen kas 1 või 2 korda nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen kindel, et ületreening... biitseps on nii pisike lihas piisab 3st seeriast nädalas ka kui treenid selga ka. Seljatreeningu juures kasutad mitu korda suuremaid raskuseid, millest su biitseps kasvaks. Aga sa teed oma maybe 15 seeriale veel isoleeritult biitsepsit 15 seeriat. Need väiksed raskused ja tohutu maht ainult pikendavad lihase taastumiseks kuluvat aega, mitte ei pane seda kasvama.

Su kava on täpselt nagu kuskilt Flexist võetud mõne IFBB Pro oma, kes sama suure mahuga ajab keemiat sisse kui seeriaid teeb. Sellised "kulturisti" kavad on paras bullshit ja enamikule ebaefektiivsed. Sa ei ole IFBB Pro, siis sa ei pea tegema samasuguste kavadega trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal nagu jama, et järgmine päev peale biitsepsi ja triitsepsi trenni ei tunnegi nagu oleks lihasega midagi teinud... :) kui teistelihasetega on nii, et treeningjärgsel päeval ja ka ülejärgmisel päeval lihast pingutada või venitada siis tunned, et lihas on väsinud (annab kergelt tunda), aga peale biitsepsi ja triitsepsi päeva pole nendest lihastest midagi tunda. Isegi siis kui tegin rinna/selja päeva andsid triitseps/biitseps tunda kuid mitte pärast otsest biitsepsi/triitsepsi treeningut. Pole nüüd läbinisti tuttav ületreeningu sümptomitega, kuid äkki on ületreening? Mõlemale lihasele teen 9 seeriat (kolm eri harjutust, igat 3seeriat).

Mainiks ka ära, et olen jõusaalis käinud pool aastat ja suvel tegin kuuaega pausi, kuna läksin tööle ning peale tööd hästi enam ei jõudnud jõusaali minna.

Olen siis 15a, 178cm pikk ja kaalun 65kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×