Jump to content
kuusik

Tartus jõusaal algajale??

Recommended Posts

Nimelt äkki oskaksite soovitada mõnda jõusaali tartus mis sobiks algajale ning kus poleks väga palju rahvast ka, et saaks ilusti teha ja värki...See võiks jääda kesklinna lähedale.

Muudetud kasutaja kuusik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MV on v2ga soodne ja k6va j6usaal. Rahvast on veel 4-6 ajal suht normaalselt ja algajad saavad seal v2ga head n6u.

MV on viimasel ajal küllaltki ülerahvastatud ... seda olen ka täheldanud erinevatel kellaaegadel. Iseenesest hea saal, aga maru kaugel on käia, kui elad teises linna otsas. MV asub nimelt Lõuna-Keskuse vahetus läheduses.. Õpilasele on kuu 480krooni ... mingid soodused on ka koos solaariumiga alates 560krooni - isiklikult ei tarbi. Treenerite suhtes ei oska kommenteerida.. aga kui suu on peas, siis olen täheldanud, et abi ikka saab. Miinuseks on väike dushiruum ... korraga 3 inimest saab pesta... ehk olen ise ära hellitatud, aga nii suure saali kohta võiks julgelt rohkem olla, sest eriti tipp-tundidel nagu 5-7 vahel, on natuke ebamugav kui 5 inimest ootavad ja 3 pesevad ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

asi selles et ma elan ise üldse teises linna otsas ja lõunakeskus jääks kohe väga kaugele.. Aga mõtlesin et artic oleks hea.sinna oleks peale kooli lihtne bussidega minna.Aga kas keegi kes seal käib ütleks et on seal palju rahvast ??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Avancia spordiklubi soovitan kindlasti! Esimene treening on seal praegu tasuta ja saad ise vaadata, kas meeldib või mitte. Mina olen seal T, K ja Neljapäeva õhtutel kell 17:00-21:00 juhendajaks ning tegelen ka algajatega. Kesklinnale on see klubi ka päris lähedal Tiigi tänavas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MV on viimasel ajal küllaltki ülerahvastatud ... seda olen ka täheldanud erinevatel kellaaegadel. Iseenesest hea saal, aga maru kaugel on käia, kui elad teises linna otsas. MV asub nimelt Lõuna-Keskuse vahetus läheduses.. Õpilasele on kuu 480krooni ... mingid soodused on ka koos solaariumiga alates 560krooni - isiklikult ei tarbi. Treenerite suhtes ei oska kommenteerida.. aga kui suu on peas, siis olen täheldanud, et abi ikka saab. Miinuseks on väike dushiruum ... korraga 3 inimest saab pesta... ehk olen ise ära hellitatud, aga nii suure saali kohta võiks julgelt rohkem olla, sest eriti tipp-tundidel nagu 5-7 vahel, on natuke ebamugav kui 5 inimest ootavad ja 3 pesevad ...

Seal on samamoodi, et teatud kellaaegadel on rahvast suhteliselt palju. Ja seal on tunduvalt väiksem saal ka kui MV's. Isiklikult pole Arcticus käinud kuid ema käis, tema rääkis. Kallim on seal ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
asi selles et ma elan ise üldse teises linna otsas ja lõunakeskus jääks kohe väga kaugele.. Aga mõtlesin et artic oleks hea.sinna oleks peale kooli lihtne bussidega minna.Aga kas keegi kes seal käib ütleks et on seal palju rahvast ??

Asi selles et kui on palju rahvast ja väike saal siis peab ootama kuna masina taha saad ja värki.. Olen seda asja väiksemas linnas kogenud ja ei taha enam ;);)

Ja vendv ma olen selle avancia peale kusjuures mõtelnud ja arvan et käin seal tiiru ära...

Muudetud kasutaja kuusik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooviksin ka infot Tartu jõusaalide kohta. Sooviksin just sellist kohta, kus algajale oldaks igatmoodi nõu ja jõuga abiks. Eks hind ja asukoht on ka tähtsad.

Sooviks lähemat infot Tropicu, MV, Arena ja Avancia kohta. Arcticu asukoht ei sobi eriti.

Kus oleks algajal kõige parem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus oleks algajal kõige parem?

Ega see "algaja" mingi paha loom pole, et teistega trenni teha ei saaks??? Vaevalt mingi saal nii täis on, et vanad tegijad Sind masina juurde ei lase :lol:

Ainuke tähtis asi uurida ... TREENER!!! kus on treener olemas? mis päevadel on treener kohal? millistel kellaaegadel treener saalis viibib? millist abi see treener on nõus andma (treening-söömiskava)? muidugi võid küsida ka tema hariduse/kogemuse jne kohta!!!

Siit saad ka ju vaadata ülevalt klubide alt. Kodukal kontaktid olemas. Helista ja küsi järgi. Tavaliselt seletatakse kõik ilusti lahti. Vevalt sellist probleemi tekib nagu päälinnas, et "mjitte mjidjagi ei zjaa jaru" :unsure:

Jaksu!

Muudetud kasutaja katsi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi selles et kui on palju rahvast ja väike saal siis peab ootama kuna masina taha saad ja värki.. Olen seda asja väiksemas linnas kogenud ja ei taha enam :lol:;)

Ja vendv ma olen selle avancia peale kusjuures mõtelnud ja arvan et käin seal tiiru ära...

Kõige parem kui käid ise need kohad läbi ja uurid järele. Niimoodi teiste eest rääkida on keeruline.

Kella kuuest õhtul on igal pool palju rahvast. Saalide hinnad on igal pool kodukatel üleval.

Ise mõtlesin proovida A le Coq spordihoone saali. Aga sinnagi ei maksa ennem kaheksat minna kuna trenn sees ja segab. Aga mulle meeldib, et Coq'is on jooksurada... sest need jooksutrenazöörid mulle ei istu =)

Mulle tundub, et Avancia oleks sulle parim koht alustuseks, kuna seda juba reklaamiti siin ning et treener olemas ja puha :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma käin juba teist aastat Arenas - minu arust vägaginorm koht, kuukaart õpilasele 550 eeki, normaalse suurusega saal, pole probleemi siin mainitud pesemisvõimalustega, masinaid on rahuldavalt- võiks küll rohkem olla kuid mina saan asjad aetud, rahvast päeval ikka suht hõredalt kui võrrelda näiteks articuga. Ja peaasi mulle kui üliõpilasele(elan Maaülikooli Tornis) väga lähedal. ainuke nurin vast aeroobsete võimaluste kohta saalis - võiks mõni stepper veel olla

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu enne ka juba mainiti - A Le Coq Sport.

kas see on see suur hoone eedeni kõrval?

ma vist 1 korra käisin seal...

kas seal on see pisike jõusaal seal klaasakna taga ve?

ja mis kella 8st seal räägiti?

kas jõusaalis käivad mingid trennid või mis?

Muudetud kasutaja Char27 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Annelinnas on kindlasti parim jõusaal Eedenis asuv Arctic Sport Club, ise käinud seal juba 2 aastat, ning kurta pole millegi üle. Ning mingit ülerahvastatuse teemat pole küll täheldanud. Ning treenerid on head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas see on see suur hoone eedeni kõrval?

ma vist 1 korra käisin seal...

kas seal on see pisike jõusaal seal klaasakna taga ve?

ja mis kella 8st seal räägiti?

kas jõusaalis käivad mingid trennid või mis?

Jah seesama... pole sinna veel jõudnud.. .vist on kasulikum ette helistada ja küsida ega trenni ees pole. Jama on see et neil on kodukal lingid vigased, igastahes mul ei tule need lingid lahti.

www.alecoqsport.ee

Arctic on muidugi suurem... nagu tema hindki vist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Annelinnas on kindlasti parim jõusaal Eedenis asuv Arctic Sport Club, ise käinud seal juba 2 aastat, ning kurta pole millegi üle. Ning mingit ülerahvastatuse teemat pole küll täheldanud. Ning treenerid on head.

kui sa seal 2 a käinud sis mis hinnad seal on ?

ntx 1 kuu hind vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×