Jump to content
TANK

EMV 2006

Recommended Posts

märkasin et kaalumine on juba reede (24.11.2006) õhtul ja võistlused laupäeval (25.11.2006).

mõnesmõttes see on hea kuna hommikul pole kaalu pärast vaja muretseda.

teisealt kas kaugelt tulnud meestele on ka öömaja pakkuda?

või peab oma kulu ja kirjadega läbi ajama?

PS. kas nüüd on siis vabakavad enne kohustulike pooside võrdlust?

(nagu on juhendist välja lugeda)

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soodsa öömaja pakume orienteeruv hind alla 200.- krooni öö, Reval Nord Hostelis, see asub ka mitte kaugel Salmest, jala minna, seal on ka toidu valmistamise võimalus, jõusaal, pesemisvõimalus. Ühesõnaga kõik mis vaja ja arvestades Tallinna hindasid, siis mitte kallis.

Mina võistlen ka, nii et kingitusi ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Superuudis!

Ka välisvõistlustel on kaalumine päev enne võistluseid ning sportlaste seisukohalt parim. Meil on aega pärast kaalumist 24 tundi ennast laadida ja puhata ning kui lavale läheme, siis ei ole kurnatud ja väsinud.

Ise tulen kindlasti välja, aga hetkel ei oska öelda, millises kategoorias seekord...

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soodsa öömaja pakume orienteeruv hind alla 200.- krooni öö, Reval Nord Hostelis, see asub ka mitte kaugel Salmest, jala minna, seal on ka toidu valmistamise võimalus, jõusaal, pesemisvõimalus. Ühesõnaga kõik mis vaja ja arvestades Tallinna hindasid, siis mitte kallis.

Mina võistlen ka, nii et kingitusi ei tule.

LAHE ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soodsa öömaja pakume orienteeruv hind alla 200.- krooni öö, Reval Nord Hostelis, see asub ka mitte kaugel Salmest, jala minna, seal on ka toidu valmistamise võimalus, jõusaal, pesemisvõimalus. Ühesõnaga kõik mis vaja ja arvestades Tallinna hindasid, siis mitte kallis.

Mina võistlen ka, nii et kingitusi ei tule.

mis mottes kingitusi ei tule? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei imestaks kui Oksmaa lavale roniks ja isegi medali nopiks...

vaadates mis toimus pildimängus...

midagi on ikka väga viltu.

ma ei taha küll õhutada vägivallale.... aga salmes kardina taga on pime... seal võib isegi Oksmaa kolakat saada ;)

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oksmaa puhul on tema võit küll kõige väiksem probleem .... palju hullem on kui ajad endale võistlus riideid selga ja siis oksmaa on seljataga ... huhh.... päris hull pilt ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulsin, et Kalmus pidi ka võistlema, on keegi teda näinud, mis vorm mehel on?

Kui see tõsi siis tuleb küll megalagevinge "lööma" Kiivika ja Kalmuse vahel. Kui Kalmus veel sama vormiga lavale astub mis aasta eest, siis võib Ott langeda nagu see juhtus Mr. Olümpial Colemaniga.

Äkki ongi suurte vahetuste ajajärk????????????????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuulsin, et Kalmus pidi ka võistlema, on keegi teda näinud, mis vorm mehel on?

Kui see tõsi siis tuleb küll megalagevinge "lööma" Kiivika ja Kalmuse vahel. Kui Kalmus veel sama vormiga lavale astub mis aasta eest, siis võib Ott langeda nagu see juhtus Mr. Olümpial Colemaniga.

Äkki ongi suurte vahetuste ajajärk????????????????

Ma arvan, et see on suht võimatu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis sellest otist nii väga nüüd räägite, mingi kuningas teil ve, las kõik lähevad ja võistlevad, kes võidab see võidab, kes kaotab see kaotab ja nii ongi, ega teie jutt siin mingi määraja nüüd pole.

olge kelle poolt tahate:)

igatahes Straight Up!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuningas ei ole, aga lihtsalt ei näe eriti konkurentsivõimelisi vastaseid hetkel.

ega jah,mitte just päris kunn aga iidol küll mõnel ma arvan.

Muudetud kasutaja ranger poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×