Jump to content
maximus89

Suured lihased teevad aeglaseks?

Recommended Posts

kiirust treenitakse kiirustreeninguga...massi ja jõudu massi ja jõutreeninguga....olen ise tegelenud poksiga ja samal ajal teinud ka massitreeningut tsükliti ning massitreeningu ajal vähenes oluliselt löögikiirus....kiirustreeningu ajal kasutatakse väikeseid raskuseid ja kordusi sooritatakse kiiruse peale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa kui võitluskunsti harrastaja peaksid teadma et ei tohi kedagi (eriti vaenlast) alahinnata.

ja sellised mehed võivad üllatada... ja kui üllatab siis on kellad :D:D

arvan et, mees, kes kaalub 140 kanti ja surub 220 korduste peale võib päris kõvasti virutada....

irwe,.... aga kuule, mis siis saab kui ma viitsin temaga hide-and-seek süsteemis võitlust pidada 15 min. Mis Sa arvad kumb siis enne gas-out ib? :(:lol: anyway, keski pole kedagi alahinnanud, üldse selliste põmmpeadega tavaliselt asja ei ole (A) ( ja ma arvan, et mu arvamus temast kui põmmpeast ei pea olema põhjendatud, vaid see on teada-tuntud fakt ) jaaaa... kogu selle jutu lõpetuseks ütleks kokkuvõtvalt niimoodi "parim võitlus on see mis pidamata jäi" vot nii härrased, niiet make love not war :)

mul kehakaal 106...108 kg ja jooksen 100 meetrit 12 sekundit. Ja jalgrattaga suudan laugel teel 66 km/h sõita (lühikese lõigu loomulikult). See polnd absoluutne max, varu oli ka. Need pole mingid imenäitajad, aga ma usun, et osad vennad kes kulturismiga ei tegele, ei suuda neid numbreidki saavutada.

no kui juba näitajateni asi läks siis.....

kaal ca 90kg ma arvan, et 100m jooksus Sulle alla ei jää :) aga jalgratta koha pealt toon julmema näite, ma sõidan uisku suvel (võhm ja kiirus ennekõike) ca 35km ja ajapeale ka veel:P ...... uisul pole ei käike ja koormus on mitmeid kordi suurem kui rattal :P

(egalaks või mis? :D vabandage mind täna härrased :) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
To Enemy:

Ronny oli enne kulturismiga alustamist Ameerika jalgpallur ja ma arvan, et ta on präegugi kiirem kui enamus meist ja maha niidaks vast ta kõiki meid.

yeah vaildamatult, kui selline pihta saab siis on tähekesed kui mitte knock-out. Aga arvestagem ka seda, et siis ta ei kaalunud 140kg :) ja pealegi tema eesmärk on olla suuuuuuuuuuuuur praegu ja tänu keemiale on ta ka tugev. Niiet tegelikult ega väga ei saa võrrelda kahte ala mille spetsiifika ja eesmärgid on nii erinevad.

on nähtud igast asju, suuri poisse kukkumus, väikeseid poisse kukkumus. Suuri poisse kõvasti löömas, väikeseid poisse kõvasti löömas. Issanda loomaaed on ju kirju :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oli jah Kevin Levrone ,kes jooksis 100 m..:) ja kaotas tegelt väga vähe :D jooksis ikkegi suht kiirelt

ja ma usun,et ronnie coleman ja teised nii suured mehed,neid see kiirus nii väga ei huvita :lol: nad treenivad ikke teistel eesmärkidel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
irwe,.... aga kuule, mis siis saab kui ma viitsin temaga hide-and-seek süsteemis võitlust pidada 15 min. Mis Sa arvad kumb siis enne gas-out ib? :):lol: anyway, keski pole kedagi alahinnanud, üldse selliste põmmpeadega tavaliselt asja ei ole (A) ( ja ma arvan, et mu arvamus temast kui põmmpeast ei pea olema põhjendatud, vaid see on teada-tuntud fakt ) jaaaa... kogu selle jutu lõpetuseks ütleks kokkuvõtvalt niimoodi "parim võitlus on see mis pidamata jäi" vot nii härrased, niiet make love not war :)

no kui juba näitajateni asi läks siis.....

Oled sa näinud filmi Sin City?? Seal oli just selline seik... S

uur mees ja väike mees kes ainult lõi ja jooksis ja tegi kung-fu-d

Aga kui nad käeraudapidi kinni olid, siis said väikemehe elupäevad üsna ruttu läbi. :D

PS. sul on õigus... parim võitlus on see mis ära jäi... seega arutame teoorias järgi et poleks vaja praktikas seda teha. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja jalgrattaga suudan laugel teel 66 km/h sõita (lühikese lõigu loomulikult). See polnd absoluutne max, varu oli ka.

Nii, mis rattaga? Kus teelõigul, vastu, tagantuul? Petacchi rekord peaks olema 72 km/h, nii et jah..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled sa näinud filmi Sin City?? Seal oli just selline seik... S

uur mees ja väike mees kes ainult lõi ja jooksis ja tegi kung-fu-d

Aga kui nad käeraudapidi kinni olid, siis said väikemehe elupäevad üsna ruttu läbi. :)

eeee....ma loodan, et sa saad aru, et see oli film ikka... :lol:

PS. Ma lugesin ühte raamatut, kus hoopis väike tüdruk kottis suuri mehi, kuidas tahtis. "Pipi Pikksukk" nazõvajetsa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PS. Ma lugesin ühte raamatut, kus hoopis väike tüdruk kottis suuri mehi, kuidas tahtis. "Pipi Pikksukk" nazõvajetsa :lol:

:):(

TANK ja Enemy :

Paraku pole tänapäeva ühiskonnas seda võitlust alati võimalik ära jätta ja see teema muutub üsna päevakohaseks. :D

no kui see lammas ei saa enam heast sõnast aru siis ega midagi muud üle ei jää, peab inimesele haiget tegema. Olen isegi kokku puutunud niiii rumalate inimestega, et annad ühe korra klähvatsile piki tagumenti ja ta rsk ronib 2 kuu pärast tagasi kui tagument enam punane pole. No whats up with that?! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pipi pikksukk oli kindlasti:

1. Geneetiline värdjas...

2. Meeshormooni silmini täis..

3. Räägitakse et tal olid tedretähnid aga tegelt oli see kulturisti akne.

4. Kahju et ei ole teada mis tast sai suureks saades või ta vist ei saanudki suureks kuna pani sõpradega kasvukat või muid ravimeid mis ta apteegist sai.

kokkuvõtteks.... VÄGA HALB EESKUJU LASTELE!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pipi pikksukk oli kindlasti:

1. Geneetiline värdjas...

2. Meeshormooni silmini täis..

3. Räägitakse et tal olid tedretähnid aga tegelt oli see kulturisti akne.

4. Kahju et ei ole teada mis tast sai suureks saades või ta vist ei saanudki suureks kuna pani sõpradega kasvukat või muid ravimeid mis ta apteegist sai.

kokkuvõtteks.... VÄGA HALB EESKUJU LASTELE!

Täpselt samale lõppjäreldusele jõudsid ka Rootsi kirjanduskriitikud, kui Pipi Pikksukk algselt ilmus, mõttekäik oli neil tõenäoliselt küll veidi erinev...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kuidas peaks end treenima siis kicpoksiad et kasvatada kiirust ja suurust....... ehk saaks mingi kava....eriti oodatud on kodused harjutused(lõuatõmbed, kätekõverdused ja muud siuksed vahendid)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kuidas peaks end treenima siis kicpoksiad et kasvatada kiirust ja suurust....... ehk saaks mingi kava....eriti oodatud on kodused harjutused(lõuatõmbed, kätekõverdused ja muud siuksed vahendid)

Pm sa võid jõusaali ka teha , aga siis pead kindlasti peale treeningut veidike kotti või varjupoksi tegema , et lihased kangeks ei läheks, mul on selline asi , et õlad on nagu kinni jäänud ja treener käskis päevas 1000 õlaringi teha <_< Aga mind enam poks nii väga ei huvita :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ehk täpsustad veits.....kuna ma käisin lühikest aega kickis kuid see oli venekeeles ja ega ma aru eriti ei saand......lisad mõne lingi, õpetus sõnad.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ehk täpsustad veits.....kuna ma käisin lühikest aega kickis kuid see oli venekeeles ja ega ma aru eriti ei saand......lisad mõne lingi, õpetus sõnad.....

Koolilöökidest tead midagi...need on tegelikult päris tõhusad kuigi tunduvad lihtsad ja värki .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks teeb aeglasemaks küll, sest kui ei venita ennast regulaarselt. Kõiksugu lihased, sidekoed muutuvad jäigemaks, et kannatada välja kasvavaid raskusi. Poksijad treenivad lisaks jõule ka kiirust. Kui seda teha, siis ei kannata kiirus. Samuti teevad seda spritnterid ja ka näiteks kickbokserid. Raskekaalu kickbokseritel on kõigil jalgade treeningus väga olulisel kohal jalgade max jõu treening - sellega kaasneb paratamatult lihasmassi areng.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rääkides jõusaalist ja selle mõjust jooksmise aegadele, siis mul, kes ma pean 2 korda aastas 3 km aja peale liduma, on jooksu aeg tunduvalt paranenud võrreldes kooliajaga, kus ma aeroobset tegin palju ja ka jooksu aegajalt harjutasin. Olgu öeldud ka, et praegu on aeroobne täpselt 0 ja meeskolleegidest, kes regulaarselt aeroobset harrastavad (jalgratas, pikamaajooks jne) jooksen ma kiiremini <_<

3km pole muidugi sprint, aga selle jooksmiseks ettenähtud lubatud aeg eeldab seda, et maa läbitakse ikkagi täistempos. Seega nõuab mõlemat korraga- kiirust ja vastupidavust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×